Strana 950 od 953 PrvaPrva ... 450850900940948949950951952 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 9.491 do 9.500 od 9523

Tema: o chemu razmisljate bash sad u ovom trenutku ?

  1. #9491
    Junior Member
    Datum registracije
    24.09.2004
    Lokacija
    Indjija
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Boze draagi ,koliko mi samo nedostaju drugari i drugarice sa kojima sam se redovno druzio na mircu i yucafe kanalu...Uff ala vreme brzo leti
    sirlibra,librica,mustra_becka Storm,stormica,Snake,linux i ostali mnogobrojni..Slucajno sam pretrazivao nesto na internetu i dodjem do ovog foruma ,probam id i sifru i radi....Davno je bila ta 2004-ta godina

    Volim vas sve !
    Vesna Pocuca Sana je najbolja

  2. #9492
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od White-Wolf Pogledati poruku
    Boze draagi ,koliko mi samo nedostaju drugari i drugarice sa kojima sam se redovno druzio na mircu i yucafe kanalu...Uff ala vreme brzo leti
    sirlibra,librica,mustra_becka Storm,stormica,Snake,linux i ostali mnogobrojni..Slucajno sam pretrazivao nesto na internetu i dodjem do ovog foruma ,probam id i sifru i radi....Davno je bila ta 2004-ta godina

    Volim vas sve !
    Rado se secam svih nabrojanih i mogo drugih sa chata i foruma...Par nas smo jos uvek tu na forumu i cekamo da se neko pojavi...
    Pozdrav!

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  3. #9493
    Senior Member boraf avatar
    Datum registracije
    24.02.2005
    Lokacija
    Stepojevac , Srbija
    Poruke
    17.955

    Podrazumevano

    Cekanje se oteglo , pa sve po malo prelazi u nevericu da ce nam se jos ko pridruziti . Unistise nas one drustvene mreze , Fb i ostale .
    Ako ikada doživiš poraz, ne dozvoli da u tvome oku zablistaju suze, jer ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće, sagradiće spomenik svojoj pobedi .


  4. #9494
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Razmisljam da i meni treba nesto novo ali samo do 30 !

  5. #9495
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Razmisljam zar je moguce da je proslo pet godina od kako sam sa vama...o provedenim danima i nacima na yucafe-u...o onima koji su tada bili "tu"...o promjenama koje su se dogodile za svo ovo vrijeme...
    ............

  6. #9496
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Nela Pogledati poruku
    Razmisljam zar je moguce da je proslo pet godina od kako sam sa vama...o provedenim danima i nacima na yucafe-u...o onima koji su tada bili "tu"...o promjenama koje su se dogodile za svo ovo vrijeme...
    Razmisljam da malo vratim vreme,bar od 2004 godine,od kada sam ovde...al se omatorilo...

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  7. #9497
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plavi Pogledati poruku
    Razmisljam da malo vratim vreme,bar od 2004 godine,od kada sam ovde...al se omatorilo...
    Kako ko...ja se osjecam mladje nego prije
    ............

  8. #9498
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    23.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    I ja bas razmisljam o tome, da sam vise od 8 godina ovde Boze, tad nisam imala ni 30 godina, bila sam mala jos

  9. #9499
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Razmisljam da sam postala nestrpljiva !

  10. #9500
    Senior Member gagov avatar
    Datum registracije
    16.10.2006
    Poruke
    10.670

    Podrazumevano

    Razmisljam da sam danas nesto posebno happy eto tako bez razloga, razmisljam na moje stepenice, razmisljam itd.................;

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •