Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Da li se moze umreti od tuge?

  1. #11
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Mislim ..ma mislim to bi bilo super umreti od tuge haha sta tugujes i resis se..suvise je jednostavno..ne moze covek umreti dok mu ne dodje vreme pa makar to bila i tuga...

  2. #12
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Mislim ..ma mislim to bi bilo super umreti od tuge haha sta tugujes i resis se..suvise je jednostavno..ne moze covek umreti dok mu ne dodje vreme pa makar to bila i tuga...
    Vidi kako je moja kuma pametna....ma ljubim ja pametnicu moju....ona nece umreti do stote....hehehhe.....

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    03.12.2008
    Poruke
    359

    Podrazumevano

    mislim da moze,ali ne na brzaka ipak to traje i traje,sve dok to organizam moze da izdrzi.A onda the end...nije bas ok.ali mislim da postoje takvi ljudi ;(

  4. #14
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Ma dobro manje vise od neceg covek mora umreti pre il posle..sad bas od tuge hmmm..neznam ...kao sto rece moja kuma anamaria moze se razboleti..jer tuga je ipak bolest duha..al ipak smrt je povezana po mom misljenju sa vecom silom tako da nema smrti dok ne dodje vreme osim ako covek sam sebi zeli da presudi...Mada u svemu tome ne mogu da se ne setim opet Hasanaginice njoj je srce prepuklo a verovatno je doslo njeno vreme da se preseli na onaj svet..

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •