Strana 12 od 17 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 111 do 120 od 161

Tema: voleti nekoga druge nacionalnosti/vere

  1. #111
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    moze da se kaze da volim

  2. #112
    Senior Member
    Datum registracije
    26.06.2008
    Poruke
    123

    Podrazumevano

    prvo jako mi drago sto vidim dasu neke sasvim pogresne komentare na pocetku izbrisane izbrisane koje su davale los uticaj na ovoj temi iako je tema jako dirljiva bar na opvim prostorima gde mi zivimo a ja sam dao svoj kometar predhodno tako da nema razloga da pisem bilo sta drugo

  3. #113
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od darkvud Pogledati poruku
    prvo jako mi drago sto vidim dasu neke sasvim pogresne komentare na pocetku izbrisane izbrisane koje su davale los uticaj na ovoj temi iako je tema jako dirljiva bar na opvim prostorima gde mi zivimo a ja sam dao svoj kometar predhodno tako da nema razloga da pisem bilo sta drugo
    Slazem se sa tobom ,na moj zahtev su neki komentari izbrisani jer ovde nas ima sa svih prostora ex-yu i kao sto sami vidimo super se slazemo...
    Ja ljude ne delim po nacionalnosti nego po karakteru...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  4. #114
    Senior Member
    Datum registracije
    26.06.2008
    Poruke
    123

    Podrazumevano

    ja sam Best_ Plavi i jedan od razloga sto sam bio odsutan je i taj sto me neke teme zaista izvadile zi kontakta umjesto dase osjecas opusteno osjecao sam se ko stranac na ovom chatu ili nepozelji gost

  5. #115
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    best nikada nis bio kao stranac tako da slobodno uzivaj na ovaj forum

  6. #116
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od darkvud Pogledati poruku
    ja sam Best_ Plavi i jedan od razloga sto sam bio odsutan je i taj sto me neke teme zaista izvadile zi kontakta umjesto dase osjecas opusteno osjecao sam se ko stranac na ovom chatu ili nepozelji gost
    Ne znam zasto se osecas kao stranac Best sve zavisi od nacina na koji pridjes na forum ili samom chatu..I meni se mnoge stvari i teme ne dopadaju pa se ne osecam tako,jednostavno ih zaobidjem i sve je OK...samo se ti opusti i uzivaj...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  7. #117
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Post moja cura je druga vera

    moja cura je druga vera i mogu da vam kazem da se odlicno slazemo t.e. ona slavi svoje svetce i praznike a ja svoje. Vazno je da nam je odlicno zajedno i da me voli ko i ja nju.

  8. #118
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Ne znam zasto se osecas kao stranac Best sve zavisi od nacina na koji pridjes na forum ili samom chatu..I meni se mnoge stvari i teme ne dopadaju pa se ne osecam tako,jednostavno ih zaobidjem i sve je OK...samo se ti opusti i uzivaj...
    I meni se ne dopada sto ih zaobidjes odnosno ne dopada mi se sto bi kolega se samo igrao al ja to akceptiram volela bih da pises na malo ozbiljnijim temama..

    Best kao sto vidis to smo sredili sve,samo se ti opusti i ako nesto zametis slobodno se obrati dobronamerne kritike su uvek dobro dosle..

    Sto se tice mesanih vera u vezi ja i dalje stojim iza svojih reci ..jaka ljubav sve prevazidje

  9. #119
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Naravno ako je ona iskrena .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  10. #120
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    I meni se ne dopada sto ih zaobidjes odnosno ne dopada mi se sto bi kolega se samo igrao al ja to akceptiram volela bih da pises na malo ozbiljnijim temama..

    Best kao sto vidis to smo sredili sve,samo se ti opusti i ako nesto zametis slobodno se obrati dobronamerne kritike su uvek dobro dosle..

    Sto se tice mesanih vera u vezi ja i dalje stojim iza svojih reci ..jaka ljubav sve prevazidje
    Vidim da me moja kolegica nije dobro shvatila pa moram da se javim za repliku ko u skupstini...Kolegice ja sam rekao da zaobidjem teme koje mi se ne dopadaju tj..na kojim moze dodji do sukoba misljenja i tu nema kraja sledi posle brisanje...Sto se ozbiljnih tema tice ima me toliko koliko ja smatram i gde smatram da treba da me ima,za mene je tema sex nesto intimno o cemu ne bih pisao,na drugim se javim tu i tamo...Eto volim poeziju i tamo se cesto javljam..Ipak kolegice cenim tvoje misljenje i bicu vise na nekim temama koje su nam malo zapustene..

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •