Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Apartmanu dali Andželinino ime

  1. #1
    Veteran plavi avatar
    Datum registracije
    16.09.2004
    Poruke
    18.886

    Podrazumevano Apartmanu dali Andželinino ime

    Za vreme posete Bosni i Hercegovini Andželina Žoli i Bred Pit su u nedelju uveče tajno odseli u malom hotelu „Behar“ u Goraždu, a vlasnik hotela je odlučio da u njihovu čast apartman u kojem su odseli od sada nosi ime „Andželina“.



    Dok se slavni glum*ački par tajno smeštao u jedan od šest apartmana na trećem spratu malog hotela „Behar“, na obali reke Drine, brojni paparaci i obožavatelji opsedali su hotel „Evropa“ u Sarajevu, misleći da su se Bred i Andželina tu smestili.

    Muris Ražanica, vlasnik „Behara“, sada najpopularnijeg hotela u tom delu Bosne i Hercegovine, otkriva nam da je UNHCR danima dolazio i proveravao sigurnost i udobnost njegovog hotela.

    - Dolazili su pre dvadesetak dana. Birali su najmirniji objekat na Goraždama. Pet-šest dana su gledali sobe, proveravali, odmeravali zadnji ulaz. I dopalo im se. Dogovorili smo se da Breda i Andželinu smestimo kod mene, ali da to ne kažem nikome dok ne odu - kaže Muris.


    Ražanica je oduševljen susretom sa najslavnijim parom na svetu.


    - Kolima su došli na zadnji ulaz u hotel oko 19.30 časova. Ja sam pre toga zatvorio „Behar“ za sve ostale goste zbog navodnih radova. Popeli su se na treći sprat, u apartman 301. Ubrzo potom, Bred i Andželina su sišli u salu jednog od dva restorana. U drugom restoranu hotela bili su njihovi ljudi i obezbeđenje.



    Naručili su vodu i kafu, a potom su pitali ko je vlasnik - kaže Muris, koji je sa Andželinom proćaskao na francuskom jeziku.


    - Kada sam im prilazio, molio sam se da jedno od njih dvoje govori francuski. Bila je to Andželina. Malo smo popričali o stanju u Bosni. Takođe je navela da je njoj i Bredu ovde lepo, da smo ih dobro smestili. Potom su hteli da se slikamo. Ja sam rekao da nemam fotoaparat, a oni su se nasmejali na to. Jer ovde su ih svi redom jurili sa fotoaparatima u ruci. Posle smo našli aparat, pa je došla i moja žena i moj sin… Bred je rekao mom sinu da ima lepu frizuru - kaže Ražanica.


    Nakon ćaskanja, Bred i Andželina su večerali. Odlučili su se za dimnjeni biftek, čorbu i panakotu za desert. I nakon što su jeli, ostali su za stolom još dva sata, te uživali u pogledu na Drinu i naveli kako je ta večera prva u zadnje dve godine da im niko ne smeta dok jedu.


    - Oni su nežni i topli ljudi. Bilo mi je veliko zadovoljstvo da ih ugostim - kaže Ražanica, koji je u ponedeljak u 10.30 časova ispratio Breda i Andželinu.



    Andželinine humane misije

    Ljudi koji žive u izbegličkim kampovima u Rogatici, Goraždu i Međeđi, koje su Andželina i Bred posetili u ponedeljak, nadaju se da će dobiti pomoć od humanitarne fondacije koju je poznati glumački par osnovao 2006.


    Pakistan - Za pomoć avganistanskim izbeglicama u Pakistanu Andželina je 2001. poklonila milion dolara.


    Sudan - Bred i Andželina su 2007. donirali milion dolara za pomoć izbeglicama u Darfuru.


    Amerika - Andželina je 2005. osnovala Nacionalni centar za pomoć deci izbeglicama, za šta je izdvojila 500.000 dolara.


    Haiti - Kao pomoć nastradalima u katastrofalnom zemljotresu ove godine su dali milion dolara.


    Amerika - Preko svoje „Džoli-Pit“ fondacije, njih dvoje su 2006. donirali dva miliona dolara za „Globalnu pomoć deci“ i „Lekare bez granica“.


    Namibija - Za pomoć Crvenom krstu su 2006. izdvojili 137.000 dolara.


    Etiopija - Za izgradnju centra za lečenje dece obolele od side i tuberkuloze „Džoli-Pit“ fondacija je 2008. dala dva miliona dolara.


    Irak - Za pomoć deci koja su u ratu ostala bez roditelja 2008. dali su milion dolara.


    Kambodža - Za pomoć izbeglicama 2008. poklonili su milion dolara.
    Izmenio/la plavi; 14.04.2010 u 14:02.

    Velika je nesreća kad čovek ne zna šta hoće, a prava katastrofa kad ne zna šta
    može.


  2. #2
    Senior Member Nela avatar
    Datum registracije
    04.03.2008
    Lokacija
    tu i tamo..
    Poruke
    12.452

    Podrazumevano

    Nisam znala da je slavni par posjetio moju lijepu BiH..bas mi je drago
    ............

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •