Strana 698 od 953 PrvaPrva ... 198598648688696697698699700708748798 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 6.971 do 6.980 od 9523

Tema: o chemu razmisljate bash sad u ovom trenutku ?

  1. #6971
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    razmisljam o telefonski poziv od sinoc,bas mi je drago sto sa cula jednu osobu hhahahaha,razmisljam o sinoc sta se desilo na chatu volim taj chat tako da nemogu svatiti neke osobe koje dolaze tamo,razmisljam o njega,da mi treba i da mi nedostaje i da zelim ga videti

  2. #6972
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    o mojoj buducnosti,
    zelim da moj zivot sasvim promenim.
    znaci novi posao nov pocetak nove pustolovine
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  3. #6973
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    05.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    razmisljam o nekom...
    ............

  4. #6974
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    po 24 sata razmisljam samo o njoj
    koja je ta srecnica daliborce ,kisssssssss

    razmisljam o jednom komentaru i necu da mi se voljeni isprovocira zbog toga znam da ga neke stvari pogacaju i da je previse osecajan tyako da necu da se lako pali na provokacije

    mislim na njega

  5. #6975
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Ooo razmisljam o nelinog brata hahaha,bas mi je napravio pravo zadovoljstvo na chata i usrecio me i to pred nekih osoba jer su se same umalovazile a ipak je ostalo na onome sto sam mislila da ce opet se vrati nase staro drustvo na chata,a ne kaako neke osobe misle ali to je mozda misle da vrede vidse i sa njihove namestaljke i njihove traceva da ce nesto da im uspe ali nazalost nisu u pravo

  6. #6976
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    razmislam da napustim posao, da opljacnam jedna banka, da ukradem moje jelence i da idemo negde gde nema nikoga......hvala sto mislis na moje emocii jelence ali vec sam pao na neke, ali ne na Nelin brat, bas mi drago sto Nela ti poklanja svog rodzenog brata, to samo potrvdzuje da si posebna i da vrediz mnogu vise nego sto neki misle.....Razmislam kako da zadovoljim moje srce, da je vidim i zagrlim.

  7. #6977
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    razmislam da napustim posao, da opljacnam jedna banka, da ukradem moje jelence i da idemo negde gde nema nikoga......hvala sto mislis na moje emocii jelence ali vec sam pao na neke, ali ne na Nelin brat, bas mi drago sto Nela ti poklanja svog rodzenog brata, to samo potrvdzuje da si posebna i da vrediz mnogu vise nego sto neki misle.....Razmislam kako da zadovoljim moje srce, da je vidim i zagrlim.
    razmisljam za gore napisani tekst hahah, dobro zvuci haha

  8. #6978
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Sutra je jedan veliki dan, razmislam o tome.Imam zakazam sastanak sa moj gazda, treba da dogovaramo neke bitne stvari, nadam se da cu uspeti da dobijem to sto sam zamislio, nadam se da ce sve biti u redu i da cu drziti siruacii po kontroli....nadam se da ga necu brebiti do smrti ako dobilem negativam odgovor......Pomolite se i za mene i za moj sudnji dan...


    i neuspesna operacija, napustio sam posaooo,.......razmislam na jeleni
    Izmenio/la Daliborce; 15.08.2008 u 18:52.

  9. #6979
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    eazmiljam kako su neki ljudi na kraj bezobzirni i da sekund bes oseta mogu da sruse sve nemogu da poverujem EJ A PRICAJU I SMETA IM STA DRUGI PISU A ISPALI I GORE OD NJIH

  10. #6980
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Hocu li ga ponovo nekada videti..?

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •