Košarkaš Memfisa Marko Jarić prvi put je progovorio o svojoj ljubavi sa brazilskim topmodelom Adrijanom Limom u emisiji 'Ami Dži šou', autora i voditelja Ognjena Amidžića, koja je sinoć emitovana na Televiziji Pink.



Zbog njegovih poslovnih obaveza i povratka u Ameriku, emisija je snimana proteklog vikenda, a Marko je svom domaćinu omogućio svetsku ekskluzivu, ispričavši kako je smuvao i zaprosio svoju sadašnju ženu:

- Upoznali smo se na jednoj humanitarnoj večeri. Bila je zajedno sa ostalim anđelima kompanije „Viktorijas sikret“. I dok su ostale devojke mirno sedele i pozirale, nju je žuljala cipela, pa se izula nasred večere. Oduševila me je ta njena spontanost i odmah sam poželeo da je upoznam, što mi je omogućio jedan zajednički prijatelj - ispričao je Jarić i dodao da su te večeri Adrijana i on razmenili telefone, da bi tek posle godinu dana druženja počeli da se zabavljaju.
Svakako neobičan podatak je i to da je Jarić svoju sadašnju suprugu zaprosio ispred mesta gde se prodaje „hot dog“ u Njujorku, gde oboje vole da jedu.
- Reč je o veoma popularnom mestu gde se prodaje „hot dog“ i gde se često mogu videti brojne javne ličnosti. Tu sam upitao Adrijanu da se uda za mene - otkrio je Jarić.


Inače, slavni par je početkom ove nedelje napustio Beograd i vratio se u Ameriku.