Strana 19 od 19 PrvaPrva ... 9171819
Rezultati 181 do 186 od 186

Tema: Razlika u godinama - problem ili izazov?

  1. #181
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    godine nisu nikakva prepreka, sve dok se nalazite na istoj razini. ako je decko dovoljno zreo (ili ti dovoljno 'detinjasta') zasto da ne. ja sam zato da se pokusa. bolje pokusati, nego se kasnije kajati.

    ja recimo, sam jos uvek dete u dusi, i meni bi realno pasao nako ko je malo mladji od mene. preozbilje osobe/partneri nisu za mene.

    ma samo dalje, u nove pohode. drzim fige

  2. #182
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    slazem sa vama ali meni je to bas cudno moja drugarica se zaljubila u decka koi je bas 13 godina mlagii od nje i meni nikako to neide ali se dosta slazu nekazem ja da kad je ljubav u pitanje da imaju godine neku prepreku ali ipak mi je mlagi a kad ih covek vidi onda isto razmisljalju vole se bas ono dok ce to da im traje neznam jer ipak kod mene je uvjek da je devojka mlagija i ovo mi bas cudno,neznam mislim da su ono cool da se sada neoseca neka razllika za sada jer isto razmisljalju,bas ono odlicno funkcioniraju ali sa tek na vreme mislim da ce se ta razlika osetiti po meni

  3. #183
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    slazem sa vama ali meni je to bas cudno moja drugarica se zaljubila u decka koi je bas 13 godina mlagii od nje i meni nikako to neide ali se dosta slazu nekazem ja da kad je ljubav u pitanje da imaju godine neku prepreku ali ipak mi je mlagi a kad ih covek vidi onda isto razmisljalju vole se bas ono dok ce to da im traje neznam jer ipak kod mene je uvjek da je devojka mlagija i ovo mi bas cudno,neznam mislim da su ono cool da se sada neoseca neka razllika za sada jer isto razmisljalju,bas ono odlicno funkcioniraju ali sa tek na vreme mislim da ce se ta razlika osetiti po meni
    Ti razmisljas ko 38 godisna princeza

  4. #184
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od jelena_yu_cafe Pogledati poruku
    moja drugarica se zaljubila u decka koi je bas 13 godina mlagii od nje i meni nikako to neide ali se dosta slazu nekazem ja da kad je ljubav u pitanje da imaju godine neku prepreku ali ipak mi je mlagi a kad ih covek vidi onda isto razmisljalju vole se bas ono dok ce to da im traje neznam jer ipak kod mene je uvjek da je devojka mlagija i ovo mi bas cudno,neznam mislim da su ono cool da se sada neoseca neka razllika za sada jer isto razmisljalju,bas ono odlicno funkcioniraju ali sa tek na vreme mislim da ce se ta razlika osetiti po meni
    Zar ne znas da prava ljubav godine ne broji,
    zar ne vidis da mi tvoja mladost lepo stoji,
    ne sudi po ambalazi videces na kraju,
    da i ove ruke moje milovati znaju...


    Bas kao sto rece Zeljko Samardjic u pesmi...
    Jeco srce mozda se i ta tvoja drugarica ponekad pita dal je ok to sto se zaljubila u mladjeg ali je ljubav jaca i ma koliko se protiv toga borili uvek pobedjuje...
    Pa sad, koliko god da potraje, njima je sigurno lepo cim su zajedno...

    hehehee NIJE JEDINA koja voli piletinu...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  5. #185
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    Zar ne znas da prava ljubav godine ne broji,
    zar ne vidis da mi tvoja mladost lepo stoji,
    ne sudi po ambalazi videces na kraju,
    da i ove ruke moje milovati znaju...


    Bas kao sto rece Zeljko Samardjic u pesmi...
    Jeco srce mozda se i ta tvoja drugarica ponekad pita dal je ok to sto se zaljubila u mladjeg ali je ljubav jaca i ma koliko se protiv toga borili uvek pobedjuje...
    Pa sad, koliko god da potraje, njima je sigurno lepo cim su zajedno...

    hehehee NIJE JEDINA koja voli piletinu...

    hahahahaha ma sto mlage to bolje hahahahaha moram i to nesto da vidim mozda cu se malo osveziti hahahahaahhaa

  6. #186
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    ja sam sigurna da se svaka osoba koja je sa mladjom osobom, ponekad zapita, sta ce i kako ce biti dalje. ali godine ne smeju i ne trebaju da budu prepreka ka vezi. po meni, uvek je bolje probati, nego se kasnije kajati.

    a najsladja je piletina :P

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •