Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Dženana na odmoru, Brega sa ljubavnicom

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Dženana na odmoru, Brega sa ljubavnicom

    Svjetski priznati muzičar Goran Bregović (59) prošle nedjelje je viđen na pariskom aerodromu kako razmjenjuje nježnosti sa manekenkom Konstancom Golubović (21), piše internet portal magazina „Story“.



    Nekadašnja partnerka pjevača Bojana Marovića i 38 godina stariji muzičar sreli su se u „gradu ljubavi“ dok je Bregina supruga Dženana, koja živi u francuskoj prestonici, bila na odmoru sa djecom.

    - Čim je Brega ovoliko dugo sa njom, mora da je fenomenalna u seksu. On je do sada bio duže samo sa dvije djevojke sa javne scene i za njih je pričao kako su perverzne - kaže dobri poznavalac Breginog emotivnog života.


    - Što je još interesantnije, sve su one same zvale paparace, ili se slikale jer im je čast što su sa njim. Ko će razumjeti žene - zaključuje isti izvor za „Alo!“.

    Iako slavni muzičar nikada nije komentarisao natpise o svojim vezama, bivši Kostancin dečko je za „Story“ rekao:
    - Ukoliko je istina da je sa Bregom, nije mi jasno zašto me je lagala kako nema nikoga. Bili smo drugari, čuli smo se s vremena na vreme telefonom i nije odavala utisak da bilo šta od mene krije. Ne liči mi to na nju, ona je za mene bila najdivnije stvorenje. Međutim, ako je Konstanca zaista na tim fotografijama, i to s oženjenim muškarcem, ocem troje dece, trebalo bi da je bude sramota - prokomentarisao je Marović.

    Brega i Golobuviceva su prilikom ovog susreta fotografisani ,ali fotografije jos nisu izasle u javnost.
    ............

  2. #2
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Evo i slicice..

    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •