Strana 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 58

Tema: PREDIGRA u sex-u

  1. #11
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    hahahhahahahahahhahahahahahahhaha..jaoooooooooo

  2. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    nesto su mi ljudi na ovoj temi mnogo cutljivi : ) ne znam sta je to sa nama...

    maco, show me your phantasy...and im gona show ya mine...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  3. #13
    Senior Member maca avatar
    Datum registracije
    15.11.2004
    Poruke
    7.510

    Podrazumevano

    i know your phantasy...but i`m to shy to tell you mine...


    your kiss would drive me crazy...I`m sure 100%...

  4. #14
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    i'm gonna kiss ya one time..but that kiss will neva end...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  5. #15
    Senior Member TaNaNa avatar
    Datum registracije
    24.02.2006
    Lokacija
    Negde iza duge...
    Poruke
    883

    Podrazumevano

    Predidigra, predigra...
    Petnaest minuta


    Nekolicina struènjaka tvrdi da je tipiènoj ženi potrebno 15 minuta predigre. To je malo vremena. Ipak, pokušajmo. Pomoæi æe nam pritom Susan Crain Bakos, autor knjige "Tajne sexa" i dr. Michael Perry, seksualni terapeut iz Encinoa, Kalifornija.

    Zapoènite s njenim rukama
    Uzmite ih nežno i ljubite njene prste. Prsti su najviše zanemarene erogne zone u žena. Priljubite usne uz dlan i kreæite se polako prema zapešæu. Neka vam usne budu zatvorene. Prislonite ih uz osetljivo podruèje iznad šake. Èinite to sve dok ne osetite njen puls.
    Potrebno vreme: 1 minut.

    Lagano ljubljenje
    Krenite od donje usne. Uzmite je meðu svoje usne i lagano ljubite, toliko lagano da teško toga može biti svesna. (Ako zaspi, tada zaista ne zna da ste tamo pa je poljubite malo žešæe ne bi li se probudila). Pomièite se prema gornjoj usni, vratu, ušnim školjkama i obrvama. Usne držite zajedno, oèi otvorene, a jezik u ustima, bar zasad. Kako je ljubite, rukama mazite njene ruke i leða, vrlo, vrlo nežno.
    Potrebno vreme: 3 minuta.

    Tvrdo ljubljenje
    Djevojke se èesto žale: previše jezika. Nikada ne turajte jezik dublje od treæine. Umjesto toga, iskoristite vrh za maženje vrha njenog jezika, unutarnje strane usana i vršaka zubi.
    Potrebno vreme: 2 minuta.

    Izljubite je èitavu
    Veæina muškaraca prati isti dosadni obrazac ljubljenja tela - usta, grudi, pupak. To ne uzbuðuje jer ona unaprijed zna što æete uèiniti. Iznenadite je... Skoncentrišite se na zapostavljena podruèja: pazuh, stražnji deo kolena, mesto iza ušnih školji, vrhovi grudi (ne bradavice). Skaèite s mjesta na mjesto. Ljubite malim poljupcima pritiskajuæi vrškom jezika. Povremeno nakon poljupca lagano puhnite. Proæi æe je trnci.
    Potrebno vreme: 4 minuta.

    Uposlite ruke
    Nemojte biti grubi s njenim grudima. Ako bradavice ne štrèe, ne stežite ih niti ne navlaèite. Umjesto toga vrlo nežno otvorenim dlanom masirajte èitave grudi kružnim pokretima. Kada se bradavice ukrute, uzmite ih meðu navlažene prste i pomièite napred natrag. Ne stežite ih.
    Potrebno vreme: 2 minuta.

    Prema jugu
    Umesto da odmah skoèite na klitoris, masirajte s dva prsta usmine jer æete tako klitorisu pružiti posrednu stimulaciju. Nakon toga nežno kažiprstom i palcem obuhvatite podruèje oko klitorisa. Ne dodirujte ga još.
    Potrebno vreme: 3 minuta.

    Evo, 15 minuta. Ostaje još samo provera jeste li svoj posao obavili dobro ili morate ispoèetka. Tri su osnovna znaka njene uzbuðenosti: uzdignute, stvrdnute bradavice, teško, duboko disanje i ukruæeni klitoris.

    Poklapa li se sve navedeno, lagano prodrite istovremeno je ljubeæi duboko. Uzmite predah od nekoliko sekundi i nastavite s prodiranjem.
    Predigra je gotova... u 15 minuta.

    Ko zna glasove misli, retko kada se oglasi glasom govora... Ljudi se poštuju reèima, a vole æutanjem...

  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano sex i samo sex

    za mene je sex bez predigre isto kao i kupanje bez sapuna.ljudi uzivajte u sexu koliko god mozete jer zivot je samo jedan.

  7. #17
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    jao komso hahhahahhaahah dobro ti poredjenje
    hahhahahhahahah

  8. #18
    Senior Member TikTak avatar
    Datum registracije
    13.10.2006
    Poruke
    149

    Podrazumevano

    Tako je vala) Ziveo govornik)
    i ja se po nekad okupam bez sapuna-ma vazno samo da je voda proshla)
    Ubi me prejaka rech

  9. #19
    Senior Member
    Datum registracije
    18.09.2006
    Lokacija
    wien
    Poruke
    3.773

    Podrazumevano

    hvala
    ali ipak bez sapunan ne vredi hahahahahahhahahahahahah

  10. #20
    Senior Member milkica_1 avatar
    Datum registracije
    07.07.2006
    Lokacija
    Bec-Wien
    Poruke
    7.144

    Podrazumevano

    pa mogu da ti kazem komso da je sex nesto lijepo ali ne jedina preventiva u zivotu njeznost,paznja i razumijevanje ima isto tako veliki znacaj a predigra e o tome vec nemam komentar hahhahahhah zezam se jako bitno ili mozda cak jos bitnije od samoga cina sexa

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •