Strana 5 od 11 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 109

Tema: ljubavne SMS porukice...

  1. #41
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od icecream

    ***. Ti si razlog što sam tu, Ti me držiš iznad vode, Ti si mir na jastuku, Ti me gasiš kada gorim, kad mi dode da se predam Ti si razlog što se nedam.
    ovo je genijalno.... svidja mi seee...

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  2. #42
    Senior Member Garavi avatar
    Datum registracije
    05.03.2005
    Lokacija
    Stuttgart-Bijeljina
    Poruke
    1.542

    Podrazumevano

    Hm,hm,,,,

    kao sto vidim sve neki standard koi se 1000 puta ponavlja pa evo nesto licno od mene a vi slobodno prokomentarisit necu se ja ljutiti


    Gledam u tiznu jesenju noc Andjeli rekose ti ces mi doc...
    Kisa pada ja se nadam,tebe nema a ja sanjam...
    Tvoje oci... Tvoje lice.... Hej sudbino izdaice...

    Eto tako dok ja mislim nate tebe nema da mi skratis sate,
    pusta tuga tuzne misli,hej sudbino zasto nisi skratila mi malo misli...

    Da nemislim,da nepatim da te ljubim,da te zlatim....

    Dal je san ili java pojma nemam dal ti spavas sama...

    Ufff.....

    Pozdrav

  3. #43
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Garavi
    Gledam u tiznu jesenju noc Andjeli rekose ti ces mi doc...
    Kisa pada ja se nadam,tebe nema a ja sanjam...
    Tvoje oci... Tvoje lice.... Hej sudbino izdaice...

    Eto tako dok ja mislim nate tebe nema da mi skratis sate,
    pusta tuga tuzne misli,hej sudbino zasto nisi skratila mi malo misli...

    Da nemislim,da nepatim da te ljubim,da te zlatim....

    Citirati Originalno postavljeno od Garavi
    Dal je san ili java pojma nemam dal ti spavas sama...
    jok ja... a ti ? :P ahahahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #44
    Senior Member Garavi avatar
    Datum registracije
    05.03.2005
    Lokacija
    Stuttgart-Bijeljina
    Poruke
    1.542

    Podrazumevano

    eeeeeeeee slati ti ga sad pretera

    cuj zavisi od vremena ako sunce sija zagarantovan mi je balkon a posto je sad lose vreme podrum majka

    u svakoj tacki gledista SAM

  5. #45
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Garavi
    eeeeeeeee slati ti ga sad pretera
    cuj zavisi od vremena ako sunce sija zagarantovan mi je balkon a posto je sad lose vreme podrum majka
    u svakoj tacki gledista SAM
    blago tebi, ti imas i balkon a ja ni podrum....

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #46
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Zamolicu andjele da te paze,
    dok mirno spavas njihov si drug,
    neka ti poklone zvezdane staze,
    i mene kraj tebe makar u snu.....
    _______________________________________________

    Ako mine odgovoris za 25 sekundi,
    od kojih je vec proslo 15,
    i ako mi nestigne za 10 sekundi,
    od cega je vec proslo 8,
    dugujes mi 100 poljubaca i 10 dana seksa......
    __-_-_-_-ISTEKLOOOO!!!!!!!!!!!!-_-_-_-__
    _______________________________________________

    ::::::::::OBECAVAM TI::::::::::
    Da te necu zvati,
    da ti necu poruku slati,
    da te necu cekati,
    da te necu sanjati,
    da te necu voleti,
    i jos ti obecavam....................
    da obecanja necu ispuniti!!!
    ______________________________________________

    Imam tri zelje:
    Prva je da me volis,
    a druge dve da se prva ispuni!
    ______________________________________________
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  7. #47
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    U bolnici sam..!
    Ne panici, nije nista strasno..
    Mozes doci u posijetu,
    3-ci sprat, soba 105, od 14 do 16h..
    Nasli su mi nesto u srcu..

    SUMNJAJU DA SI TI.!!!!

    ---
    P.S. Ovo sam dobila juce u 16:35h..
    Dok sam citala prve redove, umalo mi srce nije stalo.. i kad sam procitala ono velikim slovima svatim da je to samo SMS porukica. ..



    heh, nepopravljiivo moje

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  8. #48
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    evo vam malo poruka koje vam mogu posluziti:
    1. Kad andeli postanu zli, kad oceani presuse, kad sunce prestane grijati, tek tada cu te ja prestati voljeti.
    2.Kad sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim i cijele noci na tebe pazim, da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!!
    3.Saljem ti usne jer zele da te ljube, saljem ti ruke jer zele da te diraju, saljem ti tijelo da te mazi i na kraju saljem ti srce, ti ga pazi...
    4.Ako umre ljubav, umiru i snovi, jer camac bez vode, ne moze da plovi, ko nebo bez sunca, mjesec bez noci, nocas ja bez tebe necu moci!
    5.I da odes na drugu stranu beskraja, daleko od snova, stoljece jedno da nas razdvaja kao daljina ova, od mene se ti sakrila ne bi, beskrajno te volim i cuvam u sebi.
    6.Zasto ljubav mora da boli, zasto kad te silno volim?? nasa je ljubav trebala biti jaca i od ove daljine, zasto se ne mogu pomiriti da nije???!! ja cu tebe voljeti bez obzira na sve i na ove kilometre koje me dijele od tebe!!!
    7.Zabranjena ljubav je najslade voce, zasto me ti privlacis, neznam uopce, znam da te ne smijem volit, ali se s tim ne mogu borit. ja tebe volim i ti to znas, a za ostale smo prijatelji bas nas briga!
    8.Volim te bez obzira na tvoje mane i vrline koje te idiotom cine!
    9.Mozemo da sto puta prekinemo i opet cemo se naci na nekoj ljubavnoj stanici, jer ono sto mi imamo nemaju svi, jer je malo ljudi kao sto smo mi. sreca ne dolazi sama od sebe, nju trebaju traziti svi,a nas dvoje smo je pronasli! za nasu srecu smo dovoljni ja i ti moja ljubavi! sada slatko spavaj i mene sanjaj, jer sutra je novi dan i mi cemo poceti iznova,a ako nas opet uhvati ljubavna kriza, molit cemo se da se nas plamen ljubavi ne ugasi, ma samo cemo se poljubit i sve ce to nestati!!!
    10.poslat cu ti zvijezde da sjaje cijelu noc, mjesec da ga gledas noc i dan a sto se tice poljupca, to cu osobno JA!!!!
    11.ludo zelim tebe, zelim tvoje oci, hocu tvoje tijelo i beskrajne noci! ako imas zelju istu kao ja, zelim tvoju poruku s odgovorem DA!!!!
    12.crvena ruza na vjetru se njise, ja volim tebe i nikog vise! ako rastvoris srce moje, u njemu ce pisati:za tebe je kucalo, zlato moje!
    13.jedan jastuk imam, a ono je za dvoje, jedno srce imam a ono je tvoje. jedan zivot imam al on nista ne vrijedi ako sve sto imam ne poklonim tebi!!
    14.reci mi reci, ako znas tocno, kako se ljubi ovako socno.reci mi reci, kazi mi kazi, ili jos bolje to mi pokazi!!!
    15.slatki bombon-NE, žele-NE, sladoled od jagode-NE, uzalud se trudim, ne postoji nista slade od tebe!!!!
    16.ljubav-to je cilj zivota, traziti nekoga, nije sramota. rekla bi ti nesto, ali necu glasno, pogledaj u moje oci i sve ce ti biti jasno!!!!!!
    17.osjecam nocas andele moj, kako me pali dodir tvoj. ja imam zelju, ti imas moc, hajde samnom provedi noc.
    18.volim samo tebe i sve o tebi znam, i sve sto se ljubav zove, zelim da ti dam...
    19.cuvaj moju sliku, srce te moje moli, jer kopija te gleda, a orginal voli...
    20.more je duboko, valovi se krecu, nemoj me zaboravit, ni ja tebe necu! obale placu, kamenje drijema, tuzno je kad od tebe poruke nema.
    21.bok mole medeno, ja te volim jebeno, ti si moja cokolada zbog koje je nastala ova balada. nemoj da ti padne na pamet ovo brisat, jer ti necu vise pisat::
    22.nema te sile, nema tog Boga, da mi te otme iz nsrca moga. ovu ljubav smo cekali dugo, jer mi smo stvoreni jedno za drugo!
    23.mozda ti jos netko slicne rijeci kaze, al moje nek ti uvijek budu draze. mozda tebi jos netko svoju ljubav nudi, al ti samo moja ljubav budi!!!!
    24.svatko svoju tajnu krije, svatko voli nekog poslije ili prije, a ja volim ako netko pita, andela koji ovo cita!!
    25.ne znas ti mene, ni moje cari, ma samo mi jednu vecer podari. najljepse zelje nosim sa sobom, bas mi se nocas ljubi sa tobom...
    26.ostani tu gdje jesi, u mom srcu, na istoj adresi, da te uvijek mogu naci, da ti kazem koliko mi znacis!
    27.uzdrhtalo nebo rasut ce zvijezde, zaboravljeni svjetovi zaustavit ce vrijeme.... poci cu s tobom, ostavit cu sve, samo mi pogledom kazi da volis me...
    28.cesto je tesko pronaci rijeci jer onih pravih je tako malo, i zar su one uopce potrebne da shvatis da mi je do tebe stalo???
    29.gledam mjesec i vidim tvoje lice, slusam vjetar kako sapuce tvoje ime, udahnem zrak i on mirise na tebe, pa ti si svugdje osim pored mene!
    30.volim te kad hodas i kad se smijes, volim tvoj ponos i suze kad ih krijes, volim kad sutis i kad se ljutis, volim te i vise nego sto slutis!
    31.ako te ikad napusti sreca i suza ti u ocima nastane,a mjesec ne bude sjao, sjeti se da na ovom svijetu postoji netko tko bi za tebe zivot dao!!!
    32.stavi pod jastuk ime moje, nek ide s tobom kroz snove tvoje, nek te cuva od svake boli, nek se za tvoju srecu moli i nek ti kaze koliko te moje srce voli!!!!
    33.netko tko mi treba-pokraj mene nije, netko koga zelim-u snu mi se krije, netko tko mi zivot znaci-u mojim mislima skita, netko koga volim-sada ovo cita.
    34.lijepa si mala, lijepa ko lutka, na tebe mislim svakog trenutka. samo te kvari jedna mana-sto imas mene, a spavas sama...
    35.tvoja je ljubav kao potok sto iz raja tece, zbog tebe je moj zivot pun srece, saljem ti poljubac, sladi od meda, ti si sve sto mi u zivotu treba!!!
    36.dok gledam dijamant kako vjecno blista, pitam se zasto moja sudbina nije ista, ali onda se sjetim kako imam tebe i shvatim kako dijamant imam kraj sebe!!!
    37.pitaju me sta zelim, ja kazem ruzu i tebe, ruzu za tebe, a tebe za sebe.
    38.sto nam moze kisa, dragi, neka pada noc i dan, jer kad sam tebe poljubila, nad nama je ljubav rasirila kisobran.
    39.porukica ova nek te razveseli, pise ti netko tko te puno zeli. zelim te jos vise nego sto bi dusa htjela, jer sad se volimo samo preko mobitela!!!!
    (ovo su slatke porukice, za sve zaljubljene golupcice, nadam se da ce svatko naci poruku koja mu treba, jer one su napisane sa tom zeljom, svima u ljubavi neka bude sretno)
    P.S. Ovo je prebaceno sa Amour ... Zato sto je tamo bio otvoren topik samo zbog ovih porukica... znaci taj topik brisem... i ovako mu je naslov bio ljubavne sms porukice

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #49
    Senior Member svrco 76 avatar
    Datum registracije
    29.11.2006
    Lokacija
    daleko daleko
    Poruke
    2.392

    Podrazumevano

    ..evo jedne porukice koju sam upravo sada dobila..


    Kada bi mi ostala dva izdaha do kraja zivota,
    prvi bi iskoristio da te poljubim,
    a drugi da ti kazem da te VOLIM......
    ..nemam snage bas ni za sta,
    samo sto jos bol me drzi,
    bol u dusi,bol u srcu,
    bol paklena,sve do srzi.......

  10. #50
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Ovu sam morala da napisem jer sam nekome cestitala VALENTINOVO i dobila nazad odgovor


    O ljubavi moja takodje,mi imamo istu ljabav
    ljubav koja kruzi,dolazi sa nebesa,ulazi u mene
    ja ju dajem tebi,a ti nebu i nebo je meni vraca,
    tako se stvorio trokut,ne daj da tvoj cosak
    ne bude provodnik te ljubavi.
    moj spasitelj__________________________

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •