Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Himzeta Nukic 2010 - Evo me opet (Full Album)

  1. #1
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Arrow Himzeta Nukic 2010 - Evo me opet (Full Album)

    HIMZETA NUKIC 2010 - EVO ME OPET (FULL ALBUM)

    1. Gdje li spava ljubav prava (Duet with Kadir Nukic)
    2. Evo me opet
    3. Koka kola
    4. Tuguj sreco
    5. Idi, idi moja ljubavi
    6. Svatovi
    7. Sedam dana
    8. Trazim te
    9. Bol za majkom


    Link izbrisan sa strane administracije, razlog: Zvucna Reklama (Jingle) drugog site-a! Reklama Drugog Site-a u JPEG Slici!

    Uzivajte!
    Izmenio/la Mafija; 27.04.2010 u 04:23.
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


  2. #2

    Podrazumevano

    Ove Pesme i tako nisu iz 2010 godine! Ja sve pesme imam pod "Himzeta Nukic NIKI - 2003 - Tuguj Sreco"
    A Duet "Gdje Li Spava Ljubav Prava" se nalazi takodje vec iz 2009 godine na CD od Kadira Nukic.
    Ne vidim stvarno sta je 2010 na ovom albumu, u svakom slucaju nesto nije ok ali dobro kod RENOME je te cesto nazalost tako.

  3. #3
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Ove Pesme i tako nisu iz 2010 godine! Ja sve pesme imam pod "Himzeta Nukic NIKI - 2003 - Tuguj Sreco"
    A Duet "Gdje Li Spava Ljubav Prava" se nalazi takodje vec iz 2009 godine na CD od Kadira Nukic.
    Ne vidim stvarno sta je 2010 na ovom albumu, u svakom slucaju nesto nije ok ali dobro kod RENOME je te cesto nazalost tako.
    Aha hehe ali Himzeta je ove godine promovirala na televiziji ovaj album, neznam ni ja
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


  4. #4

    Podrazumevano

    Jeste, mora da je neko Reizdanje Albuma. Pesme su u svakom slucaje iste i to bas sve pesme kao iz 2003 nisu ni ponovo snimljiene nit slicno. Na website od Renome se isto album pojavlja kao NOVITET 2010. Kako god, u svakom slucaju ja ovde kod mene nisam naso nigde album u prodaju do sada.

    Postavicu moju verziju iz 2003 posto ove tvoje nazalost imaju glupi Jingle u pesama.
    Ajd molim te vidi u buduce da ne uploadujes opet sa slicice drugog site-a i sto je jos gore sa glupi Jingle izmedju pesama.

  5. #5
    Ekspert Za Slovensku Muziku
    Datum registracije
    29.01.2009
    Lokacija
    Celje, Slovenija
    Poruke
    2.600

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mafija Pogledati poruku
    Jeste, mora da je neko Reizdanje Albuma. Pesme su u svakom slucaje iste i to bas sve pesme kao iz 2003 nisu ni ponovo snimljiene nit slicno. Na website od Renome se isto album pojavlja kao NOVITET 2010. Kako god, u svakom slucaju ja ovde kod mene nisam naso nigde album u prodaju do sada.

    Postavicu moju verziju iz 2003 posto ove tvoje nazalost imaju glupi Jingle u pesama.
    Ajd molim te vidi u buduce da ne uploadujes opet sa slicice drugog site-a i sto je jos gore sa glupi Jingle izmedju pesama.
    Ok jeste ima jingle u drugoj pjesmi slusao sam, ali prije nisam izgleda dobro presluso pa nisam cuo... pazit cu na to

    superr ako imas i ja bi bez bezveznih jinglova imao album, zanimljivo to da je vec izaso 2003. godine hehee ali su bas dobre te tri pjesme evo me opet, svatovi i sedam dana...
    Izmenio/la BALKANAC; 27.04.2010 u 19:42.
    ***MP3 SLO MUSIC***

    http://mp3slomusic.wordpress.com/


Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •