Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Download: Problemi oko preslusanje i preuzimanje pesama OVDE i SAMO OVDE !!

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano pozz

    evo opet se vam ja javljam.nema novosti ništa.otvori mi sse stranica sa pjevačima,pritisnem na pjesmu da je skidam i odam mi se napise ovo..You are not authorized to access this page.i šta da sad radim sve sam pokušala.i ništa.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Unhappy poozzz

    e sad me zanima što mi piše niste pobllaščeni za dostup te stranice.ko me mora pooblastiti da mogu opet da skidam pjesme

  3. #13
    Junior Member Bor|s avatar
    Datum registracije
    22.01.2009
    Lokacija
    Sweden
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Evo ti link sa video objasnjenje kako bi trebala da uradis za da bi mogla da preuzmes pesmu koju hoces.

    Prvi link 1 http://www.youtube.com/watch?v=kod8heYesII

    Drugi link 2 http://www.youtube.com/watch?v=R-7ikATfa5o

    E nakon ovo ako ne bi mogla da razumes onda znam sigurno da si plavusa

    Mala sala video linkovi ce ti pomoci dovoljno da nadjes resenje oko preuzimanja pjesme,

    Pozz

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Unhappy pozz

    nisam plavuša kao što ti kažeš svve sam išla i napravila sve a kad trebam bilo kako da skinem pjesmu mi napiše ovo :You are not authorized to access this page pa hajd sad mi ti objasni gde i kako se se kome okrenem da mi kaže šta da dalje radim.

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano pozz

    za sad sam srdila nekako ako zatreba pomoč se vam javim hvala unapred pozzzz

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    10.02.2010
    Poruke
    1

    Smile

    Citirati Originalno postavljeno od adde34 Pogledati poruku
    Upustav sam procitao i pregledao ali nemogu ni da poslusam ni da skinem pjesmu vec dva dana. Samo mi izlazi ovo:
    odg što prije molim vas

  7. #17

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Bor|s Pogledati poruku
    Evo ti link sa video objasnjenje kako bi trebala da uradis za da bi mogla da preuzmes pesmu koju hoces.

    Prvi link 1 http://www.youtube.com/watch?v=kod8heYesII

    Drugi link 2 http://www.youtube.com/watch?v=R-7ikATfa5o

    Pozz
    ^^^

  8. #18
    Junior Member
    Datum registracije
    18.02.2010
    Poruke
    2

    Red face

    Pozdrav drugari,
    svarno nisam plavusa ( kao sto pomenu neko gore ) ali kad ispratim Vas postupak za skidanje pesama pojavi mi se sacuvani fajl velicine 2,30 KB koji nije audio zapis vec ko zna sta!
    Ma koliko puta pokusavao - uvek isto i sa registrovanjem na sajt i bez toga.
    Moja devojka je uspela sa Vaseg sajta da skine 12 pesama bez ikakvog problema i kad je htela 13-tu poceli su isti problemi sa: "You are not authorized to access this page" tako da sigurno nije problem u postupku!

    Pozz svima

  9. #19

    Podrazumevano

    @Guliver koja registracija na site? Gde se mozes registrovati uopste na site? Ajd molim te reci mi na www.yucafe.com kada ides gde tamo vidis opciju "Registracija" ???
    Registraciju mozete vrsiti samo (ovde) na forumu a forum nema nikakve veze sa site to jest sa download pesama koj se nalazi na site.
    Koj browser koristis?
    Ja sam upravo skidao sa Internet Explorer kao i sa Opera 15 pesama bez ikakvih problema.


    Evo pogledaj ovde i video kako ide download sa naseg site-a


    REGISTRACIJA ZA DOWNLOAD PUTEM WWW:YUCAFE:COM NIJE POTREBNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    18.02.2010
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    U REDU JE NE MORAS DA VICES!!!

    Koristim mozilu, probacu neki drugi browser.

    HVALA

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •