Strana 1 od 11 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 104

Tema: Veza na sexualnoj bazi....

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Poruke
    6

    Podrazumevano Veza na sexualnoj bazi....

    Sta mislite vi o tome, kad se dvoje nadju i na pocetku od rede da je njihova veza samo na sexualnoj bazi!

    Imam poznanika koji to tako furaju, mene samo zanima kako to ima da se zavrsi, pogotovo sta ako se jedan od njih zaljubi, dali ce ta njihova veza i dalje da traje?

    Uz pozdrav goca_ch
    ...dodjes samo kada tesko ti je odavno ti nista sveto nije suzu bi mi iz oka ukrala nemam snage da ti kazem idi da me nevolis i slep to vidi ti mi nikad i nisi volela.....

  2. #2
    Senior Member Folirant avatar
    Datum registracije
    12.11.2004
    Poruke
    2.535

    Podrazumevano

    Ja bih reko da to sve zavisi od osobe!
    Meni licno nije sex najvazniji u vezi, nego reci jel ta tvoja komsija uvek takve veze ima ili samo ova jedna?
    Ako je samo jedna onda zena/covek jednostavno zeli malo da uziva. Mzda zeli jednu pauzu od vezanja za partnera.....
    A ako uvek takve veze ima onda zaista ima problem......neverujem da moze da se zaljubi u tog nekog kad se nepoznaju uopste samo se poznaju u krevetu! Ali u slucaju da se jedna osoba zaljubi zavisi od druge osobe mozda i ta druga osoba oseca isto!
    Sve u svemu zavisi od osobe!
    pozzz
    Najteze je ocima kad se tvoga lika sete, kad dusa zaplace kao malo dete, jos teze srcu kada rana zaboli, kad nemogu da te vidim a puno te volim!!!

  3. #3
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ako njima tako odgovara, zasto ne? moraju se naci dve prave osobe zajedno...imala sam priliku, da se upustim u nesto takvo ali nisam, posto sam vrlo osjetljiva i znam da bi se sa vremenom zaljubila...danas smo jako dobri prijatelji i drago mi je zbog toga

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Sta znam ona ne zeli vise da se vezuje, verovatno je imala puno losih veza, mislim vise na razocarenja i zbog toga nebi ulazila u vezu! Ali jednostavno je ipak tesko sta ako se neko zaljubi u nekog drugoga onda kako da prekine tu vezu sa tim tako receno sexpartnerom posto nakon tih vremena je ipak malo vise tu! A ona mi je rekla da je cak ijubomorna ako ima neku vezu sa drugim curama! Tako da vec oseca po mome nesto za njega?
    ...dodjes samo kada tesko ti je odavno ti nista sveto nije suzu bi mi iz oka ukrala nemam snage da ti kazem idi da me nevolis i slep to vidi ti mi nikad i nisi volela.....

  5. #5
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    normalno da se pocnu buditi neka osjecanja s vremenom...

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    hehe, zasto da ne? ali samo ako si sigurna da cete biti zajedno nekad... ili ono, cist rachun - duga ljubav... samo spavate zajedno i nista nikom...
    meni je tako svaka veza pocela, jer do sada nisam ni jednu devojku imao koja nije spavala sa mnom vec prve veceri ... : )

    samo trebas da znas u sta se upustas...

    pozdrav
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #7
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    eh dadi....na pocetku da...ali s vremenom bi se u meni probudila jaka osjecanja za tom osobom...posle nekog vremena 90% bi se zaljubila...

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ako vec nisi ...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  9. #9
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    ...priznam..jesam malkice...

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •