Rezultati 1 do 1 od 1

Tema: Indira Radic jos uvijek ceka pravu ljubav!

  1. #1
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano Indira Radic jos uvijek ceka pravu ljubav!

    Popularna folk pjevačica Indira Radić nedavno se vratila iz Turske, gdje je s porodicom i prijateljima ljetovala u novootvorenom luksuznom hotelu „Hilton Dalaman golf“ na Fetijama



    Osim što je maksimalno koristila prednosti ovog hotela, u čijem posjedu je i pješčana plaža dugačka 650 metara, Indira je naučila da igra i golf. Budući da hotel posjeduje teren na 1.200 hektara, bilo bi šteta da nije probala da „zamahne štapom“.

    - Uživali smo 15 dana u tirkiznom moru, a potom sam otišla u Istru gde sam imala koncerte u Umagu i Makarskoj. Odatle sam otišla na Sveti Stefan, gde sam ostala pet dana, sklonjena od očiju javnosti. Baš sam se odmorila, isplivala, nabacila lepu boju, družila se sa dugogodišnjim prijateljima... Sada sam kao zmaj, neuništiva .

    Da li vam se na Fetijama možda udvarao neki bogati Turčin?

    - Više njih, ali nisam pristalica kratkih letnjih avantura.

    Proputovali ste svet, ali koja destinacija vam je ostala neostvarena želja?

    - Nikada nisma bila u Indiji, a volela bih da je posetim jer sam dobila ime po Indiri Gandi. Verujem da to ima neku simboliku... Želela bih da vidim i Jerusalim i Tibet.

    Ima li istine u tome da niste zadovoljni
    prođom albuma „Heroji“, pa ste zato odlučili da preradite neke pesme?


    - To su gluposti. Pesme nisu prerađene, već su urađene remiks verzije numera „Lepo se provedi“ i „Nisam sanjala“, koje su sa prethodnog albuma, kao i pesme „Ako umrem sad“ koju nisma stavila na poslednji CD. Na zahtev fanova postavila sam pesme na moj novi veb-sajt njnjnj.indira.rs. Smatram da su „Heroji“ jedan od najboljih albuma u mojoj karijeri. Ponosna sam što imam pesme koje moraju da se slušaju, a ne samo da se pretrči preko njih. Zaslužuju pažnju, a za to je potrebno vreme.

    Izjavili ste da vam nedostaje samo da se zaljubite. Da li ste u međuvremenu upoznali „onog pravog“?

    - Ljubav je najvažnija stvar na svetu. Ne možeš je kupiti i pronaći kada to poželiš. Ona mora da se dogodi. Ja verujem da moje vreme za ljubav tek dolazi.

    Koje osobine mora da poseduje vaš idealni muškarac?

    - Mora da bude jak, snažan, muževan, pošten, prijatan, prepun ljubavi, odan i veran. Takvom bih dala svoju ruku i pratila ga gde god me povede.

    Izvor Vecernje novosti
    Izmenio/la Nela; 18.08.2009 u 12:47.
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •