Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 28 od 28

Tema: Potreban hitan odgovor

  1. #21
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Peki bas me intresuju kriterijumi po kojima je najbolji ovaj antivirus.
    sto se mene tice kaspersky je najbolji aj pricacemo veceras na chatu o ovome,
    pozdrav..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #22
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Plavi vidi ovako ima u sebi Antivir gard meil gard i firewall - koji strasno radi pri skeniranju nema propusta ni za jednu extenziju cak sam primetijo i da se nesvadja sa total commanderom kao neki. Inace nije los ni sophos . Posto sam imao kasperskog i mogu ti reci da mnogo resursa on uzme i usporimi procese dok avira i sophos sa tim nemaju problema barem kod mene
    Slike u prilogu Slike u prilogu

  3. #23

    Podrazumevano

    Ovaj "avira" ili "AntiVir" je dobar AntiVirus. Ja koristim na jedan komp "AntiVir Personal Classic Edition" koj je cak i free ali nema toliko zastite. Njega preporucim samo za one koj se stvarno dobro razumu oko windows-a i znaju kako da zastite svoj komp bez sve te zastite u AntiVirus program. Ja sam ga bas iz tog razloga instalirao na onaj komp je uopste ne optereti komp dok Kaspersky to dobro ume ponekad. Za mene su oboje super KAV kao i avira

  4. #24
    Junior Member StojkoMeboli avatar
    Datum registracije
    16.06.2007
    Poruke
    8

    Podrazumevano Avira

    Ja sam sa tim popušio trojanca, samo tako,
    za mene je najbolji alvilov - Avast,
    lako se instalira,besplatan je, samo se registriraš...

  5. #25
    Junior Member
    Datum registracije
    18.02.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano re.potreban hitan odgovor

    Snimi NOD32 antivirus neces imati nikakvih problema

  6. #26
    Banned
    Datum registracije
    19.11.2007
    Poruke
    46

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od StojkoMeboli Pogledati poruku
    Ja sam sa tim popušio trojanca, samo tako,
    za mene je najbolji alvilov - Avast,
    lako se instalira,besplatan je, samo se registriraš...
    Nadji stojko dobar key i veruj mi neces da popusis trojanca da znas ali da je vazeci key a ne na 6 dana test proba . Inace avast samo dalje nastavi da koristis pa ce ti biti sa njim muka skenira i vraca se 100 puta i neprimeti nika da NUKE. pa sada vidi

  7. #27
    Junior Member
    Datum registracije
    06.05.2008
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Zone Alarm Pro 7.0.3

    http://img.alibaba.com/photo/1108881..._Alarm_PRO.jpg

    The Most Secure Firewall with Privacy and Identity Protection
    Delivers proactive firewall protection.
    Proactively protects your PC with the most advanced, multi-layered, firewall-based security available.
    Prevents and removes spyware.
    Stops spyware before it gets on your PC, removes spyware already on it, and offers extra protection from dangerous websites.
    Protects your privacy and identity.
    Stops hackers and criminals from stealing your identity or financial assets.


    http://rapidshare.com/files/31450163...-ACME.zip.html

    Symantec.AntiVirus.Corporate.Edition.v10.1.7000.7 (32 & 64 bit with Vista Support)



    Quote: Symantec AntiVirus Corporate Edition for Vista provides protection against viruses and security risks for managed and unmanaged clients running on Windows Vista (32-bit and 64-bit editions). Symantec AntiVirus Corporate Edition combines industry-leading, real-time malware protection for enterprise workstations and network servers with graphical Web-based reporting and centralized management and administration capabilities. Side-effect repair keeps systems operational during security disruptions. Centralized configuration and deployment eases administrative burden and overhead. Integrated response content helps maximize system uptime.
    In addition to providing comprehensive malware protection for every network tier in an integrated, easy-to-deploy solution, Symantec AntiVirus Enterprise Edition 10.2 now adds antivirus and anti-spyware client support for the Vista platform. In addition to offering adware and spyware protection for enterprise workstations and network servers, Symantec AntiVirus Enterprise Edition now includes Symantec Client Security 3.1, which provides proactive client protection from complex threats by integrating antivirus, anti-spyware, firewall and intrusion prevention technologies under a single console. Symantec AntiVirus Enterprise Edition also provides content filtering and spam prevention for the Internet gateway and Domino and Exchange environments.
    Key Features and Benefits:
    - Advanced, enterprise-wide virus protection and monitoring from a single management console
    - NEW! Vista® client support
    - Integrated Web-based graphical reporting
    - Improved protection from spyware and adware, including:
    - Spyware repair enhancements automatically block spyware installation
    - Stealthed spyware detection and remediation
    - Improved spyware repairs for invasive risks.



    32-bit
    Code: http://rapidshare.com/files/91378883...32_abu137_.rar

    64-bit
    Code: http://rapidshare.com/files/91380317...64_abu137_.rar

    straj gi ovie dva i nikad nema da imas problem

  8. #28
    Administrator
    Datum registracije
    14.01.2009
    Lokacija
    Kobisnica - Negotin
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    AVAST IS THE BEST!

    Norton je mozda dobar ali crpe resurse ko lud. I u pravu je neko o kaze da neke viruse ne prijavljuje. Tu je problem i sa licencama. Dzaba imate Kasperski ako nemate validnu licencu. Virus nije mogao nikad da udje u komp ako ti je antivirus radio ispravno. Takodje pogledajte u podesavanja sta vam je od zastite ukljuceno. Neki od antivirusa po defaultu nemaju ukljucene sve zastite vec vi sami morate da ih ukljucite rucno.Ako je samo standardna zastita ukljucena i dalje mozete nakaciti virus sa neta. Treba ukljuciti i Web zastitu, Script blocker i slicno, zavisi od antivirus programa koji se koristi. I NIKADA NE INSTALIRAJTE 2 ANTIVIRUS PROGRAMA!!! Svaki antivirus program sadrzi bazu sa potpisima raznih virusa koje uporedjuje sa vasim fajlovima i ako pronadje taj potpis prijavljuje fajl kao virus. Ako imate 2 antivirusa jedan ce kod drugog da nadje te potpise i prijavljivace viruse, zbog cega moze da se desi da jedan drugog ostete i sumnjive fajlove iz drugog antivirusa obrisu ili smeste u karantin a onda antivirus nece da radi kako treba.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •