Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: Preko 50.000 registrovanih clanova!

  1. #1

    Arrow Preko 50.000 registrovanih clanova!

    Drago mi je da vas obavestim da danas nas forum je preso preko 50.000 registrovaih clanova!!

    Smatram da je 50.000+ clanova jedan veoma veliki broj jel koliko mi je poznato samo mali broj Ex-YU foruma ima sa toliko veliki broj korisnika. Jedan od tih velikih foruma je naprimer "Burek" koj ima cak preko 70.000+ clanova ali postoj vec iz davne 2002 godine. Mi smo tada nazalost ulozili i suvise energije u jedan forum koj vise ni ne postoj a to je stari forum od site-a serbianchat.net. Zahvalijuci bivseg gazde tog foruma "SerbianChat Forum" koj je gledao samo na profit i na sponzoruse (pitaj te kuma plavog vezano za sponzoruse ) otislo je to sve u pm i ostali smo mi i bez foruma kao i bez chat-a.
    Skroz novi 100% NAS YuCafe Forum je poceo kao sto sam naveo i kao sto vam je poznato 16. septembra 2004 godine sa radom.

    I ako forum trenutno ima veoma malo aktivnih clanova posecan je dovoljno sto se vidi po broju clanova. Sta jos da kaezm osim da se nadam da ce kasnije ili pre poceti sa pisanje i oni clanovi koj nas ovde mesecima cak godinama citaju i naravno zelim nam u sto kracem roku i duplo vise clanova, bilo bi lepo da su malo aktivniji nego od ovih prvih 50.000 hehe.

    Na ovom mestu jedno veliko hvala SVIM CLANOVIMA, MODERATORIMA, NAMA ADMINISTRATORIMA za dosadasnje druzenje pa da se jos lepse druzimo u narednih godinama.
    Svim novim clanovima koj ovo citaju jednu veliku dobrodoslicu zelimo svima vama!



    ^^ BIG THANKS @ ALL ^^

  2. #2
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Zadovljstvo mi je da sam deo ekipe koja je ucestvovala od prvog dana rada ovog kako se vidi uspesnog foruma.Secam se kada smo kod Vlade "Maga" na Serbianchat/forum pisali,kacili vesti sta li jos vise...Ma kume koja energija bili smo dosta mladji i sticali iskustva u virtuelnom svetu pisanja,dopisivanja i muvanja..,prvi su to bili koraci,mali za net,veliki za mene hahaha....
    Pratio sam i ja kada ce se preci jubilarna brojka od 50.000 i naravno da nisam propustio,no kako red nalaze cekao da se ti prvi oglasis, kao najzasluzniji za sve ovo sto citav svet prati,ma ti si kume "kapetan na belu ladju koja plovi".. i sada je punim jedrima na pucini...
    Malo sam neozbiljan ali nije na odmet i malo sale za ovaj jubilej.
    Zelim bar jos toliko clanova dok sam jos aktivan forumas i puno uspeha citavoj ekipi na celu sa mojim dragim kumovima.
    Svim forumsima lep, prijatan boravak i puno dobre zabave na Yucafe forumu.
    Pozdrav svima!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #3
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Sve cestitke Mafiji i ostaloj ekipi za postignuti uspjeh !
    ............

  4. #4
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    cestitke i od mene. juhuuuuuuuu

    kada bi samo jedan posto bio aktivan na forumu, bilo bi super

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •