Strana 18 od 19 PrvaPrva ... 816171819 PoslednjaPoslednja
Rezultati 171 do 180 od 186

Tema: Razlika u godinama - problem ili izazov?

  1. #171
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Auuu zvukicu al me ti nadje,ka prstom u .....,pa evo ovako ja sam bas u dilemi sto se toga tice,nikada nebi usla u tako neku vezu radi izazova,upravo imam jednu veliku dilemu dali da pustim decku da mi se priblizi ili ne jer je 10 gopdina mladji od mene,on osobno kaze da ga godine ne brinu i da ga uopce nije briga sta ce reci okolina ali ja ipak mislim da to i nije bas tako jednostavno ipak je on slobodan decko a ja imam djecu ma ko bi to znao ljubav nema ociju niti godina niti ovo niti ono ljubav se desi bez obzira na godine,ok to je samo moje misljenje
    moj spasitelj__________________________

  2. #172
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    ako se volite ili svidjate jedno drugom,vredi pokusati

  3. #173
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    ako se volite ili svidjate jedno drugom,vredi pokusati
    ma to nema veze s ljubavlju barem ne s moje strane i ne jos,e sada svidjanje to je vec nesta drugo,pojma nemam dali mi se svidja ili ne hahahhahahahahah,pa dobro pokusat cu hahhahaha
    moj spasitelj__________________________

  4. #174
    Banned
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    ma to nema veze s ljubavlju barem ne s moje strane i ne jos,e sada svidjanje to je vec nesta drugo,pojma nemam dali mi se svidja ili ne hahahhahahahahah,pa dobro pokusat cu hahhahaha
    bravooo
    a i lutko znas da se klin klinom izbija
    samo napred

  5. #175
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Mislim da prava ljubav godine ne broji..Sto se tice okoline ne treba se osvrtat na to jer oni koji te vole bice srecni ako si srecna oni koji te ne vole i tako ce naci uvek razlog da negoduju...Moze se lepo spojiti godine i iskustvo..

  6. #176
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    Auuu zvukicu al me ti nadje,ka prstom u .....,pa evo ovako ja sam bas u dilemi sto se toga tice,nikada nebi usla u tako neku vezu radi izazova,upravo imam jednu veliku dilemu dali da pustim decku da mi se priblizi ili ne jer je 10 gopdina mladji od mene,on osobno kaze da ga godine ne brinu i da ga uopce nije briga sta ce reci okolina ali ja ipak mislim da to i nije bas tako jednostavno ipak je on slobodan decko a ja imam djecu ma ko bi to znao ljubav nema ociju niti godina niti ovo niti ono ljubav se desi bez obzira na godine,ok to je samo moje misljenje
    Da ljubavi..znas da bi bila presrecna da ti se desi opet ljubav...tebi se decko ne dopada na taj nacin kao ti njemu i normalno vidis 1001 razlog sto bi moglo zasmetati...al pogledaj malo unazad godine su pasale sve je pasalo al postojalo je ono ali...znaci godine nisu problem ..moje misljenje iz prilozenog decko ti nije dorastao i kada bi imao 10 godina vise u smislu da bi s njim mogla osnovati vezu al ipak vreme ce pokazati i izazov je pokusati jer nemas sto izgubiti...

  7. #177
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ja vjeciti gubitnik u ljubavi,ma ko bi mene znao voljeti,do sada me niko bas istinski nije volio,svi samo sebicno vole i postavljaju uslove,uvijek bi da se necega odreknes radi njih,ali ali ali aaaaaaaaaaaaaaaaaa alibaba hahhahhahaaha hej dal si junak bio ti ili obicna baraba,upomooooooooooc varao me dan i noooooooooc hahhahahha jao pukla ja u ovim godinama hahhhahahah ko bi mene jos volio ovako opicenu pa bio on mladji ili stariji ili mojih godina,ma godine su moj izazov hahhahahhahahah
    moj spasitelj__________________________

  8. #178

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Mislim da prava ljubav godine ne broji..Sto se tice okoline ne treba se osvrtat na to jer oni koji te vole bice srecni ako si srecna oni koji te ne vole i tako ce naci uvek razlog da negoduju...Moze se lepo spojiti godine i iskustvo..
    ---nepoznata,tacno je da ljubav ne broji godine!!! Ja sam takav primer, kada se desi izmedju dvoje hemija i kad se dve duse povezu..tu ne igra ulogu ni vreme,ni mesto a ni godine...
    Medjutim,takodje iz mog iskustva govorim da ce TA ljubav naici na brojne i velike prepreke..da je potreban nadljudski napor da bi ti srecnici uspeli da realizuju svoju ljubav...jer ponekad i oni koji te vole najvise nece razumeti da si ti npr. nasla srecu pored starijeg muskarca! Cak ce ti napraviti i probleme..
    To je sve pojedinacno...ali moje iskustvo je veoma negativno
    You cant fool all the people all of the time
    But if you fool the right ones, then the rest will fall behind

  9. #179
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    zelim da mi neko kaze sta misle ako je devojka ili zena starija eto od muskarce na tu kominaciiju jer moze li to da se desi

  10. #180
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    zelim da mi neko kaze sta misle ako je devojka ili zena starija eto od muskarce na tu kominaciiju jer moze li to da se desi
    Naravno da moze da se desi..a sta danas ne moze da se desi ..?!
    Za mene je nekako logicnije da u vezi muskarac bude stariji,ali nije nista strasno ako je i zena starija..ali ne mnogo..recimo do nekih 3 godine,pa i do 5 se moze tolerisati..a sve preko za mene nije bas ok,sto ne znaci da i drugi misle tako,nismo svi isti i sve je to stvar ukusa..
    Ne treba "traziti" takve situacije,ali ako se dese onda ne bjezati od njih..jer ipak najvaznije je da izmedju dvoje postoji ljubav,pa tek onda sve ostalo..
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •