Zvijezdu 'Granda' Radu Manojlović na nastupu u Crnoj Gori zaprosio je nepoznati mladić koji joj je nakon nastupa u klubu 'Trokadero' priredio pravo iznenađenje darivajući joj srebrni lančić sa prstenom.



Naime, kako Kurir saznaje od izvora bliskog pjevačici, mladi obožavalac je strpljivo čekao da lijepa Rada završi nastup ne bi li joj prišao i zaprosio je pred prisutnim ljudima.

- Mladić je zamolio obezbeđenje da mu dozvoli da svoju omiljenu pevačicu sačeka iza scene jer joj je priredio nesvakidašnje iznenađenje. U trenutku kada je grandovka silazila sa bine, dečko joj je prišao sa ogromnom korpom cveća, a zatim se spustio na kolena i izvadio kutiju sa lančićem i prstenom - tvrdi izvor, i dodaje:

- Rada je zanemela kada je ispred sebe ugledala vidno uzbuđenog mladića, koji joj je nežno izjavio kako je zaljubljen u nju i da bi voleo da prihvati njegov „skroman“ poklon i da se uda za njega.

Pjevačica ga je ljubazno odbila, ali je ipak bila oduševljena ovim gestom, koji je tokom cijelog narednog dana prepričavala najboljim prijateljicama. Kako bi provjerili tačnost dobijene informacije Kurir je pozvao Radu, koja je kroz smijeh rekla:

- Tačno je da me je nedavno u Budvi zaprosio nepoznat mladić, koji me je svojim gestom prijatno iznenadio, iako sam morala da ga odbijem i vratim mu lančić sa prstenom. Inače, u poslednje vreme često dobijam bračne ponude od muških fanova, ali nikada na ovako direktan način.