Jedna od najvećih balkanskih zvezda Lepa Brena, u subotu uveče održala je spektakularan koncert u sarajevskoj Zetri pred oko 15.000 ljudi. Uprkos brojnima napadima na nacionalnoj osnovi, kojima je bila izložena poslednjih nedelja, Brenu je dočekala horda najvatrenijih fanova koji su pevali sve pesme zajedno s njom, nove i stare hitove od početk,a pa do drugog bisa. Kako bi se izbegle eventualne neprijatnosti, dvorana je na dan koncerta bila potpuno zatvorena, čak i za Brenin bend, kako bi specijalne jedinice proverile da li je kojim slučajem postavljena neka eksplozivna naprava. Kada se ispostavilo da je strah bio bez pokrića, spektakl je mogao da počne. Brenu je na scenu izveo suprug Boba Živojinović, a koncert je započeo numerom „Uđi slobodno“. Najemotivniji trenutak definitivno je bio onaj za vreme trajanja pesme „Ja nemam drugi dom“ kada je zvezda večeri ponesena bujicom emocija zaplakala. Iako su iz repertoara izbačene pesme „Čačak, Čačak“, „Mile voli disko“, i „Jugoslovenka“, na insisitiranje publike koje je nakon završetka horski pevala „Jugoslovenku“, Brena je još jednom izašla na binu i ispunila im želju otpevavši i ovaj hit. „Hvala vam najdraži moji, hvala što ste ostali uz mene. Vidimo se uskoro!“, rekla je Brena i napustila scenu uputivši se pravu u hotel „Merina“ gde je bila smeštena sa suprugom i najbližim saradnicima.