Svetlana Ražnatović Ceca u intervjuu za "Svet" rekla je da nema dečka, uprkos mnogim suprotnim tvrdnjama, ali kada ga bude imala, javnost će za to saznati.



Ceca je porekla da sa manekenima Vladimirom Vuksanovićem i Filipom Kapisodom, kao ni fudbalerom Lolom Smiljanićem, ima nešto više od prijateljstva.

"Valjda imam prava da se sa nekim družim. Ako sam uslikana kako sedim pored nekoga, to ne znači da mi je to dečko", rekla je pjevačica.

Ona je u šali zamolila medije da joj ne "lepe" muškarce, rekavši "mogu ja i sama da nađem dečka".

"Kada budem bila u vezi, neću sazivati konferenciju za štampu, ali javnost će saznati".

Ceca je otkrila da je njena ćerka Anastasija (11) nevjerovatno talentovana za pejvanje, toliko da je rasplakala Olivera Mandića kada ju je prvi put čuo, ali i da je sin Veljko (12) "talentovan za sve, sport, igru, samo ne za pevanje".

Pevačica sljedeći album neće izdati prije juna 2010. godine. Voljela bi da izlazak novog CD-a obilježi velikim beogradskim koncertom ("naravno da bi volela da mi se ponovi Ušće"), ali priznaje da trenutno o tome ne razmišlja.

"Malo sam se ulenjila, i lepo mi je ovako", zaključila je Ceca.