Strana 3 od 17 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 161

Tema: voleti nekoga druge nacionalnosti/vere

  1. #21
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ma bila je ovakva tema odavno.......izbrisana je sigurno.....!
    Bila bih pored covjeka koi je druge vjere,ali ne odricuci se svoje...........ja vooolim momka koi je katolik....i kad bi se mi uzeli.....ja se ne bi odrekla svoje vjere isla bih u pravoslavnu....crkvu.....a on u svoju katolicku.......!
    Tako i da mi je momak musliman...........on u dzamiju.ja u moju crkvu.....ali to ne znaci da nikad ne bi sula u dzamiju ili u katolicku usla bih....ali ne kao muslimanka,katolkinja....vec kao pravoslavac.......jer svaki veliki vjernik...kao shto sam ja i moja porodica..ne mrzi druge vjere i zna da je bog samo jedan....TAKO DA ZELIM KARTKO DA KAZEM.....DA BI SE UDALA ZA COVJEKA KOI JE DRUGE VJERE ALI POD USLOVOM DA SE NE ODRICEM SVOJE VJERE I IMAM 2 PREZIMENA.......SMAO ZNAM DA SE NIKAD NECU UDATI Z AMUSLIMANA MALA JE VJEROVATNOCA.....A I JA ONO NESHTO NE BI....A ZA KATOLIKA DA......!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  2. #22
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Slatka , ja sam gledao i nisam primetio slicnu temu , ako pronadjes nesto isto , reci mi to i ja cu je kompletnu obrisati . Mozda na nekom drugom forumu , ali ovde je ne vidim , jer sam vecinu tema ovde pregledao .
    Ne idem ja po drugim forumima, ovo mi je jedini..!!

    evo je cika Boraf.. http://www.yucafe.com/forum/viewtopi...er=asc&start=0

    P.S. ovo ne znaci da sam ja rekla da se ovo mora brisati..!!!!!

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Evo sad pregledah sve i ovde ne vidim nista isto ni slicno .
    verovatno nisi pogledao sve stranice..
    Teme: Upoznavanje, Muzika, Knjige, Casopisi, Price I Pesme, Amour, Sex, Psihologija I Problemi Drustva, Mushki Kutak, Devojke Caskaju O..., Oglasna Tabla, imaju po dve stranice...


    a Svastoteka ima cak 3 stranice.. pogledaj..


    Ako budem iskrena, ovo sam i ja skoro provalila...
    eee i no ljutis, jer ovim ne zelim nikoga uvrediti... mozda sam ponekad previse direktna al jbg sta cu, takva sam.. a u ovim godinama je tesko iz svoje koze ,, hehhee

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #23
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Ovaj,brishi onu staru temu,neka je ova nova.....!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  4. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    slazem se sa nadjom a i pohvala borafu na temi i trudu i rado cu da odgovorim na nju
    pa ovako sa obzirom da sam uvek delila ljude na dobre i lose nacija mi nikada nije predstavljala premac da bi nekoga gotivila ili volela sasvim nebitno krv je krv bog je stvorio ljude a oni su se sami podelili na nacije
    mada puno slucajeva ima koji nevole druge nacije osim srba
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  5. #25
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    Pisala sam par puta i pisacu jos; postujem sve nacije ali ja LICNO ne bi imala mesan brak. Volim svoju crkvu i svog Boga i tako ce da ostane.

  6. #26
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Slatka , posto si duze na nasem forumu , napisi mi na Pm sve duplirane teme , pa one koje sam ja otvorio , obrisacu ako mi je to dozvoljeno . Recite mi :

    ZELITE LI DA OVA TEMA BUDE OBRISANA ?

    Molim da se sto pre izjasnite , jer sto manje postova bude obrisano , to bolje .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #27
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    Ne"
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #28
    Senior Member lane avatar
    Datum registracije
    08.03.2005
    Poruke
    1.734

    Podrazumevano

    NE
    ...kad volis,srce nekom cudnom stazom krene..

  9. #29
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    neka je ... ako dodje do svadje zna se. Valjda smo ljudi i lepo cemo izmenjati nasa misljenja

  10. #30
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Hvala vam svima na podrsci .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •