Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 11

Tema: ljepota "ZRELIH" godina...

  1. #1
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano ljepota "ZRELIH" godina...

    Srecemo ih cesto,vise ih je no sto mozemo da ih "svarimo",zene u "jakim" godinama,sa odjecom tinejdzerica,licem zategnutim da nemogu da se nasmeju,koje izgleda svakako samo ne prirodno...
    svaki psiholog ce lako dati dijagnozu:strah od starosti..manjak ljubavi (iskrene),samopouzdanja i bla..bla...
    to izgleda otuzno i jadno...
    to jednostavno ne ide tako...
    sve se moze zaustaviti...al vrijeme jednostavno ne moze...
    Biti privlacna u "godinama" za mene znaci sa 40 ne dopustiti da izgledas kao da imas 60 god!
    A sa 50 htjeti da izgledas kao sa 30?!



    moje dame nadam se da djelite moje misljenje!
    ja imam 24 godine i izgledam jako dobro,"drzim" do sebe,trudim se,vjezbam,zdravo se hranim i trudim se da povremeno mozak iskljucim da se manje nerviram...da se to poslije ne odrazava na moj izgled...
    ja znam dosta dama koje sa 50 godina izgledaju kao da imaju 35-40,to je predivno,znaci vode racuna o sebi,a ni jedna od njih nije posegnula za estetskom hirurgijom i oblece odjecu primjernu njihovim godinama....
    takvim se zenama ja divim, za mene su to dame...

  2. #2
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ajme ribetino moja sad si me postidila ja zena u godinama auuuuuuuuu pa uopce se ne osjecam tako,ja i moja cerka se oblacimo pa skoro u istu garderobu ona je 15 god. a ja sam 38 god.Sad sam se zamislila ili je moje dijete staromodno ili sam ja pretjerala u modi,sminku uopce ne koristim,nisam se zatezala takva sam kakvu me Bog stvorio,svaka bora je jedna crta nacina zivota od prije a sta ja znam osjecam se kao da mi je 15 god. a ponasam se otkaceno kao da mi je pet hahhahahha
    moj spasitelj__________________________

  3. #3
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    milkic ti znas da te jako cijenim i lijepo je sto se osjecas kao tinejdzerica,
    ali sigurno ne nosis minice da se vidi gOOza,nisi ugradjivala silikone i zatezala lice i vrat i sl..znaci nisi jedna od tih zena!
    i nisi jos u tim godinama
    ma volim te ribo moja ..

  4. #4
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    milkic ti znas da te jako cijenim i lijepo je sto se osjecas kao tinejdzerica,
    ali sigurno ne nosis minice da se vidi gOOza,nisi ugradjivala silikone i zatezala lice i vrat i sl..znaci nisi jedna od tih zena!
    i nisi jos u tim godinama
    ma volim te ribo moja ..
    ma koje silikone i moje mi previse jos mi samo silikoni trebaju,ne nosim minice da mi se vidi gooza,i ne pada mi na pamet raditi nikakve korekcije ni lica a ni tjela,ja sam uopceno zadovoljna svojim izgledom takva sam kakva sam,Bog me stvorio takvu
    moj spasitelj__________________________

  5. #5
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    hahaha ribo ti si unikat...

  6. #6
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od zvuk tisine Pogledati poruku
    hahaha ribo ti si unikat...
    ajme ja sta nego unikat ovaku ludu jos niti jedna majka nije rodila,iskreno ja sam protiv bilo koje korekcije tijela,lica ili bilo cega,prvo sto nije zdravo a drugo ma tako je ruzno kada vidis te neprirodne obline ajme majko koji je to osjecaj muskima kada dodirnu cice a one od silikona a onda ljepo neka uzmu silikonsku lutku i neka je vataju
    moj spasitelj__________________________

  7. #7
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    ne slazem se s misljenjem da zena koja polako ulazi u godine treba da se prilagodi nekom klasicnom i "ozbiljnom" izgledu ili stilu..
    Taj "ozbiljni" stil je malo pretjeran,pa kazu cim zena dobije djecu treba zapustiti stomak, obuci dugu suknju i kloniti se svega. Ja licno mislim da treba sebi posvetiti paznje koliko mozes, oblaci se moderno, ne raskalasno i ne takmici se sa kcerkom, to je malo bizarno. Ali farmerice, moderan friz, a bogami i stikla (ako nemas problema s nogama ;LOLLLLLLLLLLL)....
    .... Opsjednutost mladoscu jeste bolest, kao i opsjednutost bilo cime, generalno. Medjutim ne treba se ni ukopati cim 30-tu predjes...
    Mislim da treba "graciozno" stariti. Naravno nije svako isti, neki stare brze, neki sporije i niceg tu nema loseg, ali zivot se voli bez obzira na godine, i treba ga zivjeti kvalitetno koliko je moguce. Ja sam protivnik svih plasticnih operacija i tih gluposti, zivi najbolje s onim sto ti je priroda dala, ali ne zapustaj se.

  8. #8
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    ihh ribetino moja koja zapustenost i ja sam protiv toga,davno sam pregazila 30-u uhhhhh misa mu kako je brzo proletilo dok se ja okrenuh klikkkkkk godine su tu,a ja nepromjenljiva,sa cerkom sam se takmicila u izgledu dotle dok ona nije smrsala,jer bila je malo vise buckasta,smetalo joj je ali jako tesko joj je bilo izmrsati,imala je cak 10 kg vise od mene i znam da joj je smetalo sto nenosimo isti broj,par puta su je pitali jesam li joj ja starija sestra i znam da je s jedne strane bila sretna ali sa druge joj je malo smetalo,ja sam kupovala odjecu uvijek super modernu i znala sam da joj se sve to svidja ali nije mogla da udje u sve to,ali to je bio moj nacin da malo povede racuna o sebi,sada sva ta roba je meni tjesna a moja cerka je nosi a meni sreca grije dusu kad ona onako sva ponosna kaze jao vidi tebi ovo ne moze a meni cak i malo veliko,i jos nesta ajme sad joj smeta sto sam se ja malo ubucila hahahhaha i tjera me da izmrsam
    moj spasitelj__________________________

  9. #9
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    20.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Meni je moja cera najbolji kriticar ona nosi moje stvari i ja njene mada mi sad njene cipele velike haha...Licno sto se tice estetske hirurgije ja ne bih nista menjala al ako neko ima problem sam sa sobom nek izvoli mada sam ubedjena da ce posle imati posledice...lepota dolazi iznutra..sto se oblacenja tice zavisi koja prilika i kako se covek udobno oseca,ja nekad volim zenstveno da se obucem a neki put mladalacki..ono imam neki svoj izgradjen stil..moj sin kaze mama ti si tako mlada i bas sam primetila da su deca na neki nacin ponosna sto imaju mladu mamu i sto cerka pored svog moze da zaviri i moj ormar ..mada ce me ubrzo prerasti..

  10. #10
    Banned
    Datum registracije
    15.01.2009
    Lokacija
    Ispod istog neba kao i ti...
    Poruke
    6.091

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od imana86 Pogledati poruku
    Wow!!! Good job. ------ Andy (Air Jordans).
    thx

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •