Strana 1 od 72 1231151 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 716

Tema: Koga bi voleli da sretnete u zivotu sa foruma

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano Neke clanove nikad necemo da upoznamo...!!!

    ovaj, kako saznajem iz nekih izvora, imamo likove na chat-u i forumu koji sve vise i vise lazu i sve vise i vise sakrivaju svoj identitet... Radi se o udatim ili ozenjenim osobama koje ne zele da se sazna da imaju decu ili da su udate/ozenjeni/ razvedeni - sta li je vec...

    ovaj, nije mi jasno zasto je to tako? recimo - ja sam uvek bio iskren sto se mene tiche.. postoje neke privatne intimne stvari koje ne pisem tek tako na forumu... ali svako zna ko sam ja i sta radim i tako to....

    recimo, svi znamo da je slatkisica udata i ima 3 divne dece....

    zasto bi otale osobe to lagale? jedna ima decka u stvari je udata... jedna je udata i ima decu a ovamo se ponasa kao dama a posle svakog posta zvuchi sve gluplje i gluplje... nista protiv vas... al ja se sve vise pitam kome mogu a kome ne mogu da verujem...

    pozzdrav!

    p.s: sta mislite vi o ovom?
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    20.12.2004
    Lokacija
    bec
    Poruke
    1.018

    Podrazumevano

    veoma lepa tema....
    da pohvalim temu...jel sam se i ja cesto pitala zasto su ljudi takvi da kriju ko su i sta su....
    hm mozda radi straha...
    mozda vole jednostavno da lazu....neznam neznam ni sama..
    ja sam na chatu vise od dve godine i ne krijem svoj identitet...
    nemam razloga za to...jel chat shvatam kao zezanje a nista ozbiljno zbog cega bi morala da krijem moj privatan status
    hm naravno da nebi dala broj telefona ili adresu a sto nebi rekla svoje ime i svoje zivotno familijarno stanje....jednostavno ni ja nemogu takve osobe da razumem...
    kada jednom sretnes nekog ko je poseban u tvojim ocima nedaj da ode i nevidis ga vise nikada...

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    dobar sajt.. dobar sajt : )


    pa vidis - neke osobe misle da tako mogu da nadju neku novu net-ljubav ili sta ti ja znam sta i plase se da ako kazu da su udate ili da imaju dece - da ce druga strana da ih odbaci ili nece da se zezaju ljudi sa njima kao sto bi se zezali... mislim gluposti.. ali ja krivim tu njihova perverzna razmisljanja : ) jer ocigledno je sta ko zeli kad ne kaze da je udata/ozenjen ili kad neko ima dece... dakle - meni jako jako jadno i bedno.. : ) u svakom slucaju videcemo... : )
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  4. #4

    Podrazumevano

    Veoma interesantna tema... Necu ni ja kontati nikad one ljudove koje se kriju bzv. Ima stvarno clanove koje kriju cak i njihovu realnu IP adresu putam proxy ili neke zastite i hocu da budu 100% anonimni heheh stvarno nekako smesno. Kolko sam ja anoniman to znate svi samo pogledajte Kontakt na nas site. mislim po nekad i ja bi se krijo al ne zato sto krijem nesto od vas nego sto su po jedine osobe koje naprimer me dodaju na MSN Messanger veoma dosadne. Pa nakom par recenicama su vec na ignore al ko se krije od drustvo na chat ili Forum i sve laze to nemogu da kontam jer je stvarno glupo. Al svako nek radi kako on misli da mu je najbolje netreba licna karta za ulaz na chat, barem za sad jos ne.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    ma od sad pravimo HITECH LASERSKU kontrolu ko pokusha da udje na chat .... i ako nije iskren odmah mu LASER SPRZHI MOZAK... pa vi vidite od sad...
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    dada, setio sam se naseg razgovora.. ovo ono... ali to je nazalost tako. u pravu si..
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  7. #7
    Member zeleni zub avatar
    Datum registracije
    28.12.2004
    Lokacija
    ispod shljive
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Rade Pendrek
    godina 30
    zanimanje milicionar

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    pozzzz.......hehe dadi
    evo ja sam sama.....nelazem.....sama sam ozbiljno pricam...
    a to sto druge cure ili zene govore i lazu to znaju one sto to rade
    i zasto nece da kazu da su udate i da imaju decu ili da nekazu da nemaju decka...to je sasvim njihova stvar sta rade!!!

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    19.09.2004
    Poruke
    2.316

    Podrazumevano

    jeje jeste sve to lepo i to... : )

    al opet... matore kokoshke koje lazu da su udate samo da bi u chatu uhvatile neku piletinu od 20 godina... : ))) mislim... nigga pliz necemo da se lazemo...

    drugo je kad osoba zna vec da je zena udata i onda ako hoce neka se muva sa njom...

    isto i za muskarce..ozenjeni, deca a muvaju devojke koje su po 15 godina mladje... povraca mi se
    ja sam na pointu kad nemam cash za pljugu bolju
    ja ga drkam kad nemam cash da iznajmim drolju...!!!

    ^^

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    07.01.2005
    Lokacija
    Slovenija
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    e pa to nije lepo.....

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •