Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 87

Tema: Promene: Frekvencije na satelitu [samo Domaci TV]

  1. #41

    Podrazumevano JRT Plus opet medju nama :)

    Eutelsat Sesat 16° Istok, Paket STN Ltd

    Jugoslovenska Radio Televizija (JRT Plus) posle par dana off air je opet krenula sa emitovanje programa. Muzicki TV Kanal JRT Plus mozete pratiti na frekvenciju 12525.00 MHz, pol., H, SR: 30000, FEC 3/4. Signal nije kodiran i tako za sve vas dostupan.

  2. #42

    Podrazumevano "Total TV" Novi FEC za sledece TV Programe

    Eurobird 16A / Eutelsat Sesat / Eutelsat W2 / Eutelsat W2M, 16° Istok, Paket Total TV

    U Total TV paketu na satelitu EutelSat (W2) su dobile sledece TV programe novi FEC. RTS 1, RTS 2, Ultra TV, B92, Studio B, Cinemania, DoQ, Enter, Sport Klub Srbija, Film +, Kosava / Happy TV, Disney XD & B92 Info koj glasi 5/6. Dakle aktuelne parametre su 10873.00MHz, pol., V, SR: 27500, FEC 5/6.

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    11

    Podrazumevano Disney XD ?

    Cao. Sve ove kanale sam nasao osim Disney XD ? Znali neko zasto

  4. #44

    Podrazumevano

    @adde34 pogledaj da nije kod tebe pod imenom "Jetix" posto se pre emitovao Jetix umesto Disney pa mozda ostalo nekko staro ime. Takodje spazi jel Disney XD ne emituje program nocu nego vec samo danju znaci ako pise "No Signal" ne emituje trenutno program.

    poz

  5. #45

    Podrazumevano "Total TV" na satelitu Eurobird 3, 33° Istok

    Eurobird 3, 33° Istok, Paket Total TV

    Na satelitu Eurobird 3, 33° Istok je krenuo paket od Total TV-a sa emitovanje u kome se nalazu sledece TV Programe:
    Kanal D, Spectrum, Golf Klub, Motors TV, Free-X TV, Arena Sport 4, MGM, MTV Adria, Zone Reality, Zone Romantica & Pink Folk. TV kanali se emituju na frekvenciju 10999.00MHz, pol.V., SR: 27300, FEC: 3/4. Svi programi osim Spectrum & Arena Sport 4 su kodirani i samo pretplatnike Total TV pakete dostupne.

  6. #46

    Podrazumevano "Total TV" Arena Sport 4 kodira Program

    Eutelsat Sesat (W2) 16° Istok Paket Total TV

    Sportski TV Program Arena Sport 4 je kodirao svoj siganl sto znaci da je TV Kanal samo jos za odredjene pretplatnike Total TV paketa dostupan.

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Da li mozda neko zna sta se desilo sa sledecim kanalima od juce:
    Cinemax 2 , Pink Folk , Hayat TV , HBO Adria i Comedy i Melos TV. Ovi kanali su na Eutelsat 16E. Pretrazio sam neke nove transpordere ali nista

  8. #48

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od adde34 Pogledati poruku
    Da li mozda neko zna sta se desilo sa sledecim kanalima od juce:
    Cinemax 2 , Pink Folk , Hayat TV , HBO Adria i Comedy i Melos TV. Ovi kanali su na Eutelsat 16E. Pretrazio sam neke nove transpordere ali nista
    @adde34 svi ti programi su kod nas barem dostupni putem 16° Istok bez ikakvih promena. Jeste da puno programa imaju nove PIDs ali to obicno nema nikakve veze sa receiver jel preuzima to automatksi. Probaj jednostavno brisati te programe i potrazi ih ponovo putem auto scan ili transponder scan.

  9. #49
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Hvala na pomoci. Sredio sam. Bilo je do mene. Nego imam drugo pitanje. Na Thor satelitu ima dosta nasih kanal ali vise ne rade. Jesuli oni mjenjali frekvencije? Samo nasi kanali me zezaju. Slika ponestaje i gubi se signal, i to samo na nasim kanalima

  10. #50

    Podrazumevano Kosava na Hellas Sat 2

    Hellas Sat 2, 39° Istok

    Televizija Kosava je krenula sa emitovanje i na satelitu Hellas Sat 2, 39° Istok na frekvenciju 11104.00MHz, pol.V., SR:15000, FEC: 2/3. Signal je kodiran

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •