Strana 15 od 17 PrvaPrva ... 51314151617 PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 161

Tema: voleti nekoga druge nacionalnosti/vere

  1. #141
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    naravno da mogu..............
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  2. #142
    Senior Member macor_24 avatar
    Datum registracije
    13.04.2008
    Poruke
    612

    Podrazumevano

    Mogu...bio sam i opet bi...sto da ne...vera bas i nije vazna koliko je osoba...
    Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smesta pronađu novu ljubav, a pametni su je već odavno imali u rezervi.

  3. #143
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macor_24 Pogledati poruku
    Mogu...bio sam i opet bi...sto da ne...vera bas i nije vazna koliko je osoba...

    slazem se macor........vjera uopste nije vazna,vazna je osoba...
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  4. #144
    Senior Member macor_24 avatar
    Datum registracije
    13.04.2008
    Poruke
    612

    Podrazumevano

    Tako je nezgodna...
    Kad jednom ljubavi dodje kraj, slabići kukaju, energični smesta pronađu novu ljubav, a pametni su je već odavno imali u rezervi.

  5. #145
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od macor_24 Pogledati poruku
    mogu...bio sam i opet bi...sto da ne...vera bas i nije vazna koliko je osoba...
    moj kumasin mi bas pametan zato ga i obozavam i kuma sam mu
    slazem se sa macora i nezgdnoj nije vazna vera bitan je covek i osoba da zna da ceni i postuje

  6. #146
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Ako si covjek i ako vjerujes u Boga onda bi trebalo da bude sve jedno ko je koje vjere,vaznije od svega je imati karakter,postovanje i ljubav,iz osobnoga iskustva mogu reci da u mome braku uopce nije bilo polemike oko toga,15 god. sam zivjela s covjekom koji je druge vjere i uopce nisam imala problema,problem je imati karakter i postovati osobu,pruziti joj zivot dostojan covjeka,za mene osobno vjera nema prvenstvenu vaznost,postuj tudje i neces imati problema.BOG JE JEDAN NAROD JE PODJELIO VJERU
    moj spasitelj__________________________

  7. #147
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    Ako si covjek i ako vjerujes u Boga onda bi trebalo da bude sve jedno ko je koje vjere,vaznije od svega je imati karakter,postovanje i ljubav,iz osobnoga iskustva mogu reci da u mome braku uopce nije bilo polemike oko toga,15 god. sam zivjela s covjekom koji je druge vjere i uopce nisam imala problema,problem je imati karakter i postovati osobu,pruziti joj zivot dostojan covjeka,za mene osobno vjera nema prvenstvenu vaznost,postuj tudje i neces imati problema.BOG JE JEDAN NAROD JE PODJELIO VJERU
    bas tako milkice bog je JEDAN A NAROD DELI mada ljudi su opaki i nekad necne druge strane coveka kao karakter i ponasanje
    mad nikad nisam gledala ko i sta je po nacionalnostu nego kakvi je covek

  8. #148
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nezgodna Pogledati poruku
    slazem se macor........vjera uopste nije vazna,vazna je osoba...
    Vera je itekako vazna al nije vazna nacionalnost,dosta znam da brljaju ljudi veru i nacinolnost to su dva razlicita pojma,Svaki covek koji ima vere i veruje na pravi nacin(ni jedna vera ne uci losem) nije mu problem biti sa nekim druge vere i akceptirat njegovu tradiciju..

  9. #149
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Vera je itekako vazna al nije vazna nacionalnost,dosta znam da brljaju ljudi veru i nacinolnost to su dva razlicita pojma,Svaki covek koji ima vere i veruje na pravi nacin(ni jedna vera ne uci losem) nije mu problem biti sa nekim druge vere i akceptirat njegovu tradiciju..
    Vjera je naj vaznija draga moja jer ko nema vjeru nema niti karaktera,a to sto ljudi mjesaju vjeru i nacionalnost spada u nepismenost ljudi,kod mene bivsi nije vjerovao ni u sta osim u novac,da ja nisam postovala njegovu vjeru nebi nikada bilo niti Bozica u kuci niti icega,meni nije branio niti predbacivao sta slavim,ja sam isla i u jednu i u drugu Crkvu i vise slavila nego on,tako da mogu reci da mi se nista lose nije dogodilo,cak sam samo vise naucila,i djeca su bila sretna jer im je mali Isus donosio darove dva puta hahhahahaha.
    moj spasitelj__________________________

  10. #150
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa da to kazem, i moja deca bez obzira sto smo pravoslavne veroispovesti dobijaju poklone i za katolicki Bozic,ja sam to prisvojila zato sto jednostavno za decu ima car i za Nikolausa isto uvek im ostavimo pred vratima po kojeg Nikolo..onda recimo na poslu isto sa par dobrih radnih kolegica izmenjamo pokloncice,nije to da je covek neceg zeljan ..vec bas ta tradicija Bozicni Poklona ima odredjenu car..Jednom je bio nas tetak kod nas iz Ch inace katolik po veri i pao se Uskrs i ja lepo ofarbam jaja,toliko se radovao i mi smo onda s njim proslavili Uskrs a meni bilo nekako zao zato sto je Uskrs a da ga ne proslavi na pravi nacin.

    Drugo ja normalno volim svoju veru i ponosna sam na nju al ostale cenim i postujem svi se molimo jednom Bogu samo sto su nam tradicionalni datumi razliciti,mene sto se tice ja bih bila najsrecnija kad bi svi ljudi bili iste vere,al bez obzira i sto nisu opet smo svi na ovoj planeti Bozija deca...i sve je to Bozija zamisao da tako bude i kad je od Boga tako onda je dobro.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •