Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Download: Problemi oko preslusanje i preuzimanje pesama OVDE i SAMO OVDE !!

  1. #1

    Exclamation Download: Problemi oko preslusanje i preuzimanje pesama OVDE i SAMO OVDE !!

    Ovde mozete postavljati sva vasa pitanja i vase probleme koje imate oko slusanja i skidanja iz nase muzicke sekcije (Download Sekcije).

    Molim vas opisite opsirnije vas problem i po mogucnosti napravite i screenshot error poruke tako da zajedno resimo sto efikasnije i brze vas problem.

    I ovde apelujem jos jednom na vas da procitate prvo nase upustvo u slucaju da to niste na sledeci link: http://www.yucafe.com/forum/showthread.php?t=3154 ili klikom OVDE

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    11

    Podrazumevano download

    Upustav sam procitao i pregledao ali nemogu ni da poslusam ni da skinem pjesmu vec dva dana. Samo mi izlazi ovo:

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2009
    Poruke
    11

    Podrazumevano download

    Upustav sam procitao i pregledao ali nemogu ni da poslusam ni da skinem pjesmu vec dva dana. Samo mi izlazi ovo:
    Izmenio/la Mafija; 02.12.2009 u 02:08.

  4. #4
    Junior Member Bor|s avatar
    Datum registracije
    22.01.2009
    Lokacija
    Sweden
    Poruke
    25

    Podrazumevano

    Pokusaj tamo gore gde ti pise Uppdatera mozda pretrazivac treba neki komponent koji trenutno nema pa zbog toga ne bi mogao da cujes ili preuzmes pesmu, preporacujem ti da instaliras Firefox / Mozilla mislim da sa taj pretrazivac ne bi imao problem i je mnogo jako efikasan i korisni, Internet Explorer ima puno bugs, tako da pokusaj instaliraj Firefox pa reci rezultat,

    Pozz.

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano skidanje pjesama

    pozdrav mene zanima zašto nemogu više da skidam pjesme....do sad sam mogla skroz a sad mi napiše ovo...You are not authorized to access this page.
    šta moram sad da učinim da bih mogla da opet skidam pjesme sa yucafeja.jer jucafe mi je najbolja stranica.pooozzz.

  6. #6

    Podrazumevano

    @Malleckaa I SVE OSTALE Trenutno zbog radova na nasoj mrezi arhiva pesama nije dostupna. Download YU NOVITETA 2009 - Brand New je i dalje moguce. U sledecih par sati ce ali vec opet sve biti dostupno kao sto je bilo do sada.

  7. #7

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Malleckaa Pogledati poruku
    pozdrav mene zanima zašto nemogu više da skidam pjesme....do sad sam mogla skroz a sad mi napiše ovo...You are not authorized to access this page.
    šta moram sad da učinim da bih mogla da opet skidam pjesme sa yucafeja.jer jucafe mi je najbolja stranica.pooozzz.
    Hmm, taj error obicno dolazi ako se probas ulogovati. Ulogovanje, kao i registracija uopste nije potrebno kada skidas iz download sekcije sa portala www.yucafe.com vec samo kada skidas sa foruma ovde.

    Molim te ako nisi procitaj upustvo za download pod sledeci link: http://www.yucafe.com/forum/showthread.php?t=3154

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano pozz

    ne registorvala sam se juče i opet mi piše oto šta sam napisala.You are not authorized to access this page.pokušam ja skinuti pjesme i ovako brez registracije i as registracijom i skroz mi ovo piše

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    01.12.2009
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    ali ajd počekat ču da prodje rad pa ču opet probati,nadam se da če mi uspeti.ako ne opet se obračujem vama....hvala vnapred

  10. #10

    Podrazumevano

    svi serveri su opet online!
    Sve sekcije su dostupne bez ikakvih problema!

    LOGIN kao i RECISTRACIJA NIJE potrebna za download sa naseg portala!

    Have fun!

    Poz svima

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •