Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: Digitalni resiveri

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    08.07.2007
    Lokacija
    Jelasnica kod Nisa
    Poruke
    37

    Podrazumevano Digitalni resiveri

    Pozdrav otvorio sam ovu temu posto me interesuje dali neko
    zna gde mogu da nadjem program za PC da bih ubacio novi program u digitalni resiver Galaxis Easy World.
    to je ustvari resiver od premijere i do skoro je radio super i odjednom nema vise programi i nemogu da gledam ni jeda satelit vise .

    molio bih ko zna nesto vise neka mi javi ili neka mi napise na forum
    unapred zahvalan .

  2. #2

    Podrazumevano

    Cao Djoka1 jesili siguran da je problem uopste do receivera? Mozda je do tvoje opreme. (Kabal, LNB`s ili slicno). Ako ides kroz programa i ti pise "No Signal" onda verovatno je nesto drugo u pitanju.

    Sto se tice Software Upgrade mozes to obicno kod vecina receivera raditi komotno putem Menu, trebalo bi biti opcije "Software Update" ili slicno pa onda skida to direktno sa satelita.

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Eo ovako,ja znam sta je u pitanju..
    isti slucaj je i samnom..
    Zakljucaju kodove i zato nema signala
    pise ti "kodiran kanal"?
    znaci zakljucali su neku kolonu..
    Imam prijatelja iz hrvatske koji mi stalno salje kljuceve kad to urade
    pa ako zelite mogu svaki put kada zakljucaju da ostavim ovde kljuceve..
    mada ce i to da traje jos neko vreme jer
    Digi TV prelazi na novi sustav kodiranja Nagravision 3
    Prema poslednjim informacijama iz centrale DIGI TV-a u Rumunjskoj krenula je masovna zamjena pretplatničkih kartica u zemljama gdje Digi TV pruža svoju uslugu, Digi TV je trenutno baziran na masovnoj zamjeni starih kartica u sljedećim državama:Rumunjskaa, Slovačka, Češka i Mađarska, dok će zemlje EX-YU Srbija i Hrvatska gdje Digi TV posluje doći na red sredinom Srpnja ove godine da bi do 01.09.2009 svi pretplatnici dobili nove Nagravision 3 kartice koje još uvijek nisu gledljive putem Emulatora za piratsko gledanje ove platforme. Iz Digi TV poručuju da imaju za primarni cilj zamjenu pretplatničkih kartica najkasnije do 01.09.2009 godine kako bi konačno prešli na novi sustav kodiranja Nagravision 3. Digi TV je skoro aktivirao novu zakrpu AC8 da bi koliko toliko stali na kraj piratskom gledanju, međutim kao što je opće poznato AC8 zakrpa nije izdržala ni punih 24 sata, pa je na Internet Forumima širom svijeta izašao novi ključ pomoću kog je ova platforma i dalje ostala gledljiva piratskim putem. Prema nepouzdanim informacijama Digi Tv prelaskom na novi sutav kodiranja Nagravision 3 planira širenje i na ostale zemlje EX-YU prvenstveno na Bosnu i Hercegovinu i Crnu Goru gdje bi Digi TV i sa trenutnom ponudom imao šta za ponuditi gledateljima u ove dvije države.

    Da li će Digi TV ovaj put ispoštovati svoje najave ostaje da vidimo, međutim znajući da je novi sustav Nagravision 3 već spreman, za očekivati je da Digi TV svoj dio posla završi do najavljenog i da se famozni prijelaz na novi sustav kodiranja može očekivati polovinom septembra 2009.

  4. #4

    Podrazumevano

    Neverujem bas da je to u pitanju kod njega zvuk tisine.

    Djoka1 je sigurno iz Austrije il´Nemacke jel tamo ide taj receiver kada kupis original Premiere sa mesecnom predplatom i gledas na legalni nacin.
    Da, da i to je moguce gledati legalno Pay TV
    Takodje Djoka1 kaze da mu neradi bas ni jedan program, pa barem nekoliko bi trebalo da radu posto nisu svi kodirani.

    @zvuk tisine to sto se tice DigiTV to si u pravu, Digi TV je kodiran u Nagra2 i u Nagra3 dok cese uskoro skroz gasiti Nagra2 (stari sistem) i onda ces videti verovatno na svoj TV samo jos crnog ekrana hehe. Znaci uzivaj uz paket DigiTV dok jos mozes (besplatno)

  5. #5
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    znam sve to
    evo i ja hocu da predjem na total tv
    hehe nece biti crn ekran
    necu to

  6. #6

    Podrazumevano

    ali Total TV neide sa kljuceve barem koliko je meni poznato. To ide samo sa legalnom karticom ili skroz drugacije ali ne putem kljuceve.

  7. #7
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    ma da upravo tako
    o tome ti i pricam,ne moze to ilegala hehe
    ma ja sam imala total tv
    i oda se preselim u drugi stan,u kojem sam dobila taj resiver i sl gluposti..
    tako da sam i ostala na tome
    prijatelj mi salje kljuceve svaki put i sve 5
    ali iskreno mi dosadilo sve to
    jer da predjem na total tv stvarno nije skupo
    i jako malo se placa mjesecno

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    08.07.2007
    Lokacija
    Jelasnica kod Nisa
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    pozdrav
    milo mi je sto se interesujete za satelitske programe .

    moj resiver je od premiere i posle isteka kartice radio je jos dve godine normalno osim premijere i onda je odjedanput nestali svi programi ja sam pokusao da preko meni ubacim novi program i ono pokaze da nema novi program i pokokusao sam sve i nista i jedan moj prijatelj je isto to probao i nista.

  9. #9
    Member
    Datum registracije
    08.07.2007
    Lokacija
    Jelasnica kod Nisa
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    a sto se tice digi tv ja imam kada sam nabavio resiver radio je normalno cim su promenili kod ja ubacim novi i ono samo otvori mi rts1 i a2
    ostali nece .
    a kljuceve mozete naci na www.digital-eliteboard.com

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •