Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 80

Tema: Deca, brak i chat nikako ne idu...

  1. #51
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    eto zivi dokaz..jelena,nepoznata i slatka...cure mogu sve...pa i decu i zabavu skupa...a sto da ne..i ja cu tako kad budem imala djecu,moras imati i vremena malo za sebe da se opustis

  2. #52
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Slazem se, to se ne tolerise.
    Ima i zasto- pre neko vreme upoznao sam zenu na chatu na koja muz nije bio u Makedonja, pricali smo dosta vremena i sreli smo se, musko ko musko, zensko ko zensko svi zele istu stvar (ponekad).Sta bi bilo kad bi znao onaj jadan muz???
    Nece vise biti zena bila bi rapustenica, a zasto???? Zbog neta?????Ponekad nesvesno dvoje ljudi pozele istu stvar u usto vreme i desi se nesto sta nikad niste opravdivali, nesto sta ste mrzili, zato net i brak i deca NEEEEEEE.

  3. #53
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Ma Ide Bre Daliborce Da Vidis Kako Funkicionira,one Zene Koje Ili Primer Muskarci Koje Varaju Ili Imaaju Ljubavnika Moze I U Realni Svet Neznaci Da Moze Te Net Pokvariti Brak Mislim Ima Dosta Slucajeva Nekazem Ne, I Da Niste U Pravu

  4. #54
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Anela Sekic Hvala Za Kompliment Da Mozemo Sve Bre Mi Smo Ti Posbni Slucajevi Hahahhaaa,treba Nesto I Od Nas Nauciti

  5. #55
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    E Hvala anela ...pa ja odvezla decu u skolu i sad po forumu uz kaficu ..oni to i ne osete

    Mislim da decu treba uciti razumevanju ..i ako je zena u forumu il netu uopste nije losija majka od one sto nije...

  6. #56
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    Slazem se, to se ne tolerise.
    Ima i zasto- pre neko vreme upoznao sam zenu na chatu na koja muz nije bio u Makedonja, pricali smo dosta vremena i sreli smo se, musko ko musko, zensko ko zensko svi zele istu stvar (ponekad).Sta bi bilo kad bi znao onaj jadan muz???
    Nece vise biti zena bila bi rapustenica, a zasto???? Zbog neta?????Ponekad nesvesno dvoje ljudi pozele istu stvar u usto vreme i desi se nesto sta nikad niste opravdivali, nesto sta ste mrzili, zato net i brak i deca NEEEEEEE.
    Dobro daliborce donekle si u pravu ..ima mnogo takvih slucajeva..al s druge strane ne moras biti u chatu il netu da bi sreo nekog drugog..znaci to moze svakome da se desi da upozna nekoga i pozeli nesto sto neb trebao i bez neta..

  7. #57
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Bas tako nepoznata slazem se stime evo super mi je ujutro kafica malo na forumu uvece kad mi deca spavaju a malo na chata,sve super funkcionise ako imam sad vremena docem ali nista im nefali kuci da bi bili zapostavljeni

  8. #58
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    eh daliborce...
    dok ja docekam da nekog sa neta upoznam ko zivi ko zna koliko daleko od mene, upoznala sam u svom gradu LICNO vec ko zna koliko njih...

    i ako mi je do kres kombinacije to mogu imati i u gradu u kome zivim.... hahahaha
    Izmenio/la slatkisica; 20.05.2008 u 20:55.

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  9. #59
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    eh daliborce...
    dok ja docekam da nekog sa neta upoznam ko zivi ko zna koliko daleko od mene, upoznala sam u svom gradu LICNO vec ko zna koliko njih...

    i ako mi je do kres kombinacije to mogu imati i u gradu u kome zivim.... hahahaha
    MA NASA SE SLATKISIC NIKAD NEPREDA ZIVI DOKAZ KAKO MOZE BRAK DECA I NET ONA MI UVJEK DAJE NADE ZA SVE HAHAHAHAAH PODRZAVAM TE SLATKISICA MOJA
    DALIBORCE BRE MORAM JA TEBE UPOZNTAI I ONAKO SI IZ SKOPJA DA TI DOKAZEM DA SVE MOZE I POSAO,DECA I SVALERI I NET MA SVE BRE NISI UPOZNAO OSOBU KOJA MOZE SE SNACI U SVE HAHAHA

  10. #60
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    svako ima pravo na svoe misljenje, tako da ako se neko uvredio ja se stvarno ivinjavam, ali moje misljenje je da te stvari neidu zaedno i niko mi nemoze promjenite to misljenje.
    izviniteeee

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •