Strana 71 od 72 PrvaPrva ... 216169707172 PoslednjaPoslednja
Rezultati 701 do 710 od 716

Tema: Koga bi voleli da sretnete u zivotu sa foruma

  1. #701
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Naravno Jelena ..ja ako podjem za Grcku ove godine ima da se nadjemo negde usput..u svakom slucaju..Cmoka...

    Ja sam upoznala par ljudi sa chata i foruma i odusevljena sam osobama i sa onima koji vise nisu na forumu i ne libim se uopste sebe da se pokazem ako sa nekim pisem izvesno vreme i lepo se druzimo sto neb i live popili kafu...

    Medjutim cesto puta cujem cak su i na chatu likovi koji zive blizu jedan drugome,pisu svakodnevno..itd..(chataju se) a jedno od njih nece da ga se vidi..

    Bas me zanima neki put zasto tolika tajanstvenost?

    Sta vi mislite?

    Dal ljudi na chatu nadoknadjuju si na neki uspehe da budu cenjeni kao nickovi jer nisu to u socijalnom drustvu gde zive ?

  2. #702
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Pa dobro pitanje nepoznta,mislim ima i takvih osoba imam jedan primer kaze da na chata je dosta opusten i super se snalazi dok u javi se savim drugacii i da nece da komunicira -ima i takvih slucaja dosta,---mada sto se tice meni

    BAS BIH ZELELA TEBE DA UPOZNAM POPIJEMO KAFU I TO CEMO SIGURNO SEKIC,SAMO DA JE SVE DRUGO OK,

    INACE bih zelela iz chata da upoznam dosta prijatelja skoima komuniciram kao na primer;Plavog,Slatkisicu,sa Miom se cujemo svaki dan skoro snjom cemo letos na more,isto i Nikola,moj brat cika kure,LEPOTANA sam vec upoznala navratio u Skopje,pa popili smo kaficu,Nelu,i jos dosta ih ima da ih nenabrajam mada ako bog da ja bas bih zelela da se upoznamo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

    A NADAM SE DA CU I UPOZNATI LETOS I MOJU NAJDRAZU LJUBAV A TO JE ISTO IZ CHATA ZVERA I DACEMO SE LETOS SKUPITI SVI KAO STO NAM JE PLAN,LJUBIM VAS SVE I NEMOGU BEZ VAS POSTALI STE MI KAO JEDAN DEO FAMILIJE,,CMOKIC IZA SRNIC

  3. #703
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    hmmm...pa ja nebi imala nista protiv da bi upoznala neke ljude sa chata..nebi bas voljela sve,ali pojedince da..a zasto taka tajanstvenost..pa mozda zato sto nezele ljudi da mesaju net sa realnim zivotom..ja bi htjela neke upoznati,nadam se da ce se kad pogoditi kakva prilika,sa kiki znam da sigurno hocu sad na ljeto u bosni a za ostale jos neznam..mozda u nekoj narednoj prilici..pa ko zna...ali nemojte me sad pogresno shvatiti,joj neznam kako da vam to kazem...aj bicu ISKRENA JER SAM DOSAD UVJEK BILA..mislim da su neki malo previse ozbiljno taj chat i forum shvatili ..fino se je upoznati i sve..ali mislim da kad se svi skupe,nece nastati bas puno izvanrednih prijateljstava koja bi se odrzavala tako da bi se uvek tako dobivali..neka bi uspela ali vecina ne...neznam zasto imam tako misljenje ali net je zabava ..oni koji se vec znaju neko vreme i dobivaju se to je ok..ali sad djednom da se svi okupe i da postanu pravo drustvo..nebi bas niko odbacio svoja stara prijateljstva...I IZVINITE AKO SAM NEKE UVREDILA STIM ALI IPAK TO JE SAMO MOJE MISLJENJE...

  4. #704
    Senior Member nepoznatamrki avatar
    Datum registracije
    19.01.2007
    Poruke
    8.931

    Podrazumevano

    Pa cuj ja imam odavde prijateljstva sa ljudima koji nisu vise ovde i mogu ti reci da sam ponosna na te ljude i volim ih jako..

    Sad sto se tebe tice isto bih te volela upoznat za Jelenu sam vec rekla..itd..u principu bih sve volela upoznat jer drugacije je kad nekoga vidis live oci u oci a drugo ovako..

    Mislim ako neko zeli da bude tajan moze otvoreno da kaze..ja zelim samo da pisem da se zezam i to je to pa Boze moj ljudi smo..mene sto se tice ja bas volim ljude i ako se s nekim slazem ovako sto da ga ne upoznam i live ..ne vidim tu neke prepreke..al opet svako ima svoje..

  5. #705
    Senior Member
    Datum registracije
    04.01.2008
    Poruke
    1.056

    Podrazumevano

    cuj ja sam rekla da bi neke osobe voljela upoznati a i iskreno kazem da neke nebi...znaci ne znace mi toliko jos da bi htjela uspostaviti kakav kontakt snjima..i ja bi tebe naravno htjela upoznati sto da ne..ako dodje prilika bice mi drago da te upoznam...ALI OPET PONAVLJAM ,NEMOJTE SE UVREDITI ALI STVARNO NEKI MALO PREVISE SHVATAJU TAJ CHAT I FORUM ZA OZBILJNO...kazem iskreno jer nemogu da nesto krijem,a i da se uvrede ostali nemogu jim pomoci...joj...nezelim ikoga uvrediti ali neki pretjeruju u svemu tome...

  6. #706
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Pa nadam se da cu upoznati nepoznatu i drago mi je ako je vidim,jos drago mi je sto sam upoznala darkvuda i nekajem se uopste svem sto sam srecna da sam ga videla i uopznala mogu da kazem da je predivna osoba tako da ako upoznam nepoznatu onda cu reci za nju ,ali nadm se da je i ona super a mozda cu jos malo i plavog ako skocim do prc hahahah

  7. #707
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    ima dosta ljudi i osobe koje su dosta komunikativne i vrede se upoznati,ipak imam mislenje kao nepoznata zasto se nebi upoznali i da vidimo neki se ljuti tajno skrivaju iza neta,u realni svet su povuceni dok ovde pokazujeu svoja misljena i opustaju se,eto imala sam priliku i da upoznam daliborce zivimo u isti grad i komuniciramo nekajem se ni za njega,neke ljude glupo svataju te poznanstav i ODMA SE GLUPE PRICE POCELI DA SIRE ZA MENE I DARKVUDA,mozda malo decke misle ako se neko snekim upozna da mora i da ima nesto ali nema veze meni drago da se upoznm sa osobe skim komuniciram vec duzi period

    JOS MI OSTALA ZELICA DA UPOZNAM NEPOZNATU,PLAVOG ,I SLATKISICU oni su mi veoma dragi ali videcemo plavi mi blize pa se nadam da cu letos do njega ako neispari negde hahahahaa,a nepoznbatoj ako doce dole isto imam dosta zele da je upoznam,a tek slatkisica hahaahaa oooooooo snjom cemo na trotinetu i tri kruga ona zna zasto

  8. #708
    Senior Member nezgodna avatar
    Datum registracije
    15.06.2008
    Poruke
    8.105

    Podrazumevano

    volila bi da sretnem mnoge od njih,a zna se ko je na prvom mjestu ..............
    Vjeruj u ono sto zelis i zapamti, izgubljeno je ono cega smo se odrekli. U
    zivotu pozeli samo jedno, da ne volis izgubljeno i ne izgubis voljeno!



  9. #709
    Senior Member Daliborce avatar
    Datum registracije
    17.05.2008
    Poruke
    4.611

    Podrazumevano

    Malo neobicno ali hteo bi upoznati Plavog, mislim da je pravi prijatelj, osecam ga kako moj brat, pozstujem ga.

  10. #710
    Senior Member jelena_yu_cafe avatar
    Datum registracije
    10.03.2008
    Poruke
    5.394

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od daliborce_sk@hotmail.com Pogledati poruku
    malo neobicno ali hteo bi upoznati plavog, mislim da je pravi prijatelj, osecam ga kako moj brat, pozstujem ga.
    epa ljubavi moja idemo zajedno kod plavog i meni je brat hahaa znaci da plavi vec imas dva gosta i onako smo ti blizu ,kad ce biti to dogovoricemo se na chata ako se slaz daliborce

    daliborce sam od ovog foruma upoznal i nekajem se uopste bas mi je milo za njega jer ima vise od toga

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •