Strana 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PoslednjaPoslednja
Rezultati 61 do 70 od 80

Tema: Deca, brak i chat nikako ne idu...

  1. #61
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    svako Ima Pravo Na Svoe Misljenje, Tako Da Ako Se Neko Uvredio Ja Se Stvarno Ivinjavam, Ali Moje Misljenje Je Da Te Stvari Neidu Zaedno I Niko Mi Nemoze Promjenite To Misljenje.
    Izviniteeee
    Jojjjjjjjjjjjjjjjjjj Ne Da Ideeeeee Nego Ekstra Ide,evo Kcerkica Mi Spava,sve Je Kuci Cakom Pakom I Ja Malo Sa Drustvo Na Msn I Chata Malo Da Odmorim Mozak Nije Toliko Tesko Bre Daliborce Moj Treba Prvo Imati Poverenje U Sebe Sta Je Toliko Strasno Da Postignes Sve

  2. #62
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Question

    a sta si mi rekla prosle noci:
    ma imam jaja skuvaj si, kakva vecera, ja moram na FORUM...(salim se)
    koliku puta ste izostavili neki stvari da uradite zbog neta?
    koliko puta dok ste na posao si vikate jao kad se vratim jedem i odma u krevet, a kad dodzes kuci, hm ko je sto pisao, ko je budan, aha evo mog druga.....i ode vece.... jao kako mi se spava kako cu sutra, jao pa dorucak nisam spremila....
    koliko puta izostavite svog muza i svoje dece zbog neta????

    Ajde da vas cujem dali ste stvarno superdomacica i mozete za 5 minuta da sredite sve i da nemate problema i da mozete komotno da luftirate mozak na forum....jao sredila sam sve sad cu na forum????

  3. #63
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    pa bas sa posla kad sam dosla sredila sam ono sto je trebalo,i bila sa kcerkicom prosetali uspavala je i na kraju na forumu

    moram da prizna da mi se desilo bas to ali samo zbog jedne osobe da ga cekam na neta,da neke stvari i ostavim tako kuci a prvo da sednem pred komjutera,ali nista nije falilo kuci rucak napravim jos u devet dok jos svi spavaju mislim na msn,isla na trening i deca cuvala pa sve sam psotigla a nekada i miza moram da prizna da sam ga ostavila da me ceka i cele neoci ali to je,ipak kad vidite sve je u sustini sreceno

  4. #64
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Wink

    Jao ljudi pa vidite li zasto je volim, pa ona je prava zena
    Volim te Jelence cmokic

  5. #65
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    Jao ljudi pa vidite li zasto je volim, pa ona je prava zena
    Volim te Jelence cmokic
    i ja te volim daliborce cmokaaaaaaaaaaaaa,moram muze moe

  6. #66
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    a sta si mi rekla prosle noci:
    ma imam jaja skuvaj si, kakva vecera, ja moram na FORUM...(salim se)

    koliku puta ste izostavili neki stvari da uradite zbog neta?
    koliko puta dok ste na posao si vikate jao kad se vratim jedem i odma u krevet, a kad dodzes kuci, hm ko je sto pisao, ko je budan, aha evo mog druga.....i ode vece.... jao kako mi se spava kako cu sutra, jao pa dorucak nisam spremila....
    koliko puta izostavite svog muza i svoje dece zbog neta????

    Ajde da vas cujem dali ste stvarno superdomacica i mozete za 5 minuta da sredite sve i da nemate problema i da mozete komotno da luftirate mozak na forum....jao sredila sam sve sad cu na forum????
    koliku puta ste izostavili neki stvari da uradite zbog neta?
    - Desilo se vise puta... al sam ipak uradila ono sto sam trebala..

    koliko puta dok ste na posao si vikate jao kad se vratim jedem i odma u krevet, a kad dodzes kuci, hm ko je sto pisao, ko je budan, aha evo mog druga.....i ode vece.... jao kako mi se spava kako cu sutra, jao pa dorucak nisam spremila....
    -i to mi se desilo.. ali samo nekoliko puta ili kada sam radila krace pa sam mogla ostati duze na netu.. (a nekad dok nisam radila znala sam da ostanem dan i noc na netu hahaha )

    koliko puta izostavite svog muza i svoje dece zbog neta????
    - muza izostavim cesto hahaha ali decu ne..

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  7. #67
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    a sta si mi rekla prosle noci:
    ma imam jaja skuvaj si, kakva vecera, ja moram na FORUM...(salim se)
    koliku puta ste izostavili neki stvari da uradite zbog neta?
    koliko puta dok ste na posao si vikate jao kad se vratim jedem i odma u krevet, a kad dodzes kuci, hm ko je sto pisao, ko je budan, aha evo mog druga.....i ode vece.... jao kako mi se spava kako cu sutra, jao pa dorucak nisam spremila....
    koliko puta izostavite svog muza i svoje dece zbog neta????

    Ajde da vas cujem dali ste stvarno superdomacica i mozete za 5 minuta da sredite sve i da nemate problema i da mozete komotno da luftirate mozak na forum....jao sredila sam sve sad cu na forum????
    Sto se tice dece njih nisam izostavljala nekako su se oni navikli s tim da nam pc radi i poceli akceptirat moje vreme na netu ,mada sam gledala uvek da im nista ne nedostaje a pogotovo mama..muza jesam izostavljala on je vise puta otisao sam spavati dok sam ja ostajala u chatu il na forumu al nismo imali zbog toga problema i nije se nikad desilo da je stan zapusten il da nema sta da se jede...

    Desavalo mi se da ne mogu ustat na posao al sta znam ne zalim zbog toga...

  8. #68
    Senior Member Robin avatar
    Datum registracije
    20.08.2005
    Lokacija
    daleki svemir
    Poruke
    139

    Unhappy

    ---
    sima kosmos iz dalekog svemira

  9. #69
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    kad se oenim, nece biti vise net
    ili kupi su si i laptop, jedan na obican, jedan na laptop :d
    videcemo ali mislim daje bolje bez neta, mislim brak i chat

  10. #70
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce Pogledati poruku
    kad se oenim, nece biti vise net
    ili kupi su si i laptop, jedan na obican, jedan na laptop :d
    videcemo ali mislim daje bolje bez neta, mislim brak i chat
    daliborce kupi si lap top pa i dok piskis da kucas ma gde mozemo mi bez neta hahaha evo ti primer haha ekstra zena net posao muz deca ma sve bre
    treba mi lap top

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •