Pop zvezda Ana Nikolić na dobrom je putu da ponese titulu „mala od skandala 2009. godine". Samo nekoliko dana nakon što je protiv nje podneta tužba zbog duga od 20.000 evra, Nikolićeva se, kako piše „Press“ našla u središtu novog incidenta. Kako piše „Press“, pevačica je prošle srede, na popularnom beogradskom splavu „Ambis", napravila svom novom dečku ljubomornu scenu, koja umalo nije prerasla u tuču. Prema rečima našeg sagovornika, Ana je pobesnela u trenutku kada je videla svog dečka kako priča sa drugom devojkom. Prvo je počela da je prska šampanjcem, a zatim je suparnicu gađala i čašom. Ana i njen dečko došli su na „Ambis" dva sata iza ponoći, na žurku pod sloganom „Kafana je moja sudbina", navodi očevidac celog događaja, i dodaje. „Njih dvoje su bili u pratnji telohranitelja, i smestili su se na gornji deo splava u VIP separe. Ana je već bila prilično „vesela" u trenutku kad je njen dečko u jednom trenutku sišao u donji deo splava i počeo da priča sa jednom devojkom, sa kojom se, po svemu sudeći, znao odranije. Nikolićevu je to razbesnelo, pa je devojku prvo počela da prska šampanjcem, a potom ju je gađala čašom. Na svu sreću, ova se izmakla i prošla bez povreda“, tvrdi "Pressov" izvor. „Kada se Anin dečko vratio nazad u separe, napadnuta devojka uzvratila je pevačici istom merom gađavši je čašom. To umalo nije izazvalo haos, pa je prvo reagovalo obezbeđenje, koje je bilo u pratnji Nikolićeve i njenog dečka, a potom i obezbeđenje „Ambisa". Posle rasprave od pola sata sve je leglo na svoje mesto“, zaključuje sagovornik "Pressa", dodajući da su Ana i njen izabranik ubrzo napustili splav. U izjavi za „Press“ Ana je priznala da je došlo do incidenta, ali da ona nije učestvovala u njemu. "Htela ja to ili ne, ispada da sam u centru pažnje gde god da se pojavim, pa se zato moje ime vezuje i za incident na „Ambisu", čiji sam samo očevidac, navela je seksi pevačica.