Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Rezultati 71 do 80 od 80

Tema: Deca, brak i chat nikako ne idu...

  1. #71
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    sve se moze uklopiti ako osoba zna za granice i ako stoji cvrsto nogama na zemlji,a ako vec skrenete sa puta onda ode mast u propast

  2. #72
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    bas tako sve se moze ako osoba zna za granice

  3. #73
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od LeLa Pogledati poruku
    Sta mislite od muskarcima i zenama koji imaju brak i imaju decu a dolaze na internet i na chat i budu po citavu noc i dan? Za mene je to skroz glupo nije nikako ok jer znam mnoge ljude koji zapuste sve zbog chata i mnogi brakovi se ruse. Moje misljenje je da takvi ljudi obicno nemaju nikakav zivot
    ili ne znaju sta je zivot. Da cujem vase misljenje, sta vi misliste o tome?
    slazem se

  4. #74
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    sve se moze kad se hoce
    moj spasitelj__________________________

  5. #75
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Sve se uklopi i sve se moze kad se hoce.. ili sa dobrim planom dana...

    Ja recimo ujutru ustajem spremim se i probudim decu za skolu.. dok se njih dve spremaju ja kaficu ispijam i krecemo istovremeno...
    ja krecem na poso od pola 8 a one imaju skolu od 8h
    njima je skola tamo gde smo ranije stanovali a nisu htele da menjaju zato putuju sat vremena... ja inace silazim na pola puta a one nastave..
    kad zavrse skolu, ponekad svrate kod mene na poslu pa se kuci vracamo zajedno a ponekad odu same da ne cekaju na mene...
    a ja usput svratim u kupovini ako je sta potrebno ... i do 6 sam kod kuce..
    dodjem spremim veceru... postavim im .. i moja deca sede sa ocem da veceraju a ja posto sam na dijeti zbrisem iz kuce najkasnije oko 8 u fitnes na sat do dva.. i zatim imam vremena i na kaficu da izadjem pa se kuci dovucem do 22-23 kada su moja deca vec u krevet...
    posto im uvek kazem nemojte slucajno da ste mi budni ili da vas nadjem po dnevnom boravku hahahaha
    ( to zato sto se par puta desilo, upadam na vrata i samo cujem kako se svi razbeze po stanu hahaha a ja kao nista cula nisam.. upadam u jednu spavacu pa povicem DECO JEL SPAVATE hahah niko se ne javlja a znam da su budni.. pa haj i u drugu i tako redom hahaha )

    i ako dolazim tako kasno kuci ipak imam vremena i za NET .. ostanem ponekad i do 2-3 sata posle ponoci... a ustajem u pola 6 .. ako se ne uspavam hahahhahahaa

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #76
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    Sve se uklopi i sve se moze kad se hoce.. ili sa dobrim planom dana...

    Ja recimo ujutru ustajem spremim se i probudim decu za skolu.. dok se njih dve spremaju ja kaficu ispijam i krecemo istovremeno...
    ja krecem na poso od pola 8 a one imaju skolu od 8h
    njima je skola tamo gde smo ranije stanovali a nisu htele da menjaju zato putuju sat vremena... ja inace silazim na pola puta a one nastave..
    kad zavrse skolu, ponekad svrate kod mene na poslu pa se kuci vracamo zajedno a ponekad odu same da ne cekaju na mene...
    a ja usput svratim u kupovini ako je sta potrebno ... i do 6 sam kod kuce..
    dodjem spremim veceru... postavim im .. i moja deca sede sa ocem da veceraju a ja posto sam na dijeti zbrisem iz kuce najkasnije oko 8 u fitnes na sat do dva.. i zatim imam vremena i na kaficu da izadjem pa se kuci dovucem do 22-23 kada su moja deca vec u krevet...
    posto im uvek kazem nemojte slucajno da ste mi budni ili da vas nadjem po dnevnom boravku hahahaha
    ( to zato sto se par puta desilo, upadam na vrata i samo cujem kako se svi razbeze po stanu hahaha a ja kao nista cula nisam.. upadam u jednu spavacu pa povicem DECO JEL SPAVATE hahah niko se ne javlja a znam da su budni.. pa haj i u drugu i tako redom hahaha )

    i ako dolazim tako kasno kuci ipak imam vremena i za NET .. ostanem ponekad i do 2-3 sata posle ponoci... a ustajem u pola 6 .. ako se ne uspavam hahahhahahaa
    hhahahaha znam da si jedinstvena ali nigdje ne vidjeh muza hahahahhahahah Draganeeeeeeeeeeeeeee kad si ti na redu hahhahhahahhahha
    moj spasitelj__________________________

  7. #77
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    hehehhee.ne ide to nikako zajedno....

    navece sednem za kompom...kad vidim milku na chatu smejem se i ako nista ne pise...

    i onda kad pocne jos da lupeta..smejem se ko luda..a moj dragan gleda u mene...

    i vice..Boze...sa kim ja zivim....znao sam da je luda..al da se kompi smeje...i to..

    u sav glas ..nisam znao...i samo se pokupi i ode da spava....hhahahahhahaaa.....

    zato naj visse volim da odradim bracne-drugarske obaveze..i da ga uspavam..

    pa da ja sednem za komp..hehehhhe

  8. #78
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    vidis da i to moze hahhaha uspavaj ga svako vece i onda se dohebi na chat ali dobro zamandali vrata da ga smijehom ne probudis
    moj spasitelj__________________________

  9. #79
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    eh milka takvih vrata nema...da ja ne probijem svojim smehom..cak i komsija sa 11 sprata me cuje..hahhahah

  10. #80
    Member vexy avatar
    Datum registracije
    17.03.2009
    Poruke
    75

    Podrazumevano

    ako se ima mere u internetu, on može biti zabavan i poučan
    ako se pretera, sa njim, nastaju problemi na raznim poljima
    harmonija života

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •