Strana 10 od 11 PrvaPrva ... 891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 109

Tema: ljubavne SMS porukice...

  1. #91
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Danas mi sreca kraja nema, ti si mi omiljena tema, o tebi pricam noc i dan, o tebi sanjam svaki san, o tebi buncam u snu, i izgovaram ime kad sam na dnu, o tebi mastam ti si mi sve, hvala ti sto volis me...

    *** Dok ovu vece provodim sama, drhtava ruka poruku pise... Suza za suzom lagano tece, tihi se jecaj lagano cuje... Ova poruka se posvecuje tebi, uzmi je kao sto si uzeo mene, a kad je procitas unisti je kao sto si unistio mene...

    *** Daleko od tebe ove divne noci, pitat cu zvijezde dali ces mi opet doci, dali ce jos jednom te svilene usne tvoje, kao nekada prije njezno dotaknuti moje...

  2. #92
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Dali znas da kad sam s tobom za mene vrijeme ne postoji? Da zelim da svaki trenutak traje vjecno? Dali znas da te volim vise nego sto to rijeci mogu opisati?
    *** Dali me tvoje srce cuva na najskromnijem mjestu odakle me nitko ne moze istjerati ja to sad ne znam ali znam da si ti u mom srcu najdrazi i najskromniji gost.
    *** Dali znas da kad sam s tobom za mene vrijeme ne postoji? Da zelim da svaki trenutak traje vjecno? Dali znas da te volim vise nego sto to rijeci mogu opisati?
    *** Dugujes mi noc da te osjetim, dugujes mi dan da te posjetim jos kad osjetim kako ljube usne tvoje pozeljetcu da vjecno budu samo moje...
    *** Gdje si sada dok te druga ljubi, dok mi srce usamljeno vene? Ti si bio nekad moja sreca, sad si samo dio uspomene. Ne mogu te lako preboljeti, u snovima uvijek si kraj mene...

  3. #93
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** ...mislis li ponekad koliko te volim svake noci mi dolazis u san vise nemam te, al' sjecanje mi daje da te imam svaki dan...
    *** ........i nije bitno gdje si ti, a gdje sam ja. Nije bitna ova daljina izmedju nas. Bitno je samo, da si tu, gdje trebas biti, duboko u mom SRCU!!!
    *** ...ostavi me proklet sam, povjeruj da najgori sam, nek te mrznja prema meni hrani, dobar sam za jedno vecer, nemoj da te savjest pece, zaboravi poljupce u tami...
    *** Ja ne zelim da mi starost dodje, bez tebe zivot da mi prodje, bolje da ga svojom rukom uzmem sad, jer ti si sve sto trebam ja, odavde do ludila, ljubavi moja jedina!
    *** Ja bih opet tebe izabrala, i nebih se zato pokajala, dusu i tijelo, sve bih ti dala, samo da jos jednom budem TVOJA MALA!!!



  4. #94
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Ja sam dozivotna robinja ljubavi tvoje, jer ti zarobi srce moje, zao mi nije, zaista nije, jer svaku novu sekundu te volim vise nego sekundu prije!!
    *** Jednom u zivotu otkrijes nekog tko ce biti uz tebe a ne iznad tebe. Nekog tko te voli zbog toga sto jesi, a ne sto bi mogao biti. Jednom u zivotu ako si sretan, nadjes nekog kao sto smo MI pronasli sebe...
    *** Kazu da su zvijezde jedino savrseno u svemiru, no to mogu reci samo oni koji nisu upoznali tebe......
    *** Kad budes sam na obali rijeke, slusaj zvuke te pjesme daleke, kad budes sam na obali mora, gledaj kako svice zora. Kad budes sam bez prijatelje i kad ti se u ocima pojavi tuga, kad budes ko zna gdje i zaboravis sve, kad budes daleko... daleko... ZNAJ DA TE JOS UVIJEK VOLI NEKO...
    *** Kad ti se cini da mjeseca vise nema, kad ti se cini da sunce vise ne grije, sjeti se da postoji jedno srce koje samo za tebe kuca i samo se za tebe smije!

  5. #95
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Ljubav je kad se probudis pored mene... kad me zelis cim otvoris oci... kad mi osmijehom uljepsas jutro... i kad me volis zbog sitnica...
    *** Ljubav ne pokazujemo tako da ljubljenu osobu gledamo u oci, nego da zajedno s njom gledamo u istom smijeru.
    *** Ljubav ne pita, ne ocekuje odluku, ona ponekad dodje iznenada tako da iznenadi i one koji su je zauvijek otpisali.
    *** Ljubav je kad se nekome dajes, kad mu pruzas sve kad u tamnoj noci ne mozes bez te osobe! Voljeti ne moze svatko ali meni je to lako, jer tebe je preljepo voljeti i tesko je tvom poljubcu odoljeti.
    *** Ljubav se nikad ne moze naci tamo gdje je nema, niti sakriti tamo gdje je ima, dobro je kad te svi vole pomalo, niko previse, a neko sasvim dovoljno...

    *** Lijepo je znati da postojis u mom zivotu... nije bitno ni koliko, ni otkad a ni zasto... lijepo je otvoriti oci i jednostavno znati da si blizu...

  6. #96
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Ljubav je kad ruka ruku trazi, ljubav je kad usna usnu vlazi, ljubav je kad se dvoje vole! Sto mislis, bili bilo ljubavi izmedju nas dvoje??

    *** Mjesece uspavaj me, dodirom ove noci, zelim zauvijek sklopiti vlazne oci. Posalji mi zvijezdu, neka me u san prati. Zamoli njega, da mi ljubav uzvrati.



    *** Moja si zelja koja jos nije ispunjena, moja si zvijezda jos ne dohvacena, moje si sunce sto na nebu sja, ti si moja sreca a sta sam tebi ja?

    *** Nek nocas svira stara gitara nek nocas placu srca dva, nek se vrate stara vremena, kad smo se voljeli on i ja.
    *** Necu ti skidati sve zvijezde s neba, jer tvoje oci blistaju poput zvijezda na nebu.

    *** Na ovom svijetu postoji KAP dobrote, vrijednosti i njeznosti, milosti i radosti, prijateljstva i ljubavi, ta moja KAP si TI, jer sve to ja imam u tebi...





    *** Nije vazno gdje si ti, a gdje sam ja... Nije vazna ova daljina koja nas dijeli... Vazno je samo da smo tu ispod istog neba, i da si uz mene kad mi to treba!!! VOLIM TE

  7. #97
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Najsladji poljubac ja ti sada saljem, a ti ga primi jer od srca ti ga dajem uhvati ga pa mi slican vrati ~ OBECAVAM ~ da osim nas nitko nece znati!
    *** Nocas leptiri spavaju jer ne dodirujes tjelo moje, predaleko si da vezem dah za usne tvoje, svaka misao k tebi me vuce, volim te volim nemoguce...






    *** Nocas je mjesec prestao da dise, sada te zelim od svega vise... nocas je i zvijezda sa neba pala... VOLIM TE ISKRENO SRECO MOJA MALA...
    *** Nikad u zivotu nemoj pomisliti da si sam, nikad ne vjeruj da nisam tu. Pogledaj u zvijezde, jedna je moja. Pogledaj u svoje srce, tamo ces naci i mene...
    *** Ne mogu da zaboravim onu vecer, ne mogu da izbrisem sjecanja, ne mogu da Ti kazem «zbogom», kad jos nisam rekao «zdravo», kad jos nisam upoznao srce Tvoje kad mi ga jos nisi otvorila. Ne mogu da kazem da je kraj, kad nije ni pocetak.

  8. #98
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Najnjeznijoj zelji svih mojih nadanja, imenu koje najljepse zvuci, usnama koje najljepse ljube zelim samo reci: " NEDOSTAJES MI "
    *** Ni jednog trenutka ne smis da posumljas u moju ljubav to je jedina stvar u koju vjerujem srce je svijedok da nista na ovom svijetu meni ne znaci onoliko koliko mi znacis TI!!
    *** Nekog cuvaju andjeli nekog nebo nad nekim mjesec bdi a dali cuvara imas ti nebrini se za sebe ja nisam andjeo ali cuvat cu dragi Tebe...
    *** Ne postoji daljina koja moze sakriti osjecaje, ne postoji tama koja moze sakriti tvoj lik, ali postoji srce koje moze voljeti, samo tebe zauvjek!!
    *** Nema ljepseg okusa od tvojih usana, zvuk od tvog glasa, boje tvojih ociju, njeznog dodira od tvoje ruke i nema ljepseg osjecaja nego VOLJETI TEBE!
    *** Od tvog suncanog osmijeha, od tvog njeznog dodira, od tvog strastvenog pogleda, od tvog vruceg poljupca ja zivim vjecno!
    *** Pomisli ponekad na mene, nije tesko i nece boljeti, a meni taj djelic tvojih misli moze mnogo prijati i odrzati nadu da cu te uskoro vidjeti.
    *** Ponekad kao veceras, kad noc je vedra bacim mokri pogled daleko u mrak prema onom dijelu svijeta gdje zivi neko ko mi je drag…

  9. #99
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Ponekad pozelim da je more boje tvojih ociju, ponekad pozelim da je vino ukus tvojih usana, ali uvjek pozelim tebe, da si tu kraj mene.
    *** Prije je sve bilo sivo, tuzno, bezosjecajno. Prije sam mislila da nemogu voljeti. A onda si dosao ti, kao da mi te Bog poslao, da vidim ljubav drugim ocima. Da upoznam novu sebe, punu ljubavi, ljubavi prema tebi. Tebi koji si to zasluzio, koji si me usrecio kao nitko nikada... ZAUVIJEK TE VOLIM
    *** Poput njeznog cvijeta, ukras si zivota mog, za mene si centar svijeta, najljepsi dar od Boga. Poput prekrasne zore, svitanje ti si moje, poput izvorske vode, svjeze su usne tvoje. Poput plavog mora, ljubav me tvoja smiruje, poput laganog povjetarca, tvoja me ruka miluje...
    *** Pruzi mi ruku, zagrli me u tami. Zelim biti s tobom, zelim da smo sami. Vise od svega ja te volim, jer ljubav se zove imenom tvojim.
    *** Pamtit cu vecer kad smo se sreli, tvoje poglede moji su htjeli. U magli dima jedno drugom srce smo dali, da cemo biti zajedno oboje smo znali...
    *** Poslat cu ti vjetrom poljubac blag, da Ti kaze da ima netko u mome srcu drag, a Ti ga udahni da zauvijek ostane tu, jer ja sam s Tobom i u dobru i u zlu.

  10. #100
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Suvise sam puna sna, da za ljubav molim, ali usne sapucu ja te ludo volim. Oci negdje lutaju, traze pogled tvoj. Usne nijemo jecaju, budi samo moj!
    *** Sanjaj me u svojim snovima. Zarobi me u svom pogledu. Zadrzi me u svom zagrljaju. Zaledi me u svom poljubcu. Imaj me... u svom Zivotu...
    *** Srce je bogatstvo koje se ne prodaje, nego se poklanja, a ja sam svoje poklonila jednom andjelu koji upravo cita ovu poruku!
    *** Svi su me ranili i razocarali dusu su mi lagali i srce varali ubili su ljubav u meni zaboravili su me svi a najvise se me boliti ako me zaboravis ti...
    *** Sve ove suze sto niz lice teku, nisu vatra ali ipak peku. Jer mnogo je tesko, kada dusa zaboli, kad nisi s onim KOGA TI SRCE VOLI...
    *** Svi govore da je najljepse u nebeskom raju, ali ja sam sigurna da je ljepse u tvom zagrljaju! Ja volim samo tebe i to neka znaju svi, jer stazama mog zivota koracas samo ti!!!
    *** Tvoj lik se krije u ocima mojim a ja za tebe vise ne postojim. Opet srce zadrhti i suza iz oka krene... sad kad ja volim tebe... ti ne volis MENE!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •