Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: ""dok te vabi i medom te hrani""

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano ""dok te vabi i medom te hrani""

    Godinama i mjesecima slusam price tipa "Vidjet ces kako ce se promijeniti kada se ozeni"...Zbog mnogih takvih prica i upadica, sam bjezala od braka, dok moj sudjeni nije dosao...
    Da li ova izreka vrijedi?
    Da li se muskarci obavezno promijene u tom negativnom smislu, kada se ozene?
    Ljudi se naravno sa godinama mijenjaju, ali zasto ovo?
    Zasto svi govore, kako u braku muskarac postane grublji...to mi onda bas mirise na izreku "Dok te vabi i medom te hrani, a kada te dobije, onda si otarac za cipele"...
    Da li to mora biti tako?
    Po tome ispada da su muskarci teski lazovi, i da cijelo vrijeme veze su bili glumci, da nisu pokazali onu svoju pravu stranu!
    Sta nasa muska strana foruma misli o ovome?

  2. #2
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Ima jedna izreka:

    Zena se udaje u nadi da ce se muskarac promeniti a muskarac se zeni u nadi da se zena nece promeniti.
    I jedno i drugo bivaju razocarani.

  3. #3
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Nisam muska strana al odgovoricu haha. Ima istine u tome al mislim da to nije samo do muskarca vec delimicno i do zene..valda posustaju poklanjajuci paznju koje nikad dovoljno,htele bi i kada su u braku da se nikad ne ugasi taj zavodnicki zar u partnerovim postupcima...da se zabavljaju cak i ako su u braku...a zasto se stvarno promeni neznam...kada gledam muskarca kao muskarca svi su kreteni bili u braku il van njega(oprostite) ..ja ih gledam kao ljudska bica i samim tim muskarac i nije muskarac u mojim ocima vec ljudsko bice koje moze da vabi medom hrani i posle toga......ako ih to cini srecnim dzaba im...

  4. #4
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Zvukic, posto si trazila misljenje muske strane,ja sam ovu temu premjestila u muski kutak...mada su nasi muski slabo aktivni u "svom kutku"..
    ............

  5. #5
    Administrator
    Datum registracije
    02.01.2005
    Poruke
    2.287

    Podrazumevano

    Evo i ja cu iz muske perspektive da vam predstavim problem jednog od njih muskarca iz mase.


    "Ja u stvari nikada nisam shvatio zasto se seksualne potrebe muskaraca i zena toliko razlikuju. I nikada nisam shvatio sve to sa Venerom i Marsom.
    Takođe, nikada nisam shvatio zasto muskarci razmisljaju glavom, a zene srcem. I na kraju, nikada nisam shvatio zasto gen seksualne zelje toliko oslabi kada cuje rijeci "Da", uzimam".

    Na primjer: jedne veceri, prosle nedelje, moja zena i ja smo bili u krevetu.
    Strast je pocela da se rasplamsava... kad je ona rekla:
    - Ne mogu sada, nisam raspolozena... Htela bih da me samo malo drzis u tvom narucju.

    Rekoh:
    - STA??... Sta je sad pa to?

    I onda je rekla rijeci kojih se boji svaki muz na planeti:
    - Ti jednostavno ne razumes moje emocionalne potrebe koje imam kao zena, da bih ja zadovoljila tvoje fizicke potrebe koje imas kao muskarac.

    Na moj zbunjeni pogled je odgovorila:
    - Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog onoga sto radim s tobom u krevetu?

    Shvativsi da to vece nec biti nista, okrenuo sam se i zaspao.

    Iduceg dana sam nazvao sefa i reko da uzimam slobodan dan, da bih proveo vreme sa njom. Otisli smo na rucak, a onda sam je odveo u jednu robnu kucu sa ogromnim odjeljenjem za zensku garderobu. Pratio sam je okolo, dok je isprobavala nekoliko veoma skupih kompleta. Nije mogla da se odluci koji da uzme, pa sam joj reko da cemo ih sve kupiti. Htela je i cipele, koje bi se slagale sa tim kompletima, pa sam joj rekao da uzme po jedan par za svaki komplet. Stigli smo i do dela sa nakitom gde sam joj uzeo par dijamantskih minđusa.

    Da vam kazem... bila je taakoo uzbuđena. Mora da je mislila da sam na korak do bankrotstva. Pomislio sam da me testira kada je zatrazila i znojnice za tenis, iako nikada u zivotu nije uzela reket u ruke.

    Mora da sam je bacio u razmisljanje kad sam joj rekao:
    - Naravno, draga.

    Skoro da je bila blizu seksualnog zadovoljstva od silnog uzbuđenja. Smijeseci se, konacno je rekla:
    - Mislim da bi ovo bilo sve, hajdemo do kase.

    Jedva sam se suzdrzavao kad sam joj odgovorio:
    - Ne mogu sada, nisam raspolozen.

    Lice joj je poprimilo blijed izgled kada je spustila vilicu i izustila:
    - STA??

    Onda sam joj rekao:
    - Samo sam htio da DRZIS ove stvari u narucju neko vreme... Ti jednostavno ne razumes moje finansijske probleme koje imam kao muskarac, da bih ja zadovoljio tvoju zelju za kupovinom koju imas kao zena.

    I bas kad je imala taj pogled (kao) da zeli da me ubije, dodao sam:
    - Zar ne mozes da me volis zbog onoga sto jesam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?

    Ocigledno, ni veceras nece biti nista..."



    Moral dialoga njeg i nje iznad je... ?
    Ja mislim da je to muska dosjetljivost.
    Sta mislite vi?

  6. #6
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    To je bilo bas nisko od njega..

    Ocigledno da muskarci i zene nemaju iste zelje i potrebe i zbog toga dolazi do problema,ali uz malo vise obostranog razumjevanja ja mislim da bi sve mnogo bolje funkcionisalo..
    ............

  7. #7
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Jako je ovo haha,jako ka propasti jedne veze...sebicno je od njega uporedjivati drzanje garderobe u ruci s drzanjem u narucju...kraj teksta je bas nizak.."ni veceras nece biti nista"...al opet mislim da nisu svi muzevi kao ovaj...strasno je za zenu ako joj neko koga voli svojim postupcima stavlja do znanja da je samo sexualni objekat...al isto za muskarca je jos strasnije sto misli da moze to da "kupi" sa par krpica..jer to nema veze jedno s drugim...

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •