Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 91011
Rezultati 101 do 109 od 109

Tema: ljubavne SMS porukice...

  1. #101
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** TEBI jer tebe volim, TEBI jer tebe znam, TEBI i vise nikom ne zelim SRCE da dam!!!
    *** Ti si onaj trag u dusi koji ne mogu izbrisati. Ti si bol u dusi koju ne mogu preboljeti. Ti si plamen koji ne mogu u srcu ugasiti. Ti si onaj kojeg jedino iz srca i duse mogu iskreno Voljeti
    *** Ti si svjetlost u tami zivota, ti si moja muzicka nota, ti si beskrajna tama za moje sne, ti si moj zivot i moje sve, VOLIM TE
    *** Trebas mi ti, snagu mi daj, ti budi moj pocetak i kraj. Umorna sam i malo me strah, zagrli me, trebam tvoj dah. Trebas mi ti, snagu mi daj, budi moj put kroz trnje u raj. Kad utihnu svjetla i dim, kad ostarim…
    *** Ti sto se javljas u mislima mojim, ti zvijezdo jutra sto donosis dan, ti si mi jedini putokaz zivota, ti si mi jedini zivotni san. Da nije tebe misli bi moje bile nesretne, ipak te imam to je jedino, jedino dobro sto sada znam....
    *** Tvoja je ljubav za mene sjaj, u mome je srcu vjecni raj, bez nje mi je svuda pusti mrak, nigdi u njemu ja ne vidim zrak. Ti si meni jedina nada, trebas mi andjele dodji mi sada. I samo te jos jedno molim: VJERUJ MI ANDJELE PUNO TE VOLIM.

  2. #102
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** Tebe je lako voljeti Kao disati zrak I svaki tren sa tobom je Nebeski dar Tebi je lako pjevati Pogadati sne Nikom na svijetu nije bilo Lakse reci Volim Te.
    *** Ti si trag koji ne mogu izbrisati, ti si plamen koji ne mogu ugasiti, ti si bol koju ne mogu preboljeti, ti si onaj kojeg jedino mogu voljeti!!!
    *** Ti si osmjeh za moju tugu i sreca za nesrecu ludu. Ti si ptica u visini neba, ti si cvijet u santi leda. Ti si za mene i mnogo vise nego sto moze da se napise.
    *** Tvoj je lik kao sjenka u oku mom, jer osjecam u srcu ljubav preduboku jer ludo te volim snagom duse svoje, i zauvijek ostat ces najmilije moje!!
    *** ...uzmi me za ruku i odvest cu te na mjesto gdje se zvijezde broje... Kakve to osjecaje ti budis u meni... Prisloni grudi svoje uz moje nek se u sjeni drhtaja i u polju ruza spoje i neka ne postoji nista osim nas dvoje... a u ranu zoru osjetit ces drhtaje ljubavi moje...
    *** U svakoj suzi sto je od srece pustim, skriva se slatka ljubav koju prema tebi osjecam i samo jedna istina: Ti si moj zivot!!!!

  3. #103
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    *** U moje misli cesto svratis, tako na tren daljinu skratis, ali u srcu mi vjecno boravis, nemoj nikad to da zaboravis!!
    *** Zbog tebe mirisu ruze, zbog tebe pjevaju ptice, zbog tebe mi suze klize niz lice... Sada znam sto je ljubav, zasto srce boli... BOLI JER TEBE LUDO VOLI...

    *** Zelim da me jednom zagrlis, moje usne da poljubis, moja osjecanja da probudis, zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da mi pises.
    *** Zelim da budem tvoj san u najljepsoj noci, rijec ljubav sto niz usne ce proci, misao sto po glavi ti se moza, zelim biti samo mali dio tvog zivota!!

    *** Znaj da te volim pa sta se god dogodilo izmedju nas uvijek cu te voljeti u mom srcu ostat ce samo lijepe uspomene na tebe, nemogu zamisliti zivot bez tebe ti mi znacis sve samo za tebe moje srce kuca. Ti mi dajes nadu za zivot...

























    *** U moje misli cesto svratis, tako na tren daljinu skratis, ali u srcu mi vjecno boravis, nemoj nikad to da zaboravis!!
    *** Zbog tebe mirisu ruze, zbog tebe pjevaju ptice, zbog tebe mi suze klize niz lice... Sada znam sto je ljubav, zasto srce boli... BOLI JER TEBE LUDO VOLI...

    *** Zelim da me jednom zagrlis, moje usne da poljubis, moja osjecanja da probudis, zelim da kraj mene dises, a ne samo poruke da mi pises.
    *** Zelim da budem tvoj san u najljepsoj noci, rijec ljubav sto niz usne ce proci, misao sto po glavi ti se moza, zelim biti samo mali dio tvog zivota!!

    *** Znaj da te volim pa sta se god dogodilo izmedju nas uvijek cu te voljeti u mom srcu ostat ce samo lijepe uspomene na tebe, nemogu zamisliti zivot bez tebe ti mi znacis sve samo za tebe moje srce kuca. Ti mi dajes nadu za zivot...


























  4. #104
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Stani! ne citaj dalje..ja sam lud a ti zbunjena..posle citanja nema kajanja..sifra ove poruke je ebo lud zbunjenog. Dobro Jutro haha...

  5. #105
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    sent an angel to watch over you last night,but it came back. I asked, "Why?"... The angel said: "Angels don't watch over angels!." Twenty angels are IN Your World. Ten of them are sleeping. Nine are playing. One is reading this comment

    jao koja poruka hahahahhaha

    evo i prevoda

    sinoc sam poslao andjela da bdije nad tobom,ali se vratio natrag.Pitao sam,zasto?????Andjeo je rekao:Andjeli ne cuvaju andjele!Dvadesat andjela je u tvom svjetu,deset od njih spava,devet ih svira.Jedan cita ovaj komentar.



    hahahahhahahah bas je coool
    moj spasitelj__________________________

  6. #106
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    "Ako te zaboli i duša i tijelo, ako te nešto ne bude htjelo, ako te slome lutanja duga i srce zarobi tuga, ako ti netko ukrade srecu, ja te sigurno izdati necu"

    ............

  7. #107
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Moj te osmjeh trazi moje te oci mole a usne sapucu da te jos uvjek vole. I dok suza sa mog lica silazi ja te molim nikad od mene ne odlazi.
    ............

  8. #108
    Senior Member _zuka_26 avatar
    Datum registracije
    23.04.2009
    Lokacija
    njemacka
    Poruke
    478

    Podrazumevano

    evo jedan SMS,bi li ti isla na ples..ako neces na ples bar na pice,kad te napijem nesto bice.....hehehehe

    SMS By:Zuka
    kako je ljepo biti glup.....

  9. #109
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    R - Nazovite ili cu skocim kroz prozor !
    G - Dios ! mislila sam da ste to vec ucinili !

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •