Strana 699 od 953 PrvaPrva ... 199599649689697698699700701709749799 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.981 do 6.990 od 9523

Tema: o chemu razmisljate bash sad u ovom trenutku ?

  1. #6981
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Razmisljam da je od njegove sale i nije ostio da mozda nekoga vreca to,a od druge strane pred toga pricao za druge osobe kako su te osobe pisale i pricale a,sad bas ovo nemogu da verujem toliko me razocarao o njegovom komentaru ali to jekad neke stvari izacu od kontrole .....neznam nemam komenttara bas sam zaprespacena od takvbo nisko ponasanje--FRAERSKO

  2. #6982
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Razmisljam o moju ljubav da mi nedostaje i da zelim ga vidljeti,ali videcu danas valjda ce i to biti

    razmiljam da polako i lagano mi ulazi u srce posto je on moje najvece srce,tako da zelim biti snjim uh ponekad ovaj zivot je nikav ali bitno je da ga volim previse ,

    kisss srce moje

  3. #6983
    Senior Member caki_1 avatar
    Datum registracije
    24.05.2008
    Lokacija
    Skoplje
    Poruke
    630

    Podrazumevano

    gde sam ostavio pasos
    MISLIM STA RECE

  4. #6984
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    razmisljam da mi se ceo dan upropastio i da se osecam glupo i tuzno
    razmisljam o sinoc kako sma se provela
    razmisljam da sam zelela da vidim nekoga ali nista sve mi je propalo ako zna od sutra kako cu i imati vremena

  5. #6985
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    RAZMISLJAM O ZVERA PRICAMO NESTO ZA NEKE TEME I BILA SAM BAS TUZNA I RAZMISLJAM BAS KAKO UVJEK ME NASMIJE I RASPOLOZI HAHAHA,MNADA ZAN I DA ME IZVADI IZ TAKTA HAHA ,RAZMISLAJ DALI CU NEKADA da ga upoznam posle toliko pricanja i druzenja


    razmislaj za jednu osobu bas me iznenadio nekako mi se cudno ponasa

  6. #6986
    Senior Member
    Datum registracije
    22.06.2008
    Lokacija
    promjenjivo
    Poruke
    142

    Podrazumevano

    o jednom malenom.............slatkom.................ali tajna je

  7. #6987
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    da ga nema nigde sta se desava nemam poima,ili previsis radi pa nisam mu potrebana

  8. #6988
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Imam jos dve ponude za car-wash pa mislim dali da ih iznajmim i te, da nadzem ljudi da ih zaposlim....razmisljam dali da rizikujem do kraj....Placa se unaprem, a neznam dali ce imate promet.....moram jako brzo da smislim stacu.....preko glave mi je od gazde i sefova...mrzim ih od srca....razmisljam i na jedna vrlo lepa osoba, mislim da ce razumeti moje cudno ponasanje, sad sam preokupiran sa posla, nemam vremena da je nasmejem, da je vidim, da je zagrlim, ali kad se sredim bice dosta vremena za to, i nadoknadicu za sve, naravno ako bude ostala samnom, ako i nepukne film i otera me u .......nedostajes mi srce moje ali sta cu, moram da mislim na podobro sutra, kisss srce moje i znas da te volim

  9. #6989
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Razmisljam o tome i cudim se bez razlike sto u momenta imam nekih problema ali postizem jos uvjek na sve strane ,da vidim drugarice i prijateljice ,svoje drugove da ih cujem i nikad nisam nikog izbacila ili ostyavila na kraja dok sredim posao

    ipak sve ima svoje teskotije u zivotu ali da nekog trgnem na stranu i ada ga nevidim nikad nisam to uradila,nije ok sprema te osobe niko nije mi kriv sto i da imam probleme

    ipak posao je posao
    kucni obaveze su kucni
    deca su deca
    ljubav je ljubav
    drustvo je drustvo
    srecna sam sto mogu sve postici i ipak da docem tu na neta i da vas nenapustim

    ko zeli da postigne moze to zelim da kazem samo sto treba imati volje i zelje ,ima i momenta kad nije ti do nikog i treba ti mir ali zbog bilo sto necu nikog zaboraviti i srcena sam sto mogu sve da postignem

  10. #6990
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    tako je jeco


    razmisljam sta da skuvam za rucak

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •