Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Luda mjesta za drugačiji seks!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.03.2010
    Poruke
    16

    Podrazumevano Luda mjesta za drugačiji seks!

    Napraviti brzu šetnju kroz zanimljive ideje gdje voditi ljubav, ako trebate doista ludu ideju za nezaboravan seks.

    U uredu
    Neka to bude ured šefa, šefice, dekana, profesora, suradnika - svaki ured ima svoj čar, što ga je nemoguće ponovno doživjeti nigdje drugdje. Dobro je poznavati precizne odlaske svojih nadređenih ili podređenih, kako vas ne bi iznenadili. Prekovremeni sati mogu imati sasvim drugačiji prizvuk. Seks na istrošenom uredskom stolu, na stolu među papirima, sve će vam drugi dan obogatiti dugo radno vrijeme.

    Stolovi – kuhinjski, igraći, biljar...
    Na svom stolu se možemo uvijek seksati. Ali stolova ima bezbroj. Posebnu čar imaju tapecirani biljarski stolovi. Možda vam uspije potkupljivanje nekog konobara, zaštitara, da vas noću pusti u igraonicu. Posebno bi vatren bio i seks na kirurškim stolovima, mesarskim stolovima koji su prevučeni hladnim metalom. Otvorite oči, svakako se negdje u vašoj radnoj sredini ili tamo gdje učite nalazi nekakav stol koji je kao stvoren zda dobro odradite.

    Vrh planine

    Vrhovi planina također pružaju nezaboravan doživljaj. Ako vrh gore seže iznad oblaka, a sunce je u pravom položaju, vaša se sjena može zacrtati na površini oblaka. Zamislite seks dviju sjena na oblaku. Ako još uhvatite izlazak sunca ili zapad, iskustvo će biti utoliko romantičnije.

    Balkon

    U hotelu unajmite najvišu moguću sobu s balkonom. Pogled obogaćuje iskustvo, balkon je puno sigurniji nego da zamislite seks na rubu ponora. Ipak pazite, sjedenje na ogradi nije najpametnije, seksajte se radije stojeći.

    Čamac
    Bilo kakav čamac bilo gdje. Ovisnici o adrenalinu nekla se pokušaju seksati na brzacima, a više lijeni na mirnoj površini nekog većeg jezera.
    Veslanje vas lijepo zagrije, no teško je naći skriveni kutak jer su naše vodene površine malo premale za sve zabave i dopusta željne Slovence. Ako nikako ne nađete osamu, kliznite u vodu i čamac koristite samo kaio skrivalište od pogleda.

    Stadioni
    Prazan stadion omiljena je lokacija prije svega kod američke mladeži. Ipak i naši stadioni rastu i povećavaju se, stoga će taj trend brzo biti kod nas. Noviji je, teže je doći u njega, pa su možda najprimjereniji stari, koji se sastoje od igrališta za nogomet i takozvanih »tribina«. Krug, koji označava sredinu igrališta, najprimjereniji je prostor za početak, posebno ako poznajete snagu čarobnog crteža. Možete se ljubiti u golu, na »bijeloj točki«, ako stadion ima atletsku stazu, imate utoliko više mogućniosti.

    Kamp
    Kamp je ionako prostor, gdje se puno seksa. Prikolice ili bungalovi pružaju dobro utočište, a šator još donosi čar uznemirujućeg. Vrućina u šatoru može postati na granici izdrživaog, tako možete udružiti seks i saunu. Ako volite kampirati izvan uređenih kampova, čuvajte se razjarenih seljaka i divljeg življa. Možda gusta šuma nije najbolji izbor, iako će se medvjed uvijek radije maknuti, posebno ako čuje vaše orgazmičke krikove.

    Stroj za rublje
    Puno obitelji ima stroj za rublje u podrumu u posebnoj prostoriji. Miriše po omekšivaču i vlazii. Idealno mjesto za na brzinu, kako bi pranje odjeće dobilo dodatnu dimenziju. Pričekajte s centrifugiranjem i stavite je na stroj. Vibracije će povećati vaše užitke, a bubanj će pokriti sve zvukove.


    Dodajte i vi svoje ideje
    Izmenio/la Nela; 08.03.2010 u 19:19. Razlog: izbrisana reklama..

  2. #2
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    aha...

    Sutra odoh da potkupim neki lokalcic sa bilijar stolom... al cu morati i konobara...
    a preksutra moram do ginekologa hahahah otkupicu i njega i njegovu ordinaciju....
    vodicu ih za vikend na brdo/planinu a balkon IM PREPUSTAM, nek dele bez mene dok mi ne stignu padobrani.... hahaahahahhaa

    Camac mi je mali, ja bih radje jahtu... volim komociju...
    Stadion mi je blizu a ceo tim fudbalera bice mi previse ... hahahha od toga odustajem u samom startu...
    Sator zvuci primamljivo, to moram da probam...
    Podrum, manje vise, tamo nemam signala na mobu hahahahahahahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  3. #3
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tonio11 Pogledati poruku


    Dodajte i vi svoje ideje
    Isprobane ili zeljene ideje... ????

    Ja bih u liftu... do 14-og sprata sa sporim liftom i par stopanja mora da uspe... hahahahahhaa

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  4. #4
    Senior Member Djedja avatar
    Datum registracije
    09.02.2006
    Lokacija
    Bec
    Poruke
    12.215

    Podrazumevano

    Kad ima volje za to, lako se nadje i mesto

    podrum, lift, zadnje sediste autobusa, auto, suma itd.....

    @slatkisica...a sta ce ti mobilni tad?
    "Život je ono sto ti se dešava dok ti praviš planove za život."... J.Lennon

  5. #5
    Senior Member slatkisica avatar
    Datum registracije
    26.09.2004
    Poruke
    19.305

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Djedja Pogledati poruku

    @slatkisica...a sta ce ti mobilni tad?
    hahahahaha
    pa ovaj... Pre nego sto izgorim da mogu vatrogasce da pozovem.... hahahahahahaa
    Ili hitnu ako dobijem GRC .... hahahahahaha

    Kad ti zore osvanu bez boje, spominjaces ti tad ime moje,
    kad ti nemir prostruji kroz vene, to bol ti mira ne daje zbog mene..!

  6. #6
    Senior Member anamaria_at1 avatar
    Datum registracije
    31.08.2008
    Poruke
    2.619

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od slatkisica Pogledati poruku
    Isprobane ili zeljene ideje... ????

    Ja bih u liftu... do 14-og sprata sa sporim liftom i par stopanja mora da uspe... hahahahahhaa
    Samo do 14og? Pa covek ni da odkopca pantalone do tamo........hahahaha

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •