Strana 13 od 17 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 121 do 130 od 161

Tema: voleti nekoga druge nacionalnosti/vere

  1. #121
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Da kolega.. ma Kissnem ja tebe..Cinjenica je u tome da mi ovde na forumu mozemo da obrisemo i da zaobidjemo sve al svejedno i posle brisanja ostajem ja ista sa svojim misljenjem i svi ostali isti sa svojim iako im se postovi obrisu al ne moze se obrisat ono sto je u coveku i dobro je to tako..

    Sta mislis o vezama razlicite vere i nacionalnosti?

  2. #122
    Senior Member
    Datum registracije
    26.06.2008
    Poruke
    123

    Podrazumevano

    ja se zahvalio sto su bile izbrisane a to sto sam se osecao ko stranac dovoljno je bilo to sto je bilo pisano u zadanim komentarima koje su sad izbrisane za neke sam bio stranac po njihovim komentraima

    ja i dalje stojim iza toga daje brak sa druge vjere promasaj naglasavam BRAK nemislim to za druzenje prijateljtsvo zezanje

  3. #123
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Da kolega.. ma Kissnem ja tebe..Cinjenica je u tome da mi ovde na forumu mozemo da obrisemo i da zaobidjemo sve al svejedno i posle brisanja ostajem ja ista sa svojim misljenjem i svi ostali isti sa svojim iako im se postovi obrisu al ne moze se obrisat ono sto je u coveku i dobro je to tako..

    Sta mislis o vezama razlicite vere i nacionalnosti?
    Ja mislim da su veze moguce bez obzira na veru i nacionalnost kolegice,sve je to relativno,zavisi gde zivis i kako si vaspitavan,znam puno mesovitih brakova koju dobro funkcionisu..da se ponovim ...ne delim ljude po veri vec po karakteru znaci kod mene je sve moguce i volim sve nacije i generacije......sto se zaobilazenja tice to samo iz razloga da ne bih otvarao diskusiju koja bi skrenula sa teme i onda slede komentari pa je zato bolje nekad preci preko "vrucih"tema...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  4. #124
    Senior Member
    Datum registracije
    26.06.2008
    Poruke
    123

    Podrazumevano

    Vaspitan sam tako kako jesam zivim tamo gde zivim

    Vaspitan sam daje pogresno dase ozenis sa suprotne vjere

    a zivim u macedonija zemja u kojoj zive mogu reci jedna drzava sa najvise vjera i nacija

    kad pricamo o vjeri misli se na vjeri a ne vjera samo po imenu niti jedna vjera mislim da nekaze da mrzis nekoga koji samo pripada drugoj vjeri vec da cjenis i postujes njegovo

    a sa slobodom mogu reci dasu te brakovi koji funkcioniraju dobro su brakove iz mozda atesiticke porodice ili stare komunisticke

    Druziti se sa svakoga cjeniti prema njegovim delima i namjerama al sve do granice

  5. #125
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od darkvud Pogledati poruku
    ja se zahvalio sto su bile izbrisane a to sto sam se osecao ko stranac dovoljno je bilo to sto je bilo pisano u zadanim komentarima koje su sad izbrisane za neke sam bio stranac po njihovim komentraima

    ja i dalje stojim iza toga daje brak sa druge vjere promasaj naglasavam BRAK nemislim to za druzenje prijateljtsvo zezanje
    Ma nikad ne reci nikad Best sta mislis zaljubis se zavolis nekoga posle tog zaljubljivanja..ljubav nema pravila...

  6. #126
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bas tako . Ljubav je slepa .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #127
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Hmm...zanimljiva tema,a moj odgovor na nju je jasan...Uopste mi nije vazno koje je vjere osoba sa kojom sam u vezi....znaci ljubav je slijepa,kao sto rece boraf...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  8. #128
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Bravo za nasu "nezgodnu" .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #129
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf Pogledati poruku
    Bravo za nasu "nezgodnu" .
    ma da,bravo za mene...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  10. #130
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Da nas je samo sto vise takvih .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •