Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 40 od 48

Tema: Moj tata nakon 15 godina

  1. #31
    Senior Member strawberry avatar
    Datum registracije
    23.03.2005
    Lokacija
    sever-jug
    Poruke
    3.411

    Podrazumevano

    URADI KAKO TI I KEVA MISLITE DA JE NAJ BOLJE ALI PRVO RAZMISLI I ISPITAJ SITUACIJU KAKO SE SVE I STA SE DESILO (SASLUSAJ I CALETA I TRAZI OBJASNJENJ) NEMOJ DA PRENAGLIS U ODLUKAMA ....................RAZMISLI ......... TACNO DA JE POGRESIO STO VAS JE OSTAVIO ...............ALI PRASTANJE JE VELIKI DAR KO ZNA TO.............SRETNO TI BILO
    Svi muskarci su razliciti i treba ih menjati

  2. #32
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od icecream
    otac je otac bez obzira na sve ?

    uopshte se ne slazem sa tim...

    jao ma kakav je to otac shto se nikad nije javio detetu u 15 godina ? kakav je to otac koji je ziveo u kanadi i koji nikad nije placao alimentaciju svom detetu jer nije bilo to u zakon-u ? NIKAKAV...toliko...
    dada, ali da taj otac nije nikad pojebao tu majku (tako prostachki da se izrazim) ovaj klinac nikad nebi pisao na ovom forumu... OTAC je onaj koji odneguje, ali ipak te je samo jedan napravio...

    toliko... POZDRAV!
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #33
    Senior Member
    Datum registracije
    08.05.2005
    Lokacija
    Republika Vozdovac
    Poruke
    239

    Podrazumevano

    iskoristi ga smekerski..ako ti ne da nista ..pljuni mu u facu..siluj mu zenu...

  4. #34
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    uh....nemojte ga sad ...mislim da mu je ionako tesko....


    znace kako i sta kad se susretnu...


    ja samo kazem za sebe, da nebi oprostila ... oke ... ostavio majku i to sve, ali makar je mogao da misli na svoje dete...

  5. #35
    Senior Member YUGO_BOY avatar
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Berlin (Turski grad)
    Poruke
    103

    Podrazumevano

    Evo me nazad. Sve je bilo fino sve je u redu.
    Zvezda je moj zivot!

  6. #36
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    bas mi je drago zbog vas

  7. #37
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano Re: Moj tata nakon 15 godina

    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY
    Ja sutra putujem za Minhen kod mog tate kojeg 15 i po gorina nisam video. Jeli ste i vi imali takvu sudbinu ikad?
    ne ali moj brat po ocu
    prvi put posle 27 godina je video majku koja ga je sa 6meseci ostavila i otisla u beli svet sa drugim covekom
    znam samo da se jako razocarao njenim susretom i reakcijom kada joj se pojavio na vratima i zeleo da je zagrli
    jednostavno ga ej odgurnula od sebe i rekla" bezi idi idi moj muz ni nezna za tebe!
    mozete da mislite i sami kako je njemu bilo i kakav ce utisak celi zivot da ima o svojoj majci
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  8. #38
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Boze mili!!!!!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

  9. #39
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Re: Moj tata nakon 15 godina

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY
    Ja sutra putujem za Minhen kod mog tate kojeg 15 i po gorina nisam video. Jeli ste i vi imali takvu sudbinu ikad?
    ne ali moj brat po ocu
    prvi put posle 27 godina je video majku koja ga je sa 6meseci ostavila i otisla u beli svet sa drugim covekom
    znam samo da se jako razocarao njenim susretom i reakcijom kada joj se pojavio na vratima i zeleo da je zagrli
    jednostavno ga ej odgurnula od sebe i rekla" bezi idi idi moj muz ni nezna za tebe!
    mozete da mislite i sami kako je njemu bilo i kakav ce utisak celi zivot da ima o svojoj majci
    ja bih kuchku sacekao i ubio, svega mi
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #40
    Senior Member nadjamodels avatar
    Datum registracije
    07.05.2005
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    373

    Podrazumevano Re: Moj tata nakon 15 godina

    Citirati Originalno postavljeno od Dadi
    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka
    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY
    Ja sutra putujem za Minhen kod mog tate kojeg 15 i po gorina nisam video. Jeli ste i vi imali takvu sudbinu ikad?
    ne ali moj brat po ocu
    prvi put posle 27 godina je video majku koja ga je sa 6meseci ostavila i otisla u beli svet sa drugim covekom
    znam samo da se jako razocarao njenim susretom i reakcijom kada joj se pojavio na vratima i zeleo da je zagrli
    jednostavno ga ej odgurnula od sebe i rekla" bezi idi idi moj muz ni nezna za tebe!
    mozete da mislite i sami kako je njemu bilo i kakav ce utisak celi zivot da ima o svojoj majci
    ja bih kuchku sacekao i ubio, svega mi
    Vrapche sto sad njemu ne kazes da treba na lecenje jer ni ovo nije nimalo normalno!!!!!
    Koga,sada lazes....swojim mednim usnama,kojoj sada kazes da je bolja nego ja,koju sada lazes,dok u oci gledas je,kao sto si mene lagao
    Wolim te i dalje,stefane

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •