Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 59

Tema: Da vas sad cujem .

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ma znas, sta cu ti kucnuti. cutala bi ja neko vreme, ali posle bi bio darmar...

  2. #12
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Cao .

    Jedna od pozitivnih osobina kod ljudi je i ta da zna prastati . Medjutim postoje stvari preko kojih se jednostavno nemoze preci . Bravo za nase devojke , koje su do sada pristupile ovoj temi otvoreno i hrabro . Svaka cast cure .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  3. #13
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Desilo mi se samo jednom u mom zivotu da sam bila prevarena nisam mu uzvratila istom merom,jer tog momenta sam shvatila da nije vredan da se ja tako nisko spustam radi njega.
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  4. #14
    Senior Member bubica_3 avatar
    Datum registracije
    03.11.2004
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.498

    Podrazumevano Re: Cao .

    Citirati Originalno postavljeno od boraf
    Jedna od pozitivnih osobina kod ljudi je i ta da zna prastati . Medjutim postoje stvari preko kojih se jednostavno nemoze preci . Bravo za nase devojke , koje su do sada pristupile ovoj temi otvoreno i hrabro . Svaka cast cure .
    hvala boraf
    Bice nam dobro svremena na vreme
    al samo nemoj da se zaljubis u mene
    ne mesaj ljubav ljubav nema nista s tim
    ja samo zelim dobro da se zabavim

  5. #15
    Guest

    Podrazumevano

    Poenta je u tome sto nema svrhe da ga prevarite posle toga jer mu to nista nece znaciti..i tako i tako mu nije stalo do vas....cim vas vara a vi cete ako to uradite biti samo niske u svojim sopstvenim ocima i same sebe povredjujete...covek ne treba da gaji u sebi ni mrznju,ni osvetu jer to truje dusu i ne da da se ide napred...ali ne treba ni zaboravljati tako olako jer niste bilo ko

  6. #16
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Cao.

    Nema na cemu Bubice .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #17
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ja jesam osvetoljubiva ali znam, ako se osvetim, nista bolje se necu osjecati...Znaci, kad bi mu oprostila, stvari bi isle totalno kako ja hocu inace dobija sut kartu, pa nek boli koliko hoce...

  8. #18
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Cao Maco .

    Jeli to u redu , drzati nekoga u stalnom sahu . Ja nevolim pat pozicije , kod mene je ili dza ili bu , kako nas narod kaze .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #19
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    pa i nije ok ali ebiga...sa prevarom bi me ubio.

  10. #20
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano Cao .

    Znao sam ja da si ti pametna Maca .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •