Rezultati 1 do 9 od 9

Tema: NESIGURNOST!!!?? wtf!!

  1. #1

    Podrazumevano NESIGURNOST!!!?? wtf!!

    E-Mail koj sam dobio pre par dana:

    PRVO, DA VAS POHVALIM IMATE NAJ NOVIJU MUZIKU, NAJBOLJU STRANICU PRVI STE U NOVITETAMA. ALI POSTOJI I DRUGA STRANA MEDALJE.

    Krajnije nekorektno i neozbilno od Vas, da ne uzdržavate sigurnost vaše web stranice.

    Poradite nešto u vezi sa tim, PROVJERENO-SVAKI PUT KAD SE LOGUJEM AD-AWARE, SPY SWEEPER I SVI OSTALI ANTI VIRUSNI PROGRAMI PRONADJU BAR 5 ADDAWERA .


    UGLEDAJTE SE NA DRUGE WEB STRANICE, I URADITE NEŠTO NA TOME.


    POZDRAV!

    g. ŠABIÆ
    Ok hvala na pohvale al koje nesigurnost koj AntiVirus vriste kad idete na nas site!!?? Ovaj site ne zivi niti od bannerklicks niti o neke dialer shitove!! Na koje ostale stranice da se ugledamo, na one koje su bile mesec dana online i to je bilo to ili na balkanmania.com jedna jeftina kopija YuCafe-a!? Strasno me iznervirao ovaj e-mail! Sta vam mogu ja kad vi idete koli zna gde po NET-u i zakupite te ebene viruse na vas komp. A sada dolazi ono najbolje. Ovaj e-mail je imao neku plavu posedinu sa neki delfin i smajilove neke skidane sa site-a http://www.incredimail.com/english/s...emo_f3_v1.html
    ajd kliknite na link i nakom izaberite neki smajl i pogledajte sta se desava a posle ja kriv sto vi imate virus hahahahahhah strasno.

    Evo ko hoce da vidi original e-mail sa tu ebenu posedinu i odakle vec dolazu virusi http://www.yucafe.com/photo/wtf.jpg

    ajd sad me jako zanima dali jos neko ima isti problem kad ide na www.yucafe.com sa spy i antivirus program????????

  2. #2

  3. #3
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Ja uvek skidam pesme i svaki put proverujem dal ima viruse.......
    dosad nikad nije naso.....it to proveravam sa Kaspersky......
    nemam zalbe....
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  4. #4
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ma nema virusa... moj kaspersky bi se inace vec oglasio

  5. #5

    Podrazumevano



    odkad ima virus u .mp3 files???? hahaahah to bi bilo stvarno smesno i unikatno ako bi neko i to uspeo. Mozda ima virus u .mp3.exe heh to je vec moguce CUVAJTE SE toga, sve je moguce na ovom ludom NET-u. Takodje bi vam preporucio da ukljucite opciju u explorer pod Extras / Ordneroptionen / Folderoptions koja vam pokaziva uvek file type od svakog file-a ne samo od nepoznatih. Ako nakom imate filove kao naprimer .mp3.exe ili jpg.exe to je sigurno virus!! Dobro podesavanje komp-a i nema virus sanse naravno i dobri AntiVirus Software kao naprimer Kaspersky ili AntiVir Personal Edition koj je cak besplatan.

  6. #6
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Koristim KAV antivirus , Ad-Aware , Microsoft AntiSpyware , i nijedanput do sada mi se nisu oglasili dok sam na nasem sajtu .

    Redovno azurirajte vase programe , radite redovna skeniranja , i problema nece biti .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #7
    Senior Member lacikafusil avatar
    Datum registracije
    15.10.2004
    Lokacija
    france
    Poruke
    9.221

    Podrazumevano

    Meni sjebalo skroz neki virus ali ne ovde pre neki dan morao sam sve obrisati , srecom uspeo sam da spasim vecinu stvari , imao antivirusa ukljucen firewall i spyware a opet nista pomoglo :P
    Je suis un simple errant sur cette terre qui cherche son chemin .....

    En csak egy szegény bolyongo vagyok e - foldon aki keresi az utjat ....

  8. #8
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Tacno je da ko se jednom opece , taj i u hladno duva . Kao sto rece nas Admin. Mafija mnogi pokupe po netu kojekakvo djubre , to ne primete na vreme , a onda optuzuju druge .

    Ako zelite siguran i uvek pouzdan sistem , morate ga pravilno i odrzavati . Ja sebi odredim jednom nedeljno po par sati kada poradim na ciscenju i sredjivanju svog komp-a . Kako sam ovladao pojedinim tehnikama , nemam nikakvih problema . Ima podosta sajtova koji se bave tom problematikom , pa nije lose malo to pogledati .

    Mnogi kazu , sta ce mi sve to znam ja dovoljno , pa se gorko pokaju kada se nesto nepredvideno dogodi .

    Nisam stavljao nikakve linkove , jer postujem pravila foruma , samo cu vam reci to da Google zna ama bas sve , samo mu morate zadati pravi upit .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #9
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Thumbs up

    Kod mene sve funkcionira i nek mi pojedu bas me briga nije to nesto sto se nemoze povratit nisam ja CIA nit banka pa Boze moj ode sve u pm..(kod ljudi koji pc koristi za poslovno svrhe je nesto drugo)

    Sto se tice yu-cafea skidam ponekad i dosad nije se zakacio ni jedan virus uz pesmu..

    Stranica je opcenito super,novi forum je odlicno uradjen jako kreativno

    Svaka cast sve pohvale u vezi stranice

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •