Strana 9 od 19 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 186

Tema: Razlika u godinama - problem ili izazov?

  1. #81
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Ono ti rekoh da se ne bi ponovo vracali unazad . Jednom prilikom nekoga zapitah sta misli kada vidi nekog dedicu , a za njega se zalepila jedva punoletna klinka ? Mili Boze , ljubavi velike .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #82
    Senior Member Eskobar avatar
    Datum registracije
    29.08.2006
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    2.018

    Podrazumevano

    Ne verujem da bi se bunio da si "dedica"kao Hju Hefner xexe ja sigurno ne bi
    tiha voda breg roni

  3. #83
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..hmmm,e ovako svedoci smo da se danas svasta desava i da vise nije cudno niti strano,nema vise pravila da sad muskarac mora da bude stariji od zene,sad se to vise nije bitno,ja sam licno protivnik toga da je muskarac mladji od mene aj sad par godina i nekako al neke ogromne razlike to mi i previse pa mu dodjem kao mama,heeh,,mada ni to danas nije iskljuceno...
    eto posto sam imala priliku da se puno druzim sa mnogo mladjim osobama od mene nisam izdrzala a da neupitamsta to muskarce privlaci kod starijih cura
    i tako ja i moj kumic koji je 86 godiste sjedimo na balkonu i pijuckamo kaficu i ja ga sad pitam sta se to desava posto mu je cura starija od njega nekih 5 godina
    a on meni fino i kulturno kaze da sam glupa i zaostala hehheh
    pa kaze sta imam od ovih curica koje gledaju samo sta vozim i koliko para imam kako sam obucen itd...i ja opet ko idiotkinja navalila pa sto stariju od sebe bre..a on fino kaze meni pa dobro kumo sta ja imam od ovih mladjih niti se znaju ponasati niti znaju sta hoce jbga ja ostala zatecena...jos kad mi rece pa starije su iskusnije i sa njima je ljepse ja se sokiral..oko mene ima jako puno takvih parova neznam zasto sto znaci da godine nemogu da uticu na ljubav da li bio neko stariji od tebe ili mladji...jbga ja bas zaostala...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  4. #84
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Nisi jedina koja je "zaostala" ima nas jos takvih .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #85
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    hahhaah ma da al nastojim da sve to sustignem...puno oko sebe imam jako mladih osoba..i jednostavno volim da pricam sa njima..pogotovo sa muskarcima...hehehh u startu krenu da me kao bare pa se malo ismejem al posle postanemo dobri prijatelji pa me stalno zivkaju i pitaju" e a sta sad da radim"....mada nekriju svoju zelju da bi voleli da imaju sa starijm od sebe nesto...al sta bi takvi su i neka mastaju...meni su jako dragi i slatki kad pocnu kao da me bare...mada uvrk moram da nosim pempas sa sobom da se nebi upiskili a tako i maramice da imaju cime balice da obrisu...hehehheeh....bas mi budu simpaticni posjete me na neko davno vrijeme mada je to danas mnogo drugacije...jedva sam se resila mladog momka koji ima 20 godina i utripovo da je zaljubljen u mene...bio je jako sladak a u svemu tome jako smesan...sada smo jako dobri prijatelji....pa se nekada i smejemo tom nasem pocetku...al jos uvek voli da mi kao bude na usluzi..hehhema slatki su nema sta...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  6. #86
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Izgleda da se volis malo poigravati sa svim tim . Budi oprezna . Nikad neznas kakva se sve tu iskusenja kriju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #87
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ...joj pa naravno cika borafe da sam oprezna...ipak sam ja zrela osoba koja cvrsto stoji na svojim nogama..al takva sam volim da razgovaram da pomognem..pa dobro nekad malo i da se i poigram sa svim tim al znam de mi je granica... :P
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  8. #88
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Dzabe sto ti znas gde je granica . Znaju li to i oni ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #89
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    e pa to sad neznam da ti kazem ja bar do sada nisam dozivela nikakvu neugodnost jer svi su oni ipak moji poznanici i iz istog smo mjesta...njih malo golica sta i kako to zrelije osobe sve prihvataju a sasvim normalno da cu i njima da dam do znanja do koje granice mogu da idu kad kazem stop onda je stop...
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  10. #90
    Senior Member
    Datum registracije
    21.06.2005
    Poruke
    5.339

    Podrazumevano

    hahaahahaa SVRLE pocela i da stopira hahahaahah

    sto se teme tice ne znam ja volim da slusam mlade i njihove komentare i dogadjaje posto mi je sin momak a cera devojka ima tu svega i svacega cuti ali ja licno nisam imala nikakvog blizeg kontakta sa mladjim muskim osobama-posebno ne sa onima koji su "malo"vise mladji od mene a i ne zelimmm hhahahaahah

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •