Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 7891011 PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 109

Tema: ljubavne SMS porukice...

  1. #81
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Moze li se osudjivati covek koji je imao Boga pored sebe a nije ga prepoznao?



    Nemoj me nikada izgubiti,jer me vise neces naci.Sta da ti kazem:uzmi me za zenu!


    Svuda si oko mene...gde god se okrenem,sta god da cujem,ti i samo ti...Tvoji pogledi,dodiri,glas cine da sva zadrhtim.Jednostavno topim se u svemu tome!Ma,volim te...


    Na pola volio si me,na pola ljubio.Nikad dovoljno i nikad iskreno.Da li si shvatio sad kad si me izgubio,da tako malo je nama trebalo...



    Pruzi mi ruku,zagrli me u tami. Zelim biti s tobom sad, zelim da smo negdje sami. Vise od svega ja te volim,jer ljubav se zove imenom tvojim!



    Ne pitaj me sta osjecam-ljubav nepoznaje rijeci, oslusni skrivenu muziku moga srca, i procitaj istinu u oku. Ako budem dovoljno hrabra dozvolicu ti da sagoris u meni...


    Cim popijes taj VISKI SA MALO LEDA, pocece da ti se MANTA i zaplovices REKOM BEZ VODE , mislices da se desilo CUDO , da te je udario LEPI GROM, medjutim proradice ti CUDO BOLA i KOZA ce ti PAMTITI koliko sam IDEALNO LOSA jer sma PONUDJENA I POCASCENA od nekog drugog!!! Tvoje PILE!





    Dragane moj, koliki je tvoj... 39 sa 2...toliko suplja sam ja...znas ti najbolje...lollllllllllllllllllllll

  2. #82
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Ja cu tebe nocima sanjati, ime tvoje necujno dozivati, ti si vizija mog sna, duso moja daleka. Oci moje traze te, usne zovu te, dodji, molim te jer ludo volim te! Pogledaj u zvezde videces proslost, pogledaj u srce svoje videces zivot, pogledaj u mobilni videces ko trenutno misli na tebe…

    Znas li koliko je Sunce, nebo, zvezde…? Znas li mozda koliko jedan vek ima minuta? E, da znas, objasnila bih ti zasto je sve to malo u odnosu na tebe

    Mozda nikad neces znati da te neko gleda izdaleka i da te neko vjerno ceka, mozda nikad neces saznati da nekog srce boli, mozda nikad neces znati da te neko voli!

    Sanjas li ikad da cu kroz vreme proci, sanjas li ikad moje oci, sanjas li ikad da cu ti doci, sanjas li ikad mene i sebe, sanjas li ikad da ne mogu bez tebe?

    Nocas pada kisa, sve jace i jace, kao da bog nad nama place, kao da broji trenutke neke tako daleke! Kap po kap tragove brise, ono sto smo bili, a nismo VISE!!!

    Ova poruka je poslata pre 1000 godina u kosmos u nadi da ce pronaci najsladje stvorenje na planeti Zemlji. Ovog trenutka misija je uspesno zavrsena!

    Molim te nemoj se iznenaditi, moram ti nesto reci. U bolnici sam. Pronasli su mi kamen u bubregu, pijesak u crijevima i TEBE U MOM SRCU!
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  3. #83
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Mogu umrijeti i moze vjetar da me srusi, ali sve je lakse dok sam ti u dusi, moze suza iz oka da mi krene, ali je lakse kad u svom srucu cuvas ljubav za mene!!!

    Ja sam kao leptir, svetlost me mami, a sjaj u oku tvome vidim u tami… Voli me, ljubi me, al samo pazljivo jer na mome srcu pise - PAZI LOMLJIVO!!

    Bori se za srecu, za ono sto zelis, sto mnogo ti znaci nemoj da delis, ne brini za druge jer ce se snaci a ljubav poput tebe tesko je naci!!!

    Ljubav je kao delfin koji obasjan mesecinom pliva u beskrajnoj toplini tvojih ociju, zato ih nemoj zatvarati jer kazu da delfini umiru u tami…

    Sinoc sam poslao andjela da te cuva. On se ubrzo vratio pa sam ga pitao zasto , a on mi je rekao da andjeli ne cuvaju andjele..

    Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

    Kazu: Od redbula se dobijaju krila. Zato ti nikada necu dati da pijes redbull, jer bi tada najsladji i najbolji andjeo sa ovaga sveta odleteo….

    Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli i neka ti kaze da samo tebe voli!!!

    Duboko vjeruj u ono sto zelis! Zapamti izgubljeno je samo ono od cega smo se odrekli! U zivotu pozeli samo jedno: da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #84
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    1. Želim tvoje ruke na mom tijelu, želim tvoja usta na mojim, želim tvoj jezik u mom grlu! Pitaš se ko sam ja? Flaša Sarajevskog piva.
    2. Volim te gledati ujutro dok spavaš mirno, poremetiti ti san, poskakivati te po licu, gledat te kako se zbog mene budiš. Bit ću s tobom i noćas, tvoja MUHA!
    3. Einstain je mrtav, Newton je mrtav, a ni ja se ne osjećam bas najbolje.
    4. Kad se kunem u majku, možda i lažem. Ali kad se kunem u oca, ne lažem majke mi!
    5. Volio bih da te oborim u krevet, da tamo ostanemo što duže, da buncaš zbog mene, znojiš se i da ti tijelo gori zbog mene. Tvoj neodoljivi GRIP !!!!
    6. Šta je žena u ekonomskom smislu? Nisko ležeći objekt u koji muškarac ulaze svoj visoko stojeći kapital uz tekuće kamate.
    7. Momak,21,170,dobro situiran, stan u Beogradu, kuca na moru, vikendica na Zlatiboru, dobar auto. Ne tražim ništa samo se hvalim.
    8. Stojeći sam je molio, sjedeći mi je dala, od pozadi sam je polizao, sprijeda pritisnuo, a ipak se nije branila. Oh ti moja mala poštanska marka.
    9. Šta se dogodi kada se Snježana skine ispred Patuljaka? 7UP!
    10. Svemoćna crnka, tako vrela, zanosnih oblina, bujnih grudi, spremna da vaše snove pretvori u stvarnost prodaje motokultivator 15 cm3
    11. Obećao je da će biti nježan, boljelo je, viknula sam kad sam vidjela krv! izvadio ga je i pokazao mi ga. bio je VELIK-moj prvi ZUB
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  5. #85
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    12. Samo da znaš kakav mi je prije upotrebe suh, dugačak i krut a poslije mlitav, mokar i kaplje.....MOJ KIŠOBRAN
    13. Ujutro ga osjetiš, usnama ga dodirneš, rukama ga držiš i pogledom ga ljubiš, voliš ga vrelog, uzimaš ga cijelog i kad ne znaš gdje ti je kraj pomoći će ti tvoj ČAJ
    14. Najnovija istraživanja su pokazala da osobe koje nisu dobre u krevetu i nikad nisu imale dobar seks prilikom čitanja poruka mobil drže u desnoj ruci.
    15. Kad bih te imao, polizao bih te cijelu. Stavio bih ti jezik u tvoju malu usku rupicu i shvatio da te volim vise od bilo koje druge, moja voljena boco SARAJEVSKE PIVE
    16. Nešto ti moram reći! Vjeruj, nije mi lako jer te ne želim povrijediti, potrudit ću se i reći ti to na najbolji mogući način: Djeda Mraz uopće ne postoji!
    17. We will now upgrade your brain-please wait............. Searching.......... searching........... still searching................ sorry, NO BRAIN found...
    18. Obavještenje Lovačkog saveza: Obavještavamo Vas da je sezona lova na "Divlje svinje" gotova i da se možete slobodno kretati.
    19. Kad me imaš, dobro ti je. Kad me lizneš, vlažim se. Kad me pališ, ja se žarim. Kad me sisaš, ja se gubim. Kad se izgubim, ti me gasiš... tvoja... CIGARETA
    20. Jedva čekam da te vidim, da osjetim tvoju kožu, da uđeš u mene, da osjetiš moj svilenkasti dodir i ja tvojeg tijela draži. Tvoja PIDŽAMA!
    21. Volim kad me diraš nježno svojim prstima, volim kad mi šapućeš na donju rupicu, volim kad me napuniš do kraja, voli te tvoj MOBILNI APARAT!
    22. BH Telecom vas obavještava da ste preglupi za mobilno telefoniranje te Vas moli da se ostavite mobilnog i uhvatite lopate i krampa. Hvala na razumijevanju!
    23. Osjećam se tako napeto, vrlo vlažno u ovim trenucima kada ti se približavam. skidam svoje napete gaćice i sami pogledi na tebe donose mi olakšanje! ..OH MOJ WC!
    24. Volim kada uđeš u mene, malu i vlažnu. Kada uđeš prvo se naježiš, a poslije ti je toplo. Voliš štricati po meni i u mene. Voli te tvoja tuš kabina.
    25. Kada ga uzmeš u svoju nježnu ruku, povuci samo preko vrha, stavi ga u usta pa počni lizat, kruži jezikom po vrhu i kad ti usta budu puna, nasmiješi se, to je LEDO
    26. Moja lijeva noga je Božić a desna Nova Godina. Navrati malo između praznika!
    27. Idemo malo da vježbamo MATEMATIKU! Mene i tebe Saberemo, odjeću ODUZMEMO, noge DIJELIMO pa se MNOŽIMO!
    28. Tako lijepo lice, te nježne ruke, te tajnovite oči, zanosan pogled, sexi govor, poljubac ko u bajci, ma dosta o meni, kako si mi ti???
    29. Mobilnu su jedina stvar oko kojeg se muškarci svađaju ko ima manjeg!
    30. Kad gledam nebo, vidim tebe. Kad gledam more, vidim tebe. Kad gledam sunce, vidim tebe. Kad gledam zvijezde, vidim tebe. Daj jebo te, makni se vise!
    31. Ne mogu doručkovati jer mislim na tebe, ne mogu ručati jer mislim na tebe, ne mogu večerati jer mislim na tebe ... ne mogu spavati jer sam gladan!!!
    32. OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni ušla mineralna!
    33. Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica, osjeća se miris pokošene trave. Sunce neumorno prži naša znojna tijela, a mi i dalje okopavamo KROMPIR
    34. Našao sam djevojku, nije lijepa kao Španjolka, ne ljubi se kao Francuskinja i nije zgodna kao Talijanka, ali zato pusi kao Turčin
    35. Obožavam kad smo sami, kad ne biraš vrijeme da budemo zajedno i kada me satima posmatraš i najviše volim što me često diraš tamo gdje se palim , tvoj TV
    36. Kad sam te prvi puta vidjela-zaljubila sam se, tvoja elegancija me je očarala, kad sam u tvoji blizini uzbuđuješ me, želim te, moj dragi AUTO!
    37. Uzimaš ga u ruke, osjetiš toplinu, nasloniš ga na usta i lagano stisneš, potegneš ponovno i ponovno, sve do kraja i PIKAVAC JE U PEPELJARI
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  6. #86
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    38. Obožavam te toplu i mokru. Obožavam kada uđem duboko u tebe i osjetim tvoju toplinu. Ne mogu više bez tebe. Volim te moja KADO!
    39. Obavještenje iz BH telecom-a, molimo Vas da visoko podignete vas mobilni telefon i tako zadržite 5 min radi finog podešavanja mreže. HVALA NA RAZUMJEVANJU
    40. Čekala sam te jučer. Htjela sam osjetiti dodir tvog golog tijela. Htjela sam da zajedno provedemo noć i zajedničko buđenje ujutro, ali tebe nije bilo. Tvoja pidžama
    41. Dobar dan, ja sam mala radijacija i živim u vašem mobilnom. Prilikom svakog razgovora ja vam polako uništavam moždane ćelije i pospješujem rak. Hvala
    42. Pošalji ovu poruku stotinama prijatelja i nešto neočekivano će se dogoditi - ima ćeš praznu bateriju i veliki račun!
    43. Oprostite? Vašim jajima je prošao rok. Obavezno ih ispraznite u najbližu rupu s dlakavim pokrovom. Jaja d.d
    44. Daj ako imaš vremena dođi da igramo šah, jer nam jedan konj manjka.
    45. Da sam barem prije znala, da bez tebe ne mogu živjeti, da poljepšaš moj dan i poživiš moje tijelo. Kad čujem tvoje ime srce mi poskoči...Moj ego jogurt.
    46. U Vašem gsm-u mrgolji nekoliko milenijskih virusa. Taj problem možete riješiti tako da bacate mobitel na pod. To radite toliko vremena dok virusi ne izađu napolje!
    47. Ta sms poruka nije Vama namijenjena, zato je ne smijete pročitati. Ako ste je već pročitali, onda s glavom udarajte u zid, dok je ne zaboravite!
    48. Sviđa mi se kad me tvoje dlačice škakljaju po mojim intimnim dijelovima. Svaki dan te s veseljem trljam do iznemoglosti. Moja draga ZUBNA ČETKA
    49. Pišemo iz centra MOBTELA. Utvrđeno je, da upotrebljavate mobilni sa serijskim brojem: 5531/00/598. Zato će biti upotreba Vašega telefona zablokirana!
    50. Upozorenje! Upravo ste dobili virus. Molimo Vas, da odmah isključite mobilni, izvadite antenu i bateriju da onemogućite djelovanje virusa.
    51. Važno obavještenje!!! Vaš GSM aparat je dobio virus I LOVE YOU! Molimo Vas da odete u apoteku po antivirusnu kremu kojom će te ga premazati. Vaš GSM operater
    52. Prija ti moj dodir i nježnost kada se obavijam oko tvog tijela. Postoji li ljepši osjećaj kada si ti gol, a ja na tebi. Voli te tvoje vjerno ... ćebe!
    53. Ako možete čitati ovu poruku, pismeni ste i imate GSM u ruci. Stvarno ste rođeni pod sretnom zvijezdom...
    54. Najprije ću skinuti tvoju svilenu košuljicu, zatim te prisloniti na svoje tople usne. Potom te lagano probati jezikom, a tek tada staviti te u usta dragi moj BRONHI
    55. Niko nije tako lud, da bi pročitao cjelu ovu poruku. No, uvijek se nađe izuzetak...
    56. Moram priznati da maštam o tebi i da mi se već dugo sviđaš. Zastane mi dah kad te vidim. Želim te i jednog dana moram te imati, NOVI BMW COUPE!
    57. HAŠKI je dobar za snijeg, VUČJAK je dobar za drogu, LESI se uvijek vrati kući, DOBERMAN je dobar čuvar, PTIČAR je dobar za lov, a šta je s tobom DŽUKELO?
    58. Danas sam bio u cirkusu. Gledao sam lavove i tigrove. Ulaz sam platio 50 KM. Platio bi još 150 samo da vidim lice šimpanze koja ovo čita.
    59. Lud za tobom, šta ću sa tobom, uvijek si uz mene, ne mogu bez tebe, uz tebe je svaki dan kao najljepši san. Bez tebe ne mogu ni dana, živjela moja MARIHUANA
    60. . ---<>:HEJ MOMCI, KOLKO JOŠ IMAMO DO JAJOVODA? ---<> ---<> ---<> ---<>: O STARI MOJ, TEK SMO ---<> ---<> ---<> PROŠLI ---<> ---<> KRAJNIKE! ---<> ---
    61. Izgubio sam vjeru u sebe, Izgubio sam vjeru u ljubav, Izgubio sam vjeru u Boga. Smisao života pronašao sam u igli. Sad heklam i super mi je
    62. U životu rado nabijam! Vjerujem, da i ti isto. S tobom bi nabijao do nesvijesti! Ako si za, pozovi me da se dogovorimo za partiju TENISA!!!
    63. Čujem da ti je LIJEP, DOBAR, KRUT, da ti je ČUPAV, NENORMALNO VELIK, i da ti NE MOŽE STATI U PANTALONE... Mogu ti reći, stvarno ti je S U P E R taj DŽEMPER!!!
    64. I ja imam želju da me neko ubode. Uključi punjač! Tvoj Mobilni Telefon
    65. Najnovijim anketama utvrđeno je zašto muškarci ustaju noću. 10 % ustaje da bi nešto pojeli, 15% da bi otišli u wc, a 75% ustaje da bi se vratilo kuci!!!
    66. Možeš mi skinuti majicu. Možeš mi skinuti i grudnjake pa ako mora baš biti možeš skinuti i donje rublje ali samo molim te ostavi mi štipaljke na žici!!!
    67. Ova poruka sadrži ultraljubičaste zrake! Kod normalnih ljudi izaziva osljepljenje, a kod seksualno nezadovoljnih kratak osmijeh...!
    68. Od skora nema više problema oko čekanja na aerodromu, nošenju velikih torbi za vas American Airlines slijeće direktno u vas stan.
    69. E zašto ti je mozak ovolicni `()`? Pa nateko, majka mu stara.
    70. Čvrsto ga drži da ti ne isklizne, dobro ga protresi, on jače prska. To bijelo što iscuri obavezno probaj, jer svaki šampanjac je drugačiji! Živjeli!!!
    . Nadam se da ovo što čitaš nije smiješno jer sam ja na psihijatriji!
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  7. #87
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Zelim da ti poklonim nesto lijepo - SRCE MOJE, nesto slatko - USNE MOJE, nesto dobro - DUSU MOJU... al za uzvrat trazim LJUBAV TVOJU!



    Poljubi me nježno i ne ostavljaj me jer cu zaplakati. zagrli me jako i ne puštaj me jer cu umrijeti. Pogledaj me u oci i reci VOLIM TE i ja cu vjecno za tebe živjeti.

    Nikad se ne prestaj smijati, cak ni kada si tuzan neko ce se mozda zaljubiti bas u tvoj osmijeh!

  8. #88
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Nikad ne pocinji ljubav sa onim koga ne smijes da volis, nikad ne gledaj u oci onog ko te ne zasluzuje, ali uvijek vrati ljubav onom ko ti daje!
    *** Andjele moj, bit cu uvijek uz tebe, pokrit te po noci kad se otkrijes, poljubit tvoje oci u snu kad zadrhte, zagrlit te, kad ces mislit da si sam, ljubiti te, kad ces se osjecat ostavljen, nosit na rukama , cijelog zivota....
    *** Ako se pretvorim u dodir, ako se pretvorim u zdrak, ako ostavim dah na tvojim usnama u jutarnjem suncu na jastuku, ostavit cu tajnu na dlanu,
    ostavit cu ti sebe. Ako te vrijeme ukrade, sakrit cu se u tvoje sjecanje sacuvano u dodirima.

    *** Ako nekog volis, voli ga polako, sve sto ide brzo, ide naopako. Ljubav koja brzo plane brzo se i gasi, ljubav koja tiho tece vjecno zivot krasi!

  9. #89
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Ako nekog volis, voli ga polako, sve sto ide brzo, ide naopako. Ljubav koja brzo plane brzo se i gasi, ljubav koja tiho tece vjecno zivot krasi!

    *** Ako me ikad zavolis, moraces druge da zaboravis, jer moje srce samo tebe zeli i nece ni s kim da te dijeli, vjeruj bicu samo s' tobom zato drugima reci zbogom!

    *** Ako me volis, ne daj da gazim stazama tuge ne daj da me grle tudje ruke! Jer bez tebe sam ko nebo bez zvijezda, ko nebo bez duge, zato ne daj da me tudje usne ljube!!
    *** Cesto se pitam dali me volis? Dali za mene postoji nada? Mozda me tvoje srce ne zeli... mozda njime netko drugi vlada. Ocima suznim gledam tamu... kako padaju proljetne kise..... kao da mi svaka kap govori... za ljubav treba boli vise....
    *** Cekam da mi se dogodi ta jedna stvar koja se zove ljubav... To sto nas drzi na zivotu... Da me mazis ljubis i beskrajno vatreno ljubav vodis!

  10. #90
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Cuvaj se kakda hladni vjetar zapuse, da ti ne odnese sve ono sto skrivas u dubini duse, i cuvaj se lazi, tuge, boli i cuvaj srce za onog ko te iskreno voli!
    *** Cesto suze za tobom poteku i zabole stare uspomene. S tobom mi je uvijek ljepo bilo, ti si uvijek u mislima mojim i kad drugi pored mene bude, tebe necu prestati da VOLIM!!!
    *** ...da postoje ljepse oci sreco moja ja sam znala, ali moje srce kaze najljepse sam odabrala...
    *** Dali zelis da te neko voli vise od sebe, da ne zna za sebe niti za druge, vec samo za tebe i da te sanja svake noci? Probaj sa mnom, jer ja znam da cu moci!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •