Strana 137 od 953 PrvaPrva ... 3787127135136137138139147187237637 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1.361 do 1.370 od 9523

Tema: o chemu razmisljate bash sad u ovom trenutku ?

  1. #1361
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Razmisljam , sta da napisem od pesmica da bi nam se nasa Strawberry malo oraspolozila ?
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  2. #1362
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    e sad da napisem, kako se osjecam i sta mi sve u glavi...bolje da cutim...ima da pooknem...ebem sve sto se da ebati na ovom svjetu...

  3. #1363
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    svanulo je.........trebam da spavam........krce mi creva eto to je u par reci sta mi se sada vrti u glavi.....

  4. #1364
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Zasto Maco , sta te toliko muci ?

    Lujka , sta si nocas radila ?

    Razmisljam o tome kako je ova kisa dosadna , a opet dobro dodje , jer imam vise vremena za druzenje sa vama .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  5. #1365
    Senior Member lujka018 avatar
    Datum registracije
    14.04.2005
    Lokacija
    austrija (vbg) - NIS
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    ma nista nisam radila nista specialno.......nego sam cele nedelje bila na exkurziju pa smo looooooduvali i pijancila pa kad sam dosla u petak legla sam rano da spavam posto sam bila mrtvos i naspavala sam se........i tako da juce nisam mogla da spavam do 5 sati ujutru a bilo sam sve nekako sjebana....upala misica itd.....tako da sam se zanela isrped pc-a

    kakva li cu da izpadne jebote??cu da budem sva sarena

  6. #1366
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Znaci Lujka , bilo je ludo i nezaboravno .

    Razmisljam o tome , kako je proslo vreme , a da nemogu da ga makar malo vratim unazad i da se ponovo nadjem u ono doba kad sam bio skolarac .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  7. #1367
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    joooj mislimm na to kada ce moje oci da prestanu da me bole i kada ce ovaj glupi konjuktivitis da me prodje;S
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #1368
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Razmisljam o tome gde se zagubila moja prijateljica sa foruma , koje vec par dana nema sa nama ? Neznam sta se to sa njom zbiva ? Tako ti je to taman se na nesto naviknes i nesto se ispreci izmedju .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  9. #1369
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Tu sam ja Boraf malo nepredvidivi problemi a i godisnji je poceo pa moram malo da organizujem aktivnosti za decu jer ne idem za jugu ko po obicaju na 6 sedmica, idem na jedno drugo mesto jos toplije ali Yuga je Yuga ali eto bice iduce godine ....................a gde je pesmica ja bi bila presretna da si je napisao samo da me razveselis ..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  10. #1370
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lujka018
    ma nista nisam radila nista specialno.......nego sam cele nedelje bila na exkurziju pa smo looooooduvali i pijancila pa kad sam dosla u petak legla sam rano da spavam posto sam bila mrtvos i naspavala sam se........i tako da juce nisam mogla da spavam do 5 sati ujutru a bilo sam sve nekako sjebana....upala misica itd.....tako da sam se zanela isrped pc-a

    kakva li cu da izpadne jebote??cu da budem sva sarena
    Nemoj da brines tu je mamica da te brani i dobro dosla ..............
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •