Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Umro Michael Jackson

  1. #1

    Podrazumevano Umro Michael Jackson

    Los Anđeles -- Svetska pop-zvezda Michael Jackson umro danas u Los Anđelesu usled srčanih problema.



    CNN je objavio da je u podne po pacifičkom vremenu Jackson hitno prevezen u bolnicu u Los Anđelesu, u Kaliforniji, zbog "zastoja srca". Los Andjeles Times je javio da je pop zvezda Michael Jackson preminuo u 50. godini života. Ispred bolnice i Jacks-enovog doma se okupljaju njegovi obožavaoci.

    Los Andjeles Times je na svojoj internet stranici naveo da su lekari u četvrtak posle podne po lokalnom vremenu proglasili Jackson mrtvim pošto je u bolnicu dovežen u dubokoj komi. Ranije u toku dana bolnička služba je Jack-sona našla u njegovom domu u besvesnom stanju, prethodno je javio LAT.

    Neki američki mediji naveli su da je pevač doživeo srčani udar.

    Los Andjeles Times je preneo da su bolničari izveli reanimaciju na licu mesta pošto Jackson nije disao, pre nego što su ga prebacili u bolnicu u Los Andjeles, javio je Reuters.

    Jackson je trebalo da 13. jula u Londonu počne seriju povratničkih koncerata, koji bi trajali do marta 2010.

    Proteklih godina bilo je određenih strahovanja u vezi Jacks-onovo zdravlja, ali promoteri koncerata u Londonu saopštili su u martu da je pevač "prošao" detaljan fizički pregled koji je trajao četiri i po sata.

    Michael Jackson je rođen 1958. godine, a karijeru je počeo kao dete zajedno sa svojom braćom u grupi Jackson 5, pre više od četiri decenije, da bi kasnije stvorio neke od najvećih hitova svetske pop muzike kao što su Bili Džin, Triler i druge.

    Jackson je od 2005. živeo povučeno od javnosti, nakon što je oslobođen optužbi za seksualno zlostavljanje dece.

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    ima predivne pjesme,koje ce jos dosta godina slusati !

  3. #3
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    kao klinka sam ga obozavala,bio mi je jedini idol
    moj spasitelj__________________________

  4. #4

    Podrazumevano

    da, i ja sam slusao njegove pesme mada ih slusam i dan danas. Narocito "Black Or White" je super pesma.

    Samo jedan je "King Of Pop"

    R.I.P. Michael Jackson

  5. #5
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    a meni su sve dobre
    odlican glas
    -thriller
    -beat it
    -will you be there
    a od svih mi je naj naj- billie jean- iz 1983 god.
    http://www.youtube.com/watch?v=8VASYhabHkM

    a gledam juce na tv da ga navodno njegov hirurg sa kojim je ziveo neko vreo ubio nekim tabletom za smirenje ili tako nesto..
    poslije taj doktor nestao..
    Izmenio/la zvuk tisine; 27.06.2009 u 15:11.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •