Strana 2 od 19 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 186

Tema: Razlika u godinama - problem ili izazov?

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    meni su mladje za seksanje, starije za ozbiljnije veze, zato sto su odrasle i vec su bile seksane da bi to iskoriscavale
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #12

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Atmopshere
    meni su mladje za seksanje, starije za ozbiljnije veze, zato sto su odrasle i vec su bile seksane da bi to iskoriscavale
    Odakle mozes znati da ako je devojka par godina starija od tebe iskusnija nego naprimer neka koja je par godina mladja? To sve zavisi kakva je ona osoba, kolko decka je devojka imala itd. a ne godine.

  3. #13
    Guest

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Ne volim nikako kad je devojka starija od mene, neznam zasto al nebi mogo da budem sa jednom koja je starija od mene i gotovo. Od 16 pa do 21 sve moze al preko 21 nema sanse... ovo mozda vruci cudno za vas al ebiga eto tako je
    Mafiji udarila neka vrucina u glavu cim pominje "vruci" umesto zvuci...
    Inace sto se mene licno tice,u vecinis lucajeva me prati ta razlika u godinama...i sad mnogi gledaju na to kao matorac i klinka...znaci treba da znate da su ribe zrelije od momaka i da mozda zato traze nekog starijeg od sebe par godina...sto opet ne znaci da su bzv veze izmedju dovje koje su slicnih godina...sve u svemu zavisi od osobe do soobe...jako mi je bitna zrelost i ponasanje momka,a to da li mu je 22 ili 28 manje vishe

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija`
    Citirati Originalno postavljeno od Atmopshere
    meni su mladje za seksanje, starije za ozbiljnije veze, zato sto su odrasle i vec su bile seksane da bi to iskoriscavale
    Odakle mozes znati da ako je devojka par godina starija od tebe iskusnija nego naprimer neka koja je par godina mladja? To sve zavisi kakva je ona osoba, kolko decka je devojka imala itd. a ne godine.
    zaboravih da napisem da sam bio JAKO JAKO JAKO sarkastichan
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    25.09.2004
    Lokacija
    las vegas
    Poruke
    19

    Podrazumevano -5 & +5

    dobio sam davno samar od 16 godina mladje osobe prva godina je bila ok poslije sve gore i gore, i na kraju puce veza 5-8 godina razlike ok al preko ne vjerujem da moze opstat da bude kako treba
    zelim da skratim vrjeme sa zanimljivim osobama na forumu, i zato sam tu

  6. #16
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano

    Po meni je sasvim normalno da moj decko bude stariji od mene najvise 5 godina preko toga je malo glupo.Ali sto se tice da ja budem starija od decka to podrzavam ali samo sam godinu dana starija to i nije neka razlika zar ne?

    _____________________
    Uzivajte u zivotu

  7. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2004
    Lokacija
    N/A
    Poruke
    281

    Podrazumevano

    Sve dok si mlad ne obraèaš pažnju na godine, al kad zakuca starost na vrata tad pobjegne djevojka mlada...
    I ženama se isto piše , jer momcima se na mlaðe slaðe diže....

  8. #18
    Senior Member AmeLa_DE avatar
    Datum registracije
    23.09.2004
    Poruke
    761

    Podrazumevano

    meni,iskreno,godine jesu bitne.mislim da s momkom koji je vise od 5 godina stariji nebi mogla biti u vezi...hm neznam zasto mozda zato sto to jos nisam ni pokusala al imam neki utisak da to nije bas lepo ja dete s covekomheheheh

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    22.09.2004
    Lokacija
    Belgija
    Poruke
    247

    Podrazumevano

    za mene godine nisu toliko vazne
    Volim vas bweeeee! :P

  10. #20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mpuric
    Sve dok si mlad ne obraèaš pažnju na godine, al kad zakuca starost na vrata tad pobjegne djevojka mlada...
    I ženama se isto piše , jer momcima se na mlaðe slaðe diže....
    e starosti moze biti tako, to je jedan razlog zasto su za mene ipak bitne godine.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •