Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Rezultati 41 do 48 od 48

Tema: Moj tata nakon 15 godina

  1. #41
    Senior Member vrapche avatar
    Datum registracije
    22.12.2004
    Poruke
    3.341

    Podrazumevano

    zato sto su ovo skroz razlicite teme. i ja bih ovu kucku seckala na komade... a ono sto si ti napisala na onoj temi je vec bolesno

  2. #42
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY Pogledati poruku
    Ja sutra putujem za Minhen kod mog tate kojeg 15 i po gorina nisam video. Jeli ste i vi imali takvu sudbinu ikad?
    Jesam..naime moju mamu sam upoznala sa 7 godina posto su se moji rastali kad sam imala par meseci..secam se tog susreta i danas dan..moja mama nije mogla verovati da sam to ja a meni je trebalo dugo vremena da je zovnem mama posto sam mislila da me baka rodila i nju sam zvala majkom..tada su poceli ziveti zajedno moji roditelji onda je dosao rat i otisla sam u svajcarsku..nakon toga je nisam videla 4 godine..u medjuvremenu su se opet rastali..

    Kada sam dosla posle rata tata me odvezao do njenog stana ..tad je dozivela slom zivaca a ja sam vec bila udata..tada sam za dva dana oslabila 3 kg..

    Nakon svih tih godina smo izgradile lep odnos i vidjamo se kad mozemo tj jednom godisnje..al na cam cesto pricamo..postale smo najbolje drugarice..i tek sam kao punoletna a i sama majka upoznala sta znaci imati majku i koliko u stvari svo to vreme neprovedeno sa njom fali negde..nemam secanja iz detinjstva na nju,nema rodjendaskih torti i najbitnije nema majcine ljubavi u detinjstvu koje svako dete treba...al bitno je sada jer to je sve proslo..bitno je da se sada volimo...

  3. #43
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od nepoznatamrki Pogledati poruku
    Jesam..naime moju mamu sam upoznala sa 7 godina posto su se moji rastali kad sam imala par meseci..secam se tog susreta i danas dan..moja mama nije mogla verovati da sam to ja a meni je trebalo dugo vremena da je zovnem mama posto sam mislila da me baka rodila i nju sam zvala majkom..tada su poceli ziveti zajedno moji roditelji onda je dosao rat i otisla sam u svajcarsku..nakon toga je nisam videla 4 godine..u medjuvremenu su se opet rastali..

    Kada sam dosla posle rata tata me odvezao do njenog stana ..tad je dozivela slom zivaca a ja sam vec bila udata..tada sam za dva dana oslabila 3 kg..

    Nakon svih tih godina smo izgradile lep odnos i vidjamo se kad mozemo tj jednom godisnje..al na cam cesto pricamo..postale smo najbolje drugarice..i tek sam kao punoletna a i sama majka upoznala sta znaci imati majku i koliko u stvari svo to vreme neprovedeno sa njom fali negde..nemam secanja iz detinjstva na nju,nema rodjendaskih torti i najbitnije nema majcine ljubavi u detinjstvu koje svako dete treba...al bitno je sada jer to je sve proslo..bitno je da se sada volimo...
    biti covjek saslusati i oprostiti to je ono sto mnogi nemaju,ovdje procitah toliko glupih odgovora ajme majko nebi da ih komentiram,zato cu napisati samo jedan komentar,svaka cast moje medeno ti jedina znas sto je to ljubav i prastanje
    moj spasitelj__________________________

  4. #44
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od milkica_1 Pogledati poruku
    biti covjek saslusati i oprostiti to je ono sto mnogi nemaju,ovdje procitah toliko glupih odgovora ajme majko nebi da ih komentiram,zato cu napisati samo jedan komentar,svaka cast moje medeno ti jedina znas sto je to ljubav i prastanje
    Hvala Mico na komplimentu..ti si isto upoznala moju mamu,pitala je za tebe a i da nije ja bi joj pricala o mojoj Miciki.. ja mislim da njoj nije bilo lako sve te godine nije joj ni danas dan lako..Eto prosle godine smo se videle 3 puta Hvala Bogu,bila je toliko srecna kada smo bili kod nje sad 5 dana,sve poslove je otkazala..ja bih zelela da zivi blize nas al okolnosti su takve kakve su..

  5. #45
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od mustra_becka Pogledati poruku
    ne ali moj brat po ocu
    prvi put posle 27 godina je video majku koja ga je sa 6meseci ostavila i otisla u beli svet sa drugim covekom
    znam samo da se jako razocarao njenim susretom i reakcijom kada joj se pojavio na vratima i zeleo da je zagrli
    jednostavno ga ej odgurnula od sebe i rekla" bezi idi idi moj muz ni nezna za tebe!
    mozete da mislite i sami kako je njemu bilo i kakav ce utisak celi zivot da ima o svojoj majci
    Postoje slucajevi de roditelji zapostave decu zbog drugog partnera il cak kao u ovom ..sto je jako tuzno.Mislim da njegova majka nije bila spremna na taj susret,to moze biti reakcija straha.Mislim da mu je bilo strasno al isto tako mislim da oni mogu opet da se nadju bez njenog muza i ladne glave rese taj njen problem sto nije rekla muzu da ima sina..Ne znam ja bih joj ipak pruzila jos jednu sansu....

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY Pogledati poruku
    da. Ali ja nista o njemu neznam.
    Onda ga pitaj, zasto nije imao vremena 15 godina kako bi ga razumeo.

    To je jako dugo vreme, - ja neznam kako bih reagovao. Kao roditelj kazem: "Nikad necu otici iz vidika mog deteta, ma sta se dogodilo".

    Pozdrav iz

    Ciriha

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od heysel Pogledati poruku
    uzmi mu kes i vrati se...sta ce ti takav otac..uzmi mu kola..
    "smile" valja nije samo kes u pitanju.

  8. #48
    Junior Member
    Datum registracije
    09.01.2009
    Lokacija
    Cirih
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od YUGO_BOY Pogledati poruku
    E bas hocu!!!
    kao sto sam rekao, upitaj ga zasto nije imao vremena. Ako nemas odgovora odna se povuci bez ikakvog iskoristavanja, jer time neces nista postici. Mozda ce te jos vise boleti.

    Ja te potpuno razumem, - jako je tesko odrasti bez oca.

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •