Zvijezda folk muzike Seka Aleksić (2 produžila je boravak na indonežanskom ostrvu Bali i okolnim ostrvima jer je između ostalog riješila da tamo snimi najskuplji spot u dosadašnjoj karijeri.



Tim povodom ona je sa sobom povela kompletnu ekipu koja čini dvadesetak članova kako bi na fotografijama i video-klipu dočarali ovu egzotičnu destinaciju.

- Bila sam ubeđena da je spot koji sam snimila pre puta na Bali za pesmu „Poslednji let“ bio najskuplji spot koji sam do sada snimila. Međutim, novi spot za pesmu Dragana Brajovića Braje „Slučajni partneri“, koja će se naći na novom albumu, i koji će publika imati prilike da vidi tek početkom oktobra prevazišao je sve što sam do sada radila - izjavila je za „Alo!“ Seka, koja je očigledno veoma zadovoljna napravljenim materijalom.

Snimanje je trajalo čitavih sedam dana, a korišćene su lokacije četiri najljepša ostrva koja okružuju Bali i gdje je priroda potpuno netaknuta.
- Za vreme snimanja susretali smo se sa raznim životinjama, između ostalog i sa raznim zmijama i insektima kakve nikada u životu nismo videli. Jedna od zanimljivijih situacija je bila kada nam je deo keteringa ukrao čopor makaki majmuna o kojima smo čuli dosta toga od meštana - nastavlja Aleksićeva.


Spot je rađen „High Speed“ kamerom, pa se očekuje slika visoke rezolucije.
- Na Bali smo došli prvo ja i moj šminker Srđan Petković, fotograf Andreja Damjanović, kreator Miroslav Stevanović... Želela sam da se pre svega opustimo i odmorimo, odradimo profi fotografije i ujedno pogledamo sve lokacije. Kasnije nam se pridružila celokupna video-ekipa, pa je u jednom trenutku tu bilo oko 20 ljudi - zaključuje folk zvijezda koja i dalje uživa na udaljenom smaragdnom ostrvu.