Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Rezultati 51 do 60 od 60

Tema: Jel vam bitno da...

  1. #51
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Daliborce Pogledati poruku
    Misljenje nije bilo za ostale, ja cenim ljude po to sto su, po karakter, po dusi, srca.....ali moj drug mora da izgleda cool
    Eh Daliborce...znaci ako decko/djevojka se ne oblaci po tvom ukusu,onda ne moze biti tvoj drug..

    Za mene to nije vazno...moze da se oblaci kako hoce,vazno da mi kao osoba odgovara,a stil oblacenja je njegova/njena stvar...
    ............

  2. #52
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    po meni svako ima pravo na svoju osobnost,nije na meni da sudim da li je neko dobro obucen ili ne,da li se liojepo ponasa ili ne,svako ima svoj stil pa neka ga i fura meni ne smeta,ja mogu uvijek biti u drustvu svakoga pa makar on bio i gol briga me
    moj spasitelj__________________________

  3. #53
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    evo ovako,dosta postova pise,da je bitno da je neko u dusi dobar ,znaci iskljucuje se fizicki izgled.Da naravno slazem se i ja stim.Ali ima i jos jedna fora,kad je drustvo(okolina,masa) u pitanju onda ovo pravilo ne postoji.Mislim da ce te se sloziti samnom.Jer iz vlastitog iskustva znam.Kad sam imao dugu kosu i nosio se hipi,imao sam dosta neugodnosti na pojedinim mjestima.Ali to je sad proslost,uredu je to kad je vecina u pitanju .Jer te ljudi tad gledaju takvog kakvog te vide i tako te cijene,jer te ne poznaju.Dok te prijatelji poznaju i ne vide neku manju vrijednost u tebi.

  4. #54
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Bravo iron
    upravo tako je i samnom bilo..udjem pre godinu dana u diskoteku..masinicom se skroz osisala..puna pirsinga..starke..kozne narukvice siroke i svasta nesto..sva u crnom..i citavu noc me gledali security..majko mila nisam se mogla opustiti..

  5. #55
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    E vidis @Zvuk Tisine..jos je diskoteka u pitanju,a sta mislis kako razmisljaju ustanove poput policije,sudstva ,kojekakve vlasti,carinici,uh imao sam ja tih neugodnosti malo more i ljut sam bio vise puta.Al de sta ces to ti je tako,to nisu drugovi i nisu duzni za pola sata da steknu dobro misljenje o tebi..I jos ovo ..BALKAN to smo MI.Ovdje je toga puno manje vjeruj mi.

  6. #56
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    da o tome i pisem..
    onda i roditelji poznanici me pitaju : "sta ti je nekada si bila NORMALNA?"
    HEHEHE da normalna sa 5 godina..tada jesam

  7. #57
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    hehehe strasna si zvukic..pa neka treba se furati na stvari koje te opustaju .
    .sloboda izrazavanja je sloboda zivljenja...reko je neko

  8. #58
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Da bas tako
    to sam ja

  9. #59
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od iron68 Pogledati poruku
    evo ovako,dosta postova pise,da je bitno da je neko u dusi dobar ,znaci iskljucuje se fizicki izgled.Da naravno slazem se i ja stim.Ali ima i jos jedna fora,kad je drustvo(okolina,masa) u pitanju onda ovo pravilo ne postoji.Mislim da ce te se sloziti samnom.Jer iz vlastitog iskustva znam.Kad sam imao dugu kosu i nosio se hipi,imao sam dosta neugodnosti na pojedinim mjestima.Ali to je sad proslost,uredu je to kad je vecina u pitanju .Jer te ljudi tad gledaju takvog kakvog te vide i tako te cijene,jer te ne poznaju.Dok te prijatelji poznaju i ne vide neku manju vrijednost u tebi.
    mislim da je ovdje bila rijec o tvojim prijateljima i da li je tebi vazno kako izgleda tvoj prijatelj kada je s tobom u drustvu,naravno da za nasu zaostalu okolinu smo uvijek bili nenormalni sa svojim hipi izgledom
    moj spasitelj__________________________

  10. #60
    Member
    Datum registracije
    30.04.2006
    Lokacija
    Zemlja :-P
    Poruke
    61

    Podrazumevano

    Odelo ne chini choveka al samo u sluchaju kad ga mi vec jako dugo poznajemo pa nam njegove mane i vrline dodju na istom a stil oblachenja normalan,ali.....nazalost josh uvek postoji jako puno ljudi koji donose predrasude o ljudima o kojima nishta ne znaju vec samo ono shto vide a to shto vide njima ne odgovara,mozda sam i ja u ochima nekog ushtirkana al znash shta zabole mene a i moje drushtvo shta kreteni misle uzivajte i budite ono shto jeste jer kad vas takvi ljudi osudjuju pa vas bolje upoznaju onda ce im bit neugodno jer su greshili
    Sve shto zivi oziljak ima....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •