Seksepilna Novosađanka Nataša Bekvalac nedavno je potpisala ugovor sa producentskom kućom „Emotion” i tako postala ekskluzivac „Šoumastera”, menadžerske kuće u okviru poznate produkcije. Nataša je u intervjuu za „Blic” objasnila zbog čega se odlučila na taj korak, otkrila je poslovne planove…”Moja saradnja sa „Šoum¬asterom”neće doneti puno promena u smislu mojih saradnika i izdavačke kuće. Moja izdavačka kuća je i dalje „City records”, sa njima sam od početka, svi znaju da sam lojalna, a naš odnos je odavno postao nešto više od profesionalnog. „Šoumaster” kao produkcija staje iza moga imena i naša saradnja će se najviše ogledati u organizaciji samih koncerata i nastupa. To je ono što je meni najviše trebalo u karijeri jer su mi ostavili mogućnost da se konačno bavim svojim poslom baš onako kako treba - da svako u ekipi ima svoj zadatak i da ja konačno posle deset godina mogu da se posvetim samo muzici. Dakle, „Šoumaster” će biti zadužen za produkciju mog novog albuma i spotova koji će ga pratiti, organizaciju koncerata, reklamne kampanje i sve ostalo što je vezano za celokupnu karijeru. Pripreme su već u toku i u vrlo bliskoj budućnosti ću svoju karijeru podići na najviši nivo”, otkriva Nataša i dodaje da joj je jedan od ciljeva proboj na inostrano tržište: “Da bih bila srećna kao žena, moram da budem i profesionalno ostvarena. „Emotion” ima zanimljive ideje, u pitanju je saradnja sa jednom velikom grčkom i hrvatskom zvezdom. Jedan od ciljeva jeste i proboj na grčko tržište. Grčka je trenutno aktuelna i pregovori između „Šoumastera” i njihove kuće su u toku. Nije tajna da je cilj svakog pevača proboj na drugo tržište i da do takvih saradnji, dueta, upravo zbog toga i dolazi na obostrano zadovoljstvo”.